Zapraszamy do Dar Serwis – warsztatu samochodowego, który od ponad trzech lat dba o Twoje pojazdy. Specjalizujemy się w naprawach mechanicznych i elektrycznych, a także oferujemy profesjonalne usługi naprawy aut hybrydowych. Nasz...
"Serwisuje tutaj 2 samochody i wszystko zawsze przebiega sprawnie i bez problemów. Serwis solidny i konkretny. Polecam znajomym już od kilku lat którzy bardzo sobie chwalą. Ceny w stosunku do jakości są bardzo dobre. Ciężko w okolicy o lepszego mechanika. Pozdrawiam i polecam",
Dawgm, Fiat Bravo II 1.9 jtd , renault laguna II 1.8
"Przed wizyta nie czytałem tych komentarzy.
gdybym je znał to prawdopodobnie nie zawitał bym do nich.
Jednak pozory mylą, jestem zadowolony z naprawy oraz kosztów, Wcale nie sa takimi ***treść usunięta przez moderatora*** jak krąży opinia.
Polecam sprawdzić osobiście, a nie tylko kierować się opiniami innych",
maciek
"Dobry kontakt z właścicielem, zawsze doradza co i jak. Pełna profeska, rzetelność i uczciwość w racjonalnej cenie.
Polecam z czystym sumieniem",
Robert, Opel
"Rzetelni, uczciwi, fachowi. Nigdy się nie zawiodłem. Polecam kolejnym znajomym i wszyscy jak na razie zadowoleni. Kumple jeżdżą do Auto-Defekt z centrum Warszawy :-) To o czymś świadczy.",
aron, S-Max
"Przyjechałam tutaj z polecenia sąsiada i się nie zawiodłam. Auto przyjęte od ręki, koszty usługi niskie w porównaniu do konkurencji w okolicy, a jakość nie odbiega od innych warsztatów. Pani przyjmująca samochody bardzo miła i pomocna.",
Roksana, Renault Megane
"Jestem bardzo zadowolony z usług Pana Andrzeja! Na odbiór samochodu można umówić się o dowolnej godzinie, a ceny są konkurencyjne. O przebiegu prac jesteśmy na bieżąco informowani, a Pan Andrzej nie stara się nikogo naciągnąć, otwarci mówi co wymaga naprawy, a z czym można jeszcze poczekać! Z tego co zauważyłem w zakładzie są naprawiane...",
OpelAstra, opel astra II
"Do Pana Mirka trafiłem 5 lat temu. Polecił go były taksówkarz, pomimo że muszę jechać przez całą Warszawę, ustawić się z rana w kolejce co jest bardzo upierdliwe to i tak będę przyjeżdżał.
ZAWSZE robota jest zrobiona szybko , fachowo i w dobrej cenie. Tutaj robi się to co jest niezbędne, o innych rzeczach do zrobienia zawsze jestem...",
centon
"Bardzo dziwne zachowanie silnika. Szybka wymiana filtra paliwa. Koszt 60 zł. Zrobione na poczekaniu (15 min). Udzielone instrukcje i rady. Zdecydowanie polecam.",
Adams
"polecam warsztat, obsługa fachowa, doradzili w doborze części, ceny przystepne, autko odprowadzone po naprawie po dom, korzystałem z usług kilka razy - auto zawsze oddane umyte - polecam",
bimer
Warsztat prowadony przez dwóch braci z długoletnim doświadczeniem jeden z braci 15 letni starz w ASO Ford Słurzymy pomocą zapraszamy
"Naprawa karoserii wykonana szybko i bez zarzutu. Obsługa na wysokim poziomie. Polecam.",
Paweł, Toyota
"zakładałem tam gaz do mojej toyotki,samochód jeżdzi bardzo dobrze nic się nie dzieje spalanie jest około 8-10l cena instalacji mnie troszkę zaskoczyła bo była tańsza niż warszawie!!!!!!!! polecam ten warsztat",
karol 47, toyota avensis
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam mam taki problem: Toyota Avensis verso 2002,2.0 diesel, D4D. Przy przyspieszeniu samochód na chwilę traci moc mimo że pedał w podłodze. Po kilku sekundach załącza się i jazda. Komputer nie wykazał żadnych błędów. Nie dymi, nie kopci. Wszystko wymienione zawsze na czas. Tak jest od pół...
Witam. Mam problem ze światłami drogowymi. Zapaliły się i nie chcą zgasnąć. Musiałem wyciągnąć żarówki, bo cały czas w kostkach jest napięcie nawet po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki. Następny problem jest taki ,że jest olej w interkulerze. Podejrzewam ,że to może być turbina lub co innego.
Witam Mam pytanie, zauważyłem, że rura intercooler jest zaoliwiona prawdopodobnie problem jest uszczelek, chodzi mi czy to jest normą, że może być zaoliwiona? Czy mimo tego że uszczelki są uszkodzone, nie powinien być olej na rurze? Pozdrawiam i dziękuje
Witam, chciałbym się dowiedzieć czy da się zamontować wydajniejszy intercooler do mojego silnika 2.4 D5 163KM? Mam wgrany program na 195 KM/460 Nm. Proszę o poradę