"Uszczelniałem pompę wtryskową w moim BMW 2.5TDS. W ciągu jednego dnia auto było gotowe. Cena w porównaniu do konkurencji bardzo atrakcyjna, wiem bo trochę podzwoniłem. Co ciekawe auto stało się żwawsze, zaczęło mniej palić i lepiej odpalać zwłaszcza na ciepłym a niektórzy mechanicy już mi wróżyli wymianę pompy. Zadzwoniłem późnij aby się...",
Bogdan
"Posiadam kilka samochodów które serwisuję na Zbożowej. Dla mnie warsztat godny zaufania. Usługi wykonywane są od ręki dlatego że w warsztacie jest kilkoro mechaników - nie jak w innych 1 czy 2 i czas się wtedy wydłuża co w mojej branży jest nie do pomyślenia. Plusem jest prowadzona historia napraw oraz to że warsztat wystawia faktury. Polecam.",
kierowca, Skoda
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam. Jestem posiadaczem mazda 3 bk 2005 1.6 turbo i zauważyłem wyciek oleju za pokrywą zaworów, wymieniłem uszczelke pod pokrywą lecz wyciek nadal jest. Czy możliwe że wyciek jest z pod uszczelek kolektora dolotowego który znajduje się zaraz za pokrywą?
Witam. Dlaczego Wydmuchuje uszczelkę spod pokrywy zaworów? Proszę o odpowiedź
witam, seicento 900 problem z wyciekiem oleju, trudno powiedzieć gdzie- jest wszędzie tzn po niżej pierwszej uszczelki na silniku od góry ( nie znam sie) ,po ostatniej jeździe podczas 30 stopni C po mieście , przez nawiew wydostawał się dym z palonego oleju, co w sumie nie dziwne. Pytanie...
Wyciek spod pokrywy zaworów może obniżyć poziom oleju silnikowego i narazić elementy silnika na szybsze zużycie. Dodatkowo zabrudzenia spowodowane przez wyciekający olej mogą wpłynąć na...