"Polecam warsztat i Stację Kontroli Pojazdów. Po wykryciu usterki na przeglądzie, bez problemu mechanik mi ją usunął. Jest gdzie poczekać, części sa na miejscu. Super.",
Skoda Fabia
"Miałem problem ze swoją vectrą b 2.0 dtl, problem był z odcinaniem mocy, objeździłem wszystkich okolicznych "mechaników", wymieniłem niepotrzebnie parę rzeczy i nic. Kolega dał mi numer do chłopaków, podjechałem się umówić, mechanik z rozbrajającą szczerością powiedział, że nie ma problemu. Rano podstawiłem po południu auto już śmigało....",
vectradtl