Firma ROSŁAN zajmuje się naprawą elektryki i elektroniki samochodowej. Możesz u nas przeprowadzić diagnostykę komputerową, sprawdzić stan użyteczności Twojego akumulatora, doposażyć samochód w dodatkowy sprzęt. Współpracujemy m.in. z...
"Naprawy po zakupie auta. Profesjonalny opis i wyjaśnienia czynności wymaganych do naprawy. Podane ewentualne większe koszty gdyby natrafiono na coś podczas dodatkowych testów. Odebrany samochód czysty i po umyciu za co też duży PLUS",
mich@l, Renault Scenic
"A ja jestem zadowolony z ich usług. Od pewnego czasu serwisuję w firmie Auto Kowalczyk dwa prywatne samochody i jeden służbowy.
Bardzo miła obsługa, mechanicy rzeczowi i starają się przy pracy.
Osobiście polecam",
zadowolony
"bardzo miła obsługa ,naprawa wykonana na czas, koszty w bardzo rozsadnych granicach ,przyjechałem z polecenia i bardzo mi sie podoba ",
sebastian, skoda octavia
"Próbowałem sam wymienić świecę żarową. Jak się okazało nie musi to być prosta sprawa. Przy próbie wykręcenia urwał się żarnik :/ Samochód odstawiłem "na sznurku" po 15-ej, a przed 18 miałem już telefon o możliwości odbioru gotowego. Jak się okazało podczas rozmowy dobrze zrobiłem, że nie próbowałem metodą chałupniczą wyciągać pozostałości, a...",
mauy
"Ja szczerze polecam Warsztat samochodowy w Józefowie na WIĄZOWSKIEJ 24 u pana MŁOTA.
Pewnego dnia zepsuł mi się samochód, gdzieś w okolicach Warszawy. Zadzwoniłem. Przyjechali na miejsce , przyholowali mnie do swojego warsztatu, naprawili i jeszcze odstawili samochód na moje podwórko, nie pobierając za to dodatkowej opłaty. Naprawa pierwsza...",
kaliks
"Jestem bardzo zadowolony z usług Pana Andrzeja! Na odbiór samochodu można umówić się o dowolnej godzinie, a ceny są konkurencyjne. O przebiegu prac jesteśmy na bieżąco informowani, a Pan Andrzej nie stara się nikogo naciągnąć, otwarci mówi co wymaga naprawy, a z czym można jeszcze poczekać! Z tego co zauważyłem w zakładzie są naprawiane...",
OpelAstra, opel astra II
"obsługa lepsza jak serwisach autoryzowanych, dużo tańsza, szybsza i solidniejsza
WARTA POLECANIA
TO CO WYPISUJE TA PANI O SWOIM FORDZIE, TO WIELKA BZDURA , MUSIAŁA SAMA ZGODZIĆ SIĘ NA TAKĄ CZĘŚĆ I CHYBA Z CHYTROŚCI BO Z ROZSĄDKU BY TEGO NIE ZROBIŁA
",
FANKA
"Bardzo dziwne zachowanie silnika. Szybka wymiana filtra paliwa. Koszt 60 zł. Zrobione na poczekaniu (15 min). Udzielone instrukcje i rady. Zdecydowanie polecam.",
Adams
"polecam warsztat, obsługa fachowa, doradzili w doborze części, ceny przystepne, autko odprowadzone po naprawie po dom, korzystałem z usług kilka razy - auto zawsze oddane umyte - polecam",
bimer
Warsztat prowadony przez dwóch braci z długoletnim doświadczeniem jeden z braci 15 letni starz w ASO Ford Słurzymy pomocą zapraszamy
"Naprawa karoserii wykonana szybko i bez zarzutu. Obsługa na wysokim poziomie. Polecam.",
Paweł, Toyota
Mechanika pojazdowa pełny zakres tj. układy zawieszenia,hamulcowe ,wydechowe,remonty silników,naprawy bieżące, elektro-mechanika i elektryka, diagnostyka komputerowa,
Stacja Motoryzacja to serwis poświęcony samochodom amerykańskim jak Jeep, Chrysler, Dodge, Lincoln etc. oraz szeroko pojętym pojazdom terenowym i offroad’owym. Zajmujemy się przede wszystkim remontami silników, montażem wyciągarek czy poszerzeń...
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Dymienie z pod maski w okolicy EGR co to może oznaczać ? Czy trzeba tylko przeczyścić czy coś do wymiany ?
Problem polega na tym iż po wyczyszczeniu zaworu egr który się.otwiera oraz przepustnicy cały czas wyskakuje błąd problem egr mimo adaptacji. Co może być przyczyną?
Witam takie pytanko Renault Laguna 2 1.9 dci 2003 r. Czasem przy predkosci autostradowej 130-150 nagle wlacza sie zolta kontrolka swiec zarowych , auto traci moc na mimo zwolnienia i redukcji biegow na kazdym obroty nie wzrosna wiecej niz 2 tys. Po ponownym odpaleniu gasnie i jest wszystko...
Volvo v50 2 0 D 136KM 2005r. Bardzo nierówna praca zimnego silnika, po nagrzaniu lekkie podrygi. Po odłączenie EGR-lekkie drgania na zimnym silniku, po nagrzaniu drgania ustępują. Dobrze odpala zimny i ciepły, nie dymi.