"Warsztat godny polecenia. Wykonuje naprawy sprawnie i solidnie, choć czasem cena jest wysoka - ale warszat wart tych pieniędzy. Z tego co wiem jedyny warsztat, który posiada poczekalnię dla klientów i miłą obsługę. Polecam ",
Karol P.
"Bardzo solidna firma godna polecenia. Właściciel miły i kompetentny.Auto po naprawie chodzi idealnie.Zawsze będę korzystać z usług tego warsztatu. Wreszcie znalezłem porządna firmę .ponieważ mechaników jest jak grzybów po deszczu ale tylko z nazwy. ",
Idzi Strzelecki
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam mam pytanie wybija mi czasem biegi. Czyli nie wchodzą może wiecie jaka jest przyczyna, z góry dziękuję za odpowiedź .