"Warsztat godny polecenia. Wykonuje naprawy sprawnie i solidnie, choć czasem cena jest wysoka - ale warszat wart tych pieniędzy. Z tego co wiem jedyny warsztat, który posiada poczekalnię dla klientów i miłą obsługę. Polecam ",
Karol P.
"Bardzo solidna firma godna polecenia. Właściciel miły i kompetentny.Auto po naprawie chodzi idealnie.Zawsze będę korzystać z usług tego warsztatu. Wreszcie znalezłem porządna firmę .ponieważ mechaników jest jak grzybów po deszczu ale tylko z nazwy. ",
Idzi Strzelecki
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam, w mojej cordobie Vario 1.6 benzyna z roku 1999, mam problem ze skrzynią biegów, na zimnym silniku biegi wchodzą normalnie jak należy, po rozgrzaniu wchodzą ciężko, co to oznacza?
Witam w moim seat ibiza z 2000r jest problem z lewarkiem zmiany biegów ma luzy i ciężko wbić 3
Witam, jako że jestem świeżym kierowcą postanowiłem zadać pytanie na tej stronie. Jakiś czas temu pojawił się problem i około prędkości 60kmh pojawiał się hałas i wibracje w kabinie i ciężko powiedzieć skąd pochodził bo niosło po całym aucie. Powiedziano mi że to nowe opony lub zostały źle...