"Fachowiec jedyny w swoim rodzaju. Diagnoza ustalona na podstawie rozmowy telefonicznej ze mną - kobietą laikiem jeżeli chodzi o samochody. Po opisaniu dolegliwosci od razu stwierdzono co trzeba -do wymiany uszczelki pod pompowtryskiwaczami :) również wzięto pod uwagę prośbę o pilną naprawę ze wzgledu na okolicznosci rodzinne i na nastepny...",
marta, Vw Touran 1.9 tdi
"Naprawiałem Skodę. Naprawa przebiegła sprawnie i szybko bez żadnego problemu. Cena adekwatna do usługi. Polecam ten warsztat, naprawdę można im polecić każdy samochód do naprawy bo nie rozkładają rąk przy trudnych przypadkach i nie wydziwiają. Części są na miejscu, także nie musiałem zaprzątać sobie głowy ich szukaniem. Polecam. Maciej ",
Maciej
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
hyundai i30 1,4 lpg blad katalizatora auto nie traci mocy nie szarpie zadnych obiawow blad zapala sie roznie w czasie jazdy postoju i w roznych odstepach czasu kasuje go aplikacja z telefonu. Co robic?
Witam pacjent to Seat toledo III 1.6BGU z LPG na analzatorze spalin wychodzi za dużo tlenku azotu co to może być? Uszczelka pod głowicą sprawdzona testerem i jest ok. Czyżby katalizator skończył żywot, bo cały wydech okopcony.
Wyswietlil sie komunikat antipollution fault i catalyst converter fault co moze pomoc?
Problem dotyczy wzrostu spalania, śmierdzących spalin i widocznego białego (przezroczystego) dymu, ponadto osiągi auta są nieco zaniżone. Silnik jest po kompletnym remoncie - rozbiórka i złożenie, nowe świece, wymieniona pompa paliwa. W komputerze był powracający błąd 16804 - Catalyst...
Obecność spalin w kabinie jest niebezpieczna dla zdrowia oraz wskazuje na problem występujący w samochodzie. Jeżeli kierowca lub pasażerowie odczuwają swędzenie oczu związane z gazami spalinowymi,...