"Tanio, szybko i solidnie - polecam chłopaków",
śmigły, Skoda Fabia
"Pojechałam na wymianę hamulców. Panowie przeglądnęli auto przy okazji i znaleźli parę drobnych rzeczy w zawieszeniu do wymiany. Mam wszystko załatwione i mogę spokojnie jeździć. Obsługa miła, cena atrakcyjna, wymienione części pokazali do wglądu. Polecam wszystkim!",
Ela S, VW passat
"Warsztat rewelacyjny, a Kierownik P. Dariusz Patruś to świetny fachowiec i złoty człowiek. ",
albercik
"Jestem bardzo zadowolona, polecam wszystkim serdecznie! ",
Anna
"Korzystam ze serwisu od jakiegos czasu, ceny nie wygorowane, usluga dobrze wykonana. Moge polecić",
ZIBI, FORD
"Polecam serdecznie !!! Profesjonalne podejście do klienta, naprawa na wysokim poziomie, świetny kontakt z klientem. Szczególne ukłony dla Pana Pawła Kula, który zajmuje się moim autem od 3 lat i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. Wszystko przebiega sprawnie- od podpisania dokumentów do oddania auta. Dodatkowy plus- finalnie auto zawsze dostaje jak...",
Wiktoria S., Skoda Fabia
"Na warsztat trafiłam przypadkowo, z polecenia kolegi, jak po wizycie u swojego mechanika dowiedziałam się, że mam całe zawieszenie do wymiany. coś mi się nie chciało wierzyć więc podjechałem po opinię do innego warsztatu. Tutaj panowie ewidentnie bardziej uczciwi, wymielili jedynie niezbędne elementy i naprawa wyszła 1/3 tego co miałem dać....",
Ewka, Opel Corsa
"Bardzo fajne podejście do klienta, szybko i sprawnie wymieniony olej z filtrami oraz poduszką dolną silnika. Na pewno wrócę do tego zakładu",
Czarne Clio 2, Czarne Renault, Clio 2 1.2 16v, 2001
"polecam na sto procent , nie ma lepszego i bardziej uczciwego zakładu w Rzeszowie, bardzo rzeczowi i uczciwi, w innym zakładzie za naprawę klimatyzacji chcieli 4200zl , w Bemar Auto serwis wycenili wstępnie na około 2300zl, a po otrzymaniu auta do naprawy okazało się że koszty spadły do 1300 zl . Uczciwość w 100 procentach .",
Artur Aniserowicz, TOYOTA
"Bardzo fajne i rzeczowe podejście do klienta. Wytłumaczone co warto a z czym można jeszcz poczekać. Cena bardzo zadowalająca i czas ekspresowy!
Na pewno skorzystam jeszcze :)",
Dominik, Opel Astra H 2004 rok, benzyna + gaz
AUTO SZYBY RENOMOWANYCH PRODUCENTÓW,MONTAŻ NAPRAWA,PRZYCIEMNIANIE,SZKLENIE BUSÓW,SZYBERDACHY,LISTWY,USZCZELKI,SENSORY,WSZYSTKIE MARKI,AUTO FOLIE ZEWNĘTRZNE-WEWNĘTRZNE.ZMIANA KOLORU POJAZDU FOLIA-BEZ MALOWANIA.FOLIE TUNINGOWE(CARBON,ALU,SKÓRA,MAT)...
"Polecam, rozrząd w dukato zrobiony, cena przyzwoita, chłopaki wiedza co robia.",
Franek, Fiat Ducato
"Wystawiam pozytywny komentarz ponieważ:
- wszyscy Panowie bardzo serdeczni i kulturalni;
- za godzine pracy zapłaciłem 87,5zł. przystępnie biorąc pod uwagę ze inny mechanik robiłby to samo 2 razy dłużej.
- kawka herbatka gazetka.
- expresowo. przyjezdzam umawiam się, wszystko na czas.
