"Kompleksowa obsługa samochodu. Obsługa miła i profesjonalna. Kosztowało trochę ale warto było. Bez zgadywania metodą prób i błędów, jak u pozostałych mechaników w okolicy. Doświadczenie w tej dziedzinie to najmocniejsza zaleta tego warsztatu oraz długi staż na rynku motoryzacyjnym. Szczerze polecam i pozdrawiam. Michał",
Michał Astra
Wyjeżdżając z salonu nowym samochodem cieszymy się nie tylko z jego wyposażenia i komfortu jazdy, ale także z pięknie błyszczącego lakieru. Jeżeli chcemy, by zachował jak najdłużej swój wygląd,...