"Polecam. Naprawa silnika BMW F30 328i. Usługa wykonana bardzo profesjonalnie i na czas. Auto po naprawie bardzo ładnie umyte.",
Em., Bmw
Godziny pracy serwisu poniedziałek - piątek: 11:00 - 20:00 sobota: 11:00 - 17:00
"Zakładałem tu instalacje gazową do 3 samochodów.
Wszystko OK, można śmiało polecić.
Niestety mają sporo klientów i dość długo się czeka na miejsce. ",
sjr, Opel
"Doskonała praca za dobre pieniądze, pełna oryginalność części ",
pan x, Focus
"Bardzo dobry mechanik. Naprawa szybka i rzetelna. Wszystkim z czystym sumieniem polecam ten warsztat.",
Marcin, Renault Laguna II
"Właśnie odebrałam swoją Mazdę z naprawy powypadkowej. Nie ukrywam, że pomimo bardzo małej w stosunku do opinii pozytywnych ilości opinii negatywnych zastanawiałam sie czy ich wybrać. Nie mniej przekonało mnie to, że stosunek proporcji w przypadku konkurencji jest dużo wyższy, a dwa widziałam samochód znajomego, który też u nich naprawiał. Ale...",
Karolina
"Goście są OK, w 20 minut poradzili sobie z usterką, z którą przez rok nie mogli sobie poradzić tacy "szpenie" jak ASO, spec od elektroniki BMW (wszyscy mnie zbywali), a Ci bez słowa podłączyli diagnostykę, zrobili co trzeba i już.",
Marek, BMW F25
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam, problem dotyczy auta Jeep cherokee 2015,diesel, 170 KM i automat. Od pewnego czasu przy prędkości od 100km/h zapala się Check, i komunikat "Konieczny serwis przekładni biegów" Mogę dalej jechać lecz kiedy zwolnię do 30, 40 hm/h żeby potem się rozpędzić auto się dusi i potrzebuje np. 1 km...
Witam, mam mercedesa c200 kompressor 2001 rok 2.0 benzyna. Pojawił się problem ze skrzynia biegów. Jest tylko wsteczny i jedynka. Nie zmiania na wyższe biegi. Co może byc przyczyna ??
Witam wycofalam z garazu i do przodu juz nie pojechalo silnik kreci do tylu jedzie ale w przód juz nie co to moze byc? 2 tygodnie temu byl wymieniany olej w skrzyni i samochód jezdzil do dzisiaj do tylu jedzie ale do przodu juz nie.
Witam, problem polega na tym., ze dosyc czesta choc nie zawsze podczas zmiany biegu z 2 na 3 cos "haczy" , czyli jakby na chwile blokuje wejscie na 3 bieg. Zauważyłem ze rzadziej to sie dzieje jezeli obroty na 2 biegu sa w okolicach 3 tysięcy. Jeżeli natomiast obroty sa w granicach 2-2,5,...
To chyba jeden z najbardziej kontrowersyjnych tematów dyskusji wśród kierowców. Zarówno w Polsce, jak i za granicą nie brakuje zwolenników jednej i drugiej przekładni. Która jest więc lepsza?...