Z kolejną naprawą mojej Corolli tylko do Top Serwis",
Tudirk
"Usługi wykonywane szybko i profesjonalnie, przystępne ceny. Korzystam od otwarcia. Polecam.",
Anna, Honda Jazz
"Bardzo profesjonalna i fachowa obsługa. Dodatkowo przyjazna atmosfera w Motoresie Serwisuje tam swoje vw T5 już od kilku lat i jeszcze nigdy nie było problemu wszystkie częsci na miejscu tanio i szybko i te godziny otwarcia od 7-21 nie trzeba brać urlopu.",
Mysza, VW T5
"Szczerze polecam, trudno jest znaleźć tak dobrą obsługę, potrzebowałem szybkiej naprawy i od ręki mi zrobili. Pozdrawiam",
Włuczykij
"Witam. Mialem problem z kodem do oryginalnego radia audi. Bylem u kilku elektryków samochodowych , wszędzie terminy za tydzień itd , nikt nawet nie pokusił się o wyciągniecie radia a jak już któryś chciał to zrobić to przy użyciu "łoma" bo nie mieli kluczyków. W tym zakładzie doznałem szoku, w pozytywnym znaczenia. Mila obsługa, bez marudzenia...",
piast , A4
"Bardzo polecam, najlepszy w Rzeszowie. Znalazł trudno dostępne części oraz dokładnie sprawdził cały pojazd. Zawsze miło i profesjonalnie.",
Klimatrix, Mazda 5
"Bardzo dobry warsztat, nikt nie był w stanie zdiagnozować awarii a ten serwis dał radę. Polecam.",
Bartosz , Bmw x7
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam z tej strony Witek. Audi A6 C6 sedan 2.0 TDI multitronik 350 tys nalotu 2007 r problem taki iż na wolnych obrotach bieg N telepie cała buda z przerwami, czasem wcale jak mu czapka spadnie, wtryski robione, turbina robiona, EGR też przepływomierz wyczyszczony, ponoć 2 wtrysk troszkę...
Posiadam Citroena Berlingo DIESEL r.2015.W czasie jazdy nagle samochód stracił moc pojawił się komunikat awaria silnika (ikonka silnika) i komunikat ESP/ASR.Co mogło się stać?
Witam ,mam pytanie odnośnie działania kierownicy w volvo V40 CC 2013r. Pierwszy raz mam auto tej marki i nie wiem czy to normalne że kierownica jest bardzo czuła na każdy ruch, i mam wrażenie że po skręcie nie wraca do punktu wyjścia. Cały czas muszę ją kontrolować . Nie wiem ,czy dobrze to...
Witam,posiadam volvo v60 1.6 diesel 114k/m 2011 rok.Problem polega na tym ,że pojawia się bład wtryskiwacza(wtryskiwaczy)wysterowania górnej dawki paliiwa,ten błąd raz pojawia się na cylndrze 1-2 raz 2-3-4 pozdrawiam Darek
Prawidłowe ustawienie dyszy spryskiwaczy jest podstawą do bezpieczego podróżowania. Warunki atmosferyczne oraz zabrudzenia z jezdni powodują zanieczyszczenia szyby. Sprawne spryskiwacze,...
Nagła głośniejsza niż zazwyczaj praca silnika może sygnalizować jego poważny problem. W większości przypadków niedomagania silnika objawiają się m.in. dudnieniem czy stukami. Spowodowane może być...
Gdy temperatura na zewnątrz spada, temperatura wewnątrz kabiny utrzymywana jest przez układ ogrzewania. Jeżeli ogrzewanie nie działa poprawnie, oznacza to pewne zagrożenie i to nie ze względu na...
Nagły problem z uruchomieniem samochodu to coraz rzadszy widok ze względu na postęp technologiczny. Mimo to, elektronika która z jednej strony czyni auta nowoczesnymi pojazdami, z drugiej strony...