"Przyjechałam tutaj z polecenia sąsiada i się nie zawiodłam. Auto przyjęte od ręki, koszty usługi niskie w porównaniu do konkurencji w okolicy, a jakość nie odbiega od innych warsztatów. Pani przyjmująca samochody bardzo miła i pomocna.",
Roksana, Renault Megane
"Bardzo dobry i solidny mechanik, elastyczny, polecam",
pasjonat, audi
"Jak najbardziej profesjonalna obsluga, otraz uczciwe podejscie do klienta. Samochody w tym warsztacie naprawiam od wielu lat i nigdy nie zdarzylo sie aby naprawa nie zostala wykonana profesjonalnie i solidnie. Wlasciciel jest wysokiej klasy profesjonalista i zatrudnia sympatycznych mechanikow i co najwazniejsze bardzo fachowych. Wprawdzie mam...",
Zbyszek z Ursynowa, rozne auta
"Bardzo dziwne zachowanie silnika. Szybka wymiana filtra paliwa. Koszt 60 zł. Zrobione na poczekaniu (15 min). Udzielone instrukcje i rady. Zdecydowanie polecam.",
Adams
"polecam warsztat, obsługa fachowa, doradzili w doborze części, ceny przystepne, autko odprowadzone po naprawie po dom, korzystałem z usług kilka razy - auto zawsze oddane umyte - polecam",
bimer
Warsztat prowadony przez dwóch braci z długoletnim doświadczeniem jeden z braci 15 letni starz w ASO Ford Słurzymy pomocą zapraszamy
"zakładałem tam gaz do mojej toyotki,samochód jeżdzi bardzo dobrze nic się nie dzieje spalanie jest około 8-10l cena instalacji mnie troszkę zaskoczyła bo była tańsza niż warszawie!!!!!!!! polecam ten warsztat",
karol 47, toyota avensis
"Młoda ekipa chłopaków, bardzo miła atmosfera, super obsługa, niska cena, szybka naprawa. Zabrali samochód spod domu i po naprawie oddali(w wieczornych godzinach) umyty czysty w środku:) Super POLECAM. ",
Justyś
"Jeden z niewielu warsztatów w powiecie otwockim, który oferuje pełen zakres napraw, łącznie z przeglądami diagnostycznymi. A przy okazji można pooglądać motocykle i sklep rowerowy",
volvo
"polecam , super obsługa ,koszty niskie-normalne , z przyjemnoscia wróce jesli cos mi sie zepsuje",
andrzej, vw
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam, Mam następujący problem w Mitsubishi ASX 2016, 1.6 benzyna: czasami biegi wchodzą płynnie, a czasami z wyczuwalnym pod dłonią oporem i szuraniem/szarpaniem na drążku zmiany biegów. Mam wrażenie, że problem uwidacznia się podczas niskich temperatur.
Witam. Czy ktoś wymieniał wybierak na skrzyni colt 1.1 , 2007 rok czy w ogóle to jest rozbieralne?
Często, moim zdaniem zbyt często, nie chce wejść wsteczny bieg. Muszę włączyć ponownie sprzęgło i wówczas wchodzi. Pozostałe biegi wchodzą bez kłopotów. Tak jest od początku. Samochód ma 25 000 km przebiegu.Skrzynia 5 biegów. Auto jest na gwarancji. Serwis odmawia naprawy twierdząc, że tak...
Witam, Problemem jest ciężko wchodzący bieg 1 , 3 i 5 trzeba docisnąć - tak jakby była jakaś guma która nadaje opór. Co to może być, skoro problem jest z wbiciem biegów znajdujących się na górze lewarka?