"Ja szczerze polecam Warsztat samochodowy w Józefowie na WIĄZOWSKIEJ 24 u pana MŁOTA.
Pewnego dnia zepsuł mi się samochód, gdzieś w okolicach Warszawy. Zadzwoniłem. Przyjechali na miejsce , przyholowali mnie do swojego warsztatu, naprawili i jeszcze odstawili samochód na moje podwórko, nie pobierając za to dodatkowej opłaty. Naprawa pierwsza...",
kaliks
"Bardzo dobry i solidny mechanik, elastyczny, polecam",
pasjonat, audi
"obsługa lepsza jak serwisach autoryzowanych, dużo tańsza, szybsza i solidniejsza
WARTA POLECANIA
TO CO WYPISUJE TA PANI O SWOIM FORDZIE, TO WIELKA BZDURA , MUSIAŁA SAMA ZGODZIĆ SIĘ NA TAKĄ CZĘŚĆ I CHYBA Z CHYTROŚCI BO Z ROZSĄDKU BY TEGO NIE ZROBIŁA
",
FANKA
"Bardzo dziwne zachowanie silnika. Szybka wymiana filtra paliwa. Koszt 60 zł. Zrobione na poczekaniu (15 min). Udzielone instrukcje i rady. Zdecydowanie polecam.",
Adams
"polecam warsztat, obsługa fachowa, doradzili w doborze części, ceny przystepne, autko odprowadzone po naprawie po dom, korzystałem z usług kilka razy - auto zawsze oddane umyte - polecam",
bimer
Warsztat prowadony przez dwóch braci z długoletnim doświadczeniem jeden z braci 15 letni starz w ASO Ford Słurzymy pomocą zapraszamy
"Naprawa karoserii wykonana szybko i bez zarzutu. Obsługa na wysokim poziomie. Polecam.",
Paweł, Toyota
"zakładałem tam gaz do mojej toyotki,samochód jeżdzi bardzo dobrze nic się nie dzieje spalanie jest około 8-10l cena instalacji mnie troszkę zaskoczyła bo była tańsza niż warszawie!!!!!!!! polecam ten warsztat",
karol 47, toyota avensis
Mechanika pojazdowa pełny zakres tj. układy zawieszenia,hamulcowe ,wydechowe,remonty silników,naprawy bieżące, elektro-mechanika i elektryka, diagnostyka komputerowa,
Stacja Motoryzacja to serwis poświęcony samochodom amerykańskim jak Jeep, Chrysler, Dodge, Lincoln etc. oraz szeroko pojętym pojazdom terenowym i offroad’owym. Zajmujemy się przede wszystkim remontami silników, montażem wyciągarek czy poszerzeń...
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Radio nie łapie żadnej stacji a jak już się uda to trzeszczy jakby było spięcie
W momencie próby przyspieszenia zapala się komunikat awaria wtrysku i gaśnie silnik, wtryski sprawdzone, pompa dobra, czujniki sprawne, jaka moze byc tego przyczyna mój mechanik posprawdzał wszystko i zgłupiał chodzi o espasa 4 z 2011 r. 2.0 150 km
Witam Proszę o informację gdzie się znajduje czujnik termiczny wentylatora chłodnicy w Kia Sorento 2.4 2005 r. Nie załącza wentylatora Dziękuję
Nie załącza się wyświetlacz radia w peugeot 3008 nie widać obrazu z kamery cofania
Jeśli posiadasz auto, prędzej, czy później dojdzie w nim do usterki. Czasem niewielkiej, innym razem poważnej. Samochód z reguły daje nam znak, że coś jest nie tak. Większość z nas jednak nie...