POWRÓT

Naprawa manualnych skrzyń biegów Opel Strzelno

Filtry

  • "Posiadam kilka samochodów które serwisuję na Zbożowej. Dla mnie warsztat godny zaufania. Usługi wykonywane są od ręki dlatego że w warsztacie jest kilkoro mechaników - nie jak w innych 1 czy 2 i czas się wtedy wydłuża co w mojej branży jest nie do pomyślenia. Plusem jest prowadzona historia napraw oraz to że warsztat wystawia faktury. Polecam.",
    kierowca, Skoda

    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
  • "Fachowiec jedyny w swoim rodzaju. Diagnoza ustalona na podstawie rozmowy telefonicznej ze mną - kobietą laikiem jeżeli chodzi o samochody. Po opisaniu dolegliwosci od razu stwierdzono co trzeba -do wymiany uszczelki pod pompowtryskiwaczami :) również wzięto pod uwagę prośbę o pilną naprawę ze wzgledu na okolicznosci rodzinne i na nastepny...",
    marta, Vw Touran 1.9 tdi

    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
Nie znalazłeś wizytówki swojego warsztatu? Utwórz go teraz »
<>

Porady mechaników

Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.

ZAPYTAJ MECHANIKA

astra h 1.4 /90KM 2006r: sprzęgło astra h

Witam Astra h 1.4 /90KM problem ze sprzęgłem pedał brał dopiero pod koniec wciskania Po wymianie pompki jest ok ale zdarza sie że pedał nie wraca do swojej pozycji po wciśnięciu i zostaje w połowie Dopiero po podciągnięciu go do góry ręką lub nogą działa dalej przez jakiś czas mam pytanie...

Odpowiedzi (1)

Opel Astra 2012 3 generacja: biegi 1ka i 2ka cieżko wchodą

Mam kłopot z włączaniem 1ki i 2ki. Jedynka wchodzi rzadko za pierwszym razem z reguły wymaga to kilku prób, Natomiast 2ka przy szybszej zmianie biegów tak jakby "zgrzyta". Jakby tryby nie dość precyzyjnie się ustawiły wobec siebie. Mam nowe sprzęgło i nowy olej w skrzyni biegów. Czyżby kończyła...

Odpowiedzi (5)

Opel insignia 2009 1.8 benzyna: Problem z biegami opel insignia

Mam problem z biegami opel insignia 2009 1.8 bezyna.. Co jakis czas zdarza sie ze nagle gdy chce zaparkowac nie moge wrzucic wstecznego, nie ma zgrzytu nie pomaga pompowanie sprzegla, po prostu trzeba na sile wzucic bieg... wsteczny wrzucony potem na 1 pojawia sie problem z 1 nie mozna...

Odpowiedzi (1)

Opel zafira 2006: Pierwszy bieg nie wchodzi

Co to może być jak nie wchodzi mi pierwszy bieg? Na początku ciężko wchodził.

Odpowiedzi (3)