"Warsztat przeszedł metamorfozę. Duże biuro i poczekalnia. Czysto i pięknie :) Dla mnie - jako kobiety, pięknie, warsztat godny polecenia. Można spokojnie poczekać, wypić kawę. Cena usługi niewygórowana. Co najważniejsze, nie musiałam się martwić o części - tak jak w niektórych okolicznych warsztatach, bo mechanicy się tym zajęli. Super. Polecam :)",
Ewelina
"Bardzo dobry mechanik. Zero problemu z umówieniem wizyty, naprawa na miejscu od ręki i bardzo szybko oraz fachowo. Tarcze w Jeepie jak nowe . Polecam każdemu przyjechać nawet z dalszych miast. ",
Byku, Jeep Grand Cherokee 2014