"Od wielu wielu lat naprawiamy tam wszystkie samochody, a mamy ich kilka. Polecalem wielu znajomym i wszyscy do tej pory korzystają z ich usług. Naprawa i diagnoza szybka i fachowa. Oddaje samochod i nie martwię się że zostanie wymienione cos co nie wymagalo naprawy albo koszty przerosły te o których mnie poinformowano. Idę zostawiam auto i...",
Damian
"Ja szczerze polecam Warsztat samochodowy w Józefowie na WIĄZOWSKIEJ 24 u pana MŁOTA.
Pewnego dnia zepsuł mi się samochód, gdzieś w okolicach Warszawy. Zadzwoniłem. Przyjechali na miejsce , przyholowali mnie do swojego warsztatu, naprawili i jeszcze odstawili samochód na moje podwórko, nie pobierając za to dodatkowej opłaty. Naprawa pierwsza...",
kaliks
"Bardzo dobry i solidny mechanik, elastyczny, polecam",
pasjonat, audi
"Jak najbardziej profesjonalna obsluga, otraz uczciwe podejscie do klienta. Samochody w tym warsztacie naprawiam od wielu lat i nigdy nie zdarzylo sie aby naprawa nie zostala wykonana profesjonalnie i solidnie. Wlasciciel jest wysokiej klasy profesjonalista i zatrudnia sympatycznych mechanikow i co najwazniejsze bardzo fachowych. Wprawdzie mam...",
Zbyszek z Ursynowa, rozne auta
"Bardzo dziwne zachowanie silnika. Szybka wymiana filtra paliwa. Koszt 60 zł. Zrobione na poczekaniu (15 min). Udzielone instrukcje i rady. Zdecydowanie polecam.",
Adams
"polecam warsztat, obsługa fachowa, doradzili w doborze części, ceny przystepne, autko odprowadzone po naprawie po dom, korzystałem z usług kilka razy - auto zawsze oddane umyte - polecam",
bimer
Warsztat prowadony przez dwóch braci z długoletnim doświadczeniem jeden z braci 15 letni starz w ASO Ford Słurzymy pomocą zapraszamy
"zakładałem tam gaz do mojej toyotki,samochód jeżdzi bardzo dobrze nic się nie dzieje spalanie jest około 8-10l cena instalacji mnie troszkę zaskoczyła bo była tańsza niż warszawie!!!!!!!! polecam ten warsztat",
karol 47, toyota avensis
Mechanika pojazdowa pełny zakres tj. układy zawieszenia,hamulcowe ,wydechowe,remonty silników,naprawy bieżące, elektro-mechanika i elektryka, diagnostyka komputerowa,
"Po pierwsze zaufanie!Zawsze precyzyjnie otrzymuje wyjasnienia dotyczące usterki i naprawy.Po drugie niezawodność.Serwis godny polecenia!",
Katarzyna, toyota
"Szybko sprawnie elegancko, nie pierwszy raz korzystam z usług Auto Kowalczyk zawsze brak zastrzeżeń.",
Rafał, opel vectra c 1.8 benzyna 2002 rok
"Dobry kontakt z właścicielem, zawsze doradza co i jak. Pełna profeska, rzetelność i uczciwość w racjonalnej cenie.
Polecam z czystym sumieniem",
Robert, Opel
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam. Mam problem z kia rio 2012r. Dokładnie problem z 2 biegiem ciężko wchodzi. Bieg na zgaszonym i odpalonym aucie wchodzi super tylko podczas jazdy jest problem i tylko z 1 na 2. Reszta biegów wchodzi płynnie. Mógłbym prosić o jakieś rady co może być przyczyną
Dzień dobry, Posiadam samochód Kia pro cee'd 2009 2.0 Crdi optimum+. Skrzynia biegów w tym samochodzie jest 5 biegowa, natomiast widziałem na internecie 6 biegowe. Czy opłaca się wymieniać skrzynie biegów, czy jest to skomplikowane i bardzo kosztowne? Pozdrawiam
Witam. Problem to zgrzyty przy redukcji z 3 na 2 bieg, mozliwosc przelaczenia przy malej predkosci. pozostale zmiany ok. Co to może być?
Witam w kia ceed 1.6 crdi problem ze wstecznym otóż na zimnym odpalonym silniku bieg ładnie lekko wchodzi a gdy juz sie zagrzeje to niechce wejść zgrzyta nieda go sie włożyć co może być powodem tego,dodam ze podczas jazdy wszystkie biegi wchodzą lekko. Czy sprzęgło do wymiany?dziękuje