"Rzetelni, uczciwi, fachowi. Nigdy się nie zawiodłem. Polecam kolejnym znajomym i wszyscy jak na razie zadowoleni. Kumple jeżdżą do Auto-Defekt z centrum Warszawy :-) To o czymś świadczy.",
aron, S-Max
"Przyjechałam tutaj z polecenia sąsiada i się nie zawiodłam. Auto przyjęte od ręki, koszty usługi niskie w porównaniu do konkurencji w okolicy, a jakość nie odbiega od innych warsztatów. Pani przyjmująca samochody bardzo miła i pomocna.",
Roksana, Renault Megane
"Jestem bardzo zadowolony z usług Pana Andrzeja! Na odbiór samochodu można umówić się o dowolnej godzinie, a ceny są konkurencyjne. O przebiegu prac jesteśmy na bieżąco informowani, a Pan Andrzej nie stara się nikogo naciągnąć, otwarci mówi co wymaga naprawy, a z czym można jeszcze poczekać! Z tego co zauważyłem w zakładzie są naprawiane...",
OpelAstra, opel astra II
"obsługa lepsza jak serwisach autoryzowanych, dużo tańsza, szybsza i solidniejsza
WARTA POLECANIA
TO CO WYPISUJE TA PANI O SWOIM FORDZIE, TO WIELKA BZDURA , MUSIAŁA SAMA ZGODZIĆ SIĘ NA TAKĄ CZĘŚĆ I CHYBA Z CHYTROŚCI BO Z ROZSĄDKU BY TEGO NIE ZROBIŁA
",
FANKA
"Bardzo dziwne zachowanie silnika. Szybka wymiana filtra paliwa. Koszt 60 zł. Zrobione na poczekaniu (15 min). Udzielone instrukcje i rady. Zdecydowanie polecam.",
Adams
"polecam warsztat, obsługa fachowa, doradzili w doborze części, ceny przystepne, autko odprowadzone po naprawie po dom, korzystałem z usług kilka razy - auto zawsze oddane umyte - polecam",
bimer
Warsztat prowadony przez dwóch braci z długoletnim doświadczeniem jeden z braci 15 letni starz w ASO Ford Słurzymy pomocą zapraszamy
"zakładałem tam gaz do mojej toyotki,samochód jeżdzi bardzo dobrze nic się nie dzieje spalanie jest około 8-10l cena instalacji mnie troszkę zaskoczyła bo była tańsza niż warszawie!!!!!!!! polecam ten warsztat",
karol 47, toyota avensis
Mechanika pojazdowa pełny zakres tj. układy zawieszenia,hamulcowe ,wydechowe,remonty silników,naprawy bieżące, elektro-mechanika i elektryka, diagnostyka komputerowa,
"Kilkakrotnie korzystałem z usług warsztatu i jestem bardzo zadowolony. Naprawa po dokładnej diagnostyce, szybko, fachowo. Jakość obsługi na najwyższym poziomie. Polecam",
Luk, BMW 320D
"A ja jestem zadowolony z ich usług. Od pewnego czasu serwisuję w firmie Auto Kowalczyk dwa prywatne samochody i jeden służbowy.
Bardzo miła obsługa, mechanicy rzeczowi i starają się przy pracy.
Osobiście polecam",
zadowolony
"Polecam gorąco ten warsztat. Korzystam z niego od 3 lat bo jest po prostu najbliżej. Mam zufanie do Pana Krzysztofa. Naprawa jest zawsze błyskawiczna a koszt racjonalny.",
john_malkovic, Renault
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Suzuki swift 1.3 2009 benzyna. 1 bieg nie wchodzi, nie można ruszyć. Co robić?
skrzynia biegow suzuki jimny 2007rco robic rok jezdzilem na tej skrzyni i znowu terkocze 2 3 4 jak daje 5 cisza slyszalem zeby montowac stara do tego modelu nie wiem co robic?
Suzuki sx4 brak pierszego biegu czy skrznia do wymiany?
Witam. Mam problem z włączeniem biegu wstecznego w Suzuki Swift 2012 nie zawsze chce wskoczyć, dopiero po kilku próbach się udaje.