"Przyjechałam tutaj z polecenia sąsiada i się nie zawiodłam. Auto przyjęte od ręki, koszty usługi niskie w porównaniu do konkurencji w okolicy, a jakość nie odbiega od innych warsztatów. Pani przyjmująca samochody bardzo miła i pomocna.",
Roksana, Renault Megane
"Jestem bardzo zadowolony z usług Pana Andrzeja! Na odbiór samochodu można umówić się o dowolnej godzinie, a ceny są konkurencyjne. O przebiegu prac jesteśmy na bieżąco informowani, a Pan Andrzej nie stara się nikogo naciągnąć, otwarci mówi co wymaga naprawy, a z czym można jeszcze poczekać! Z tego co zauważyłem w zakładzie są naprawiane...",
OpelAstra, opel astra II
"w przeciwieństwie do tej osoby , która tak narzeka na wymianę maglownicy , ja jestem bardzo zadowolony z obsługi w tym zakładzie , a przyjeżdżam do niego z drugiego końca W-wy i nie szkoda mi paliwa i czasu na dojazd. jestem super obsłużony i od 6 lat tyko tam naprawiam. właściciel jest bardzo solidny, zatrudnia specjalistów , ma odpowiedni...",
Sylwester Nowacki
"Bardzo dziwne zachowanie silnika. Szybka wymiana filtra paliwa. Koszt 60 zł. Zrobione na poczekaniu (15 min). Udzielone instrukcje i rady. Zdecydowanie polecam.",
Adams
"polecam warsztat, obsługa fachowa, doradzili w doborze części, ceny przystepne, autko odprowadzone po naprawie po dom, korzystałem z usług kilka razy - auto zawsze oddane umyte - polecam",
bimer
Warsztat prowadony przez dwóch braci z długoletnim doświadczeniem jeden z braci 15 letni starz w ASO Ford Słurzymy pomocą zapraszamy
"zakładałem tam gaz do mojej toyotki,samochód jeżdzi bardzo dobrze nic się nie dzieje spalanie jest około 8-10l cena instalacji mnie troszkę zaskoczyła bo była tańsza niż warszawie!!!!!!!! polecam ten warsztat",
karol 47, toyota avensis
Mechanika pojazdowa pełny zakres tj. układy zawieszenia,hamulcowe ,wydechowe,remonty silników,naprawy bieżące, elektro-mechanika i elektryka, diagnostyka komputerowa,
"Młoda ekipa chłopaków, bardzo miła atmosfera, super obsługa, niska cena, szybka naprawa. Zabrali samochód spod domu i po naprawie oddali(w wieczornych godzinach) umyty czysty w środku:) Super POLECAM. ",
Justyś
"Przede wszystkim miła obsluga, już na samym początku osoba przyjmująca zlecenie wskazała przybliżone koszta ewet. Co mozna jeszcze przy okazji sprawdzic.Bardzo szybka diagnoza jak i naprawa. Szybki termin, praktycznie z dnia na dzień. Polecam, na pewno wrócę ",
Damian, Honda
"bardzo miła obsługa ,naprawa wykonana na czas, koszty w bardzo rozsadnych granicach ,przyjechałem z polecenia i bardzo mi sie podoba ",
sebastian, skoda octavia
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Mam problem z pierwszym biegiem. Gdy chce wrzucić 1 bieg w połowie drogi drążek nie idzie dalej jakby się blokował. Jak cofne drążek i wrzucę 2 a następnie 1 to wchodzi. Również jak zacznę popuszczac sprzęgło to wchodzi 1-ka.problem nie występuje za każdym razem gdy chce wrzucić 1 bieg ale jest...
Witam. Honda Accord VII Przebieg 252 tys km. Przeze mnie zrobione ok 62 tyś km W aucie pojawiły się najpierw problemy z 3 biegiem powyżej 4000tys/obr na min 3 bieg wchodził ze zgrzytem za każdym razem. Przy mniejszych prędkościach obrotowych jest ok. Ostatnio coraz ciężej wchodzą wszystkie biegi...
Witam! Honda Accord VII - 2,2 cdti Teraz często ciężko wchodzą biegi. Niedawno byl taki problem i rezultatem żaden bieg się nie włączał i było zmienione koło dwumasowe. Co może tworzyć taki efekt ? Dzięki !