"Polecam mechanika, szybka diagnoza i profesjonalna naprawa usterki. Polecam",
Kamil, Volkswagen Golf 3
Jesteśmy zespołem profesjonalistów, przed którymi mechanika samochodowa nie ma żadnych tajemnic. Już od 1994 roku z powodzeniem naprawiamy pojazdy rzeszowskich kierowców oraz zapewniamy całodobową pomoc drogową. Skorzystaj z naszych usług i...
"Jakość usługi bardzo dobra, koszty również niewygórowane, czas oczekiwania dłuższy niż ustalony przy oddawaniu auta, mimo wszystko jestem bardzo zadowolony.",
jeep, jeep
"Szybka i fachowa naprawa.
Fantastyczne podejście do klienta.
Pełen profesjonalizm.",
Gbx
"Ładny i czysty warsztacik, fajna pomoc, doradztwo , gościu ma dużo sprzętu, polecam.",
fiat, Fiat
" Jestem bardzo zadowolony z naprawy, ponieważ uczciwie i z pasją wykonuje swoją pracę.
Motocykl był naprawiany przez kilku mechaników, ale żadnemu z nich nie udało się go naprawić. ",
JProkop
"Byłem tu pierwszy raz. Spotkałem się z miłą obsługą. Szybkie wykonanie wymiany opon. Niskie koszty za usługę. Bardzo polecam ten warsztat.",
Kazimierz , Mazda3 1,6 Diesel
"Jestem bardzo zadowolony z serwisu. Naprawa opony oraz spawanie. Jak najbardziej polecam to miejsce wszystkim. ",
Seba, Skoda oktavia
"Dwa poprzednie warsztaty stawiały swoje domniemane diagnozy (które okazały się błędne) nie podejmując się rozwiązania. Tutaj właściciel zakładu od razu poprawnie zdiagnozował problem i powiedział co będzie do zrobienia. Po odstawieniu auta na warsztat Pani z recepcji (bardzo miła i uprzejma) zadzwoniła z potwierdzeniem diagnozy, kosztami napraw...",
Wojciech
"Warsztat samochodowy wyróżniający się dbałością i odpowiedzialnością za powierzony samochód.",
Konrad , Honda/accord, civic
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam Mam problem z napęd ami w Jimny 2006 1.5 a mianowicie 4WD załącza się pokazuje to kontrolka a sprzegielka nie są załączone i most przedni nie ciągnie (wał tak). Dodatkowo teraz nie może zaskoczyć 4L Przeczytalem wszystkie posty i jestem bezradny, moi mechanicy nie jarzą więc bardzo...
Posiadam kia sorento z 2004r dizla mam maly problem wrzucilem na naped na 4x4 i nie chce przerzucić spowrotem na szosowe, co to może być za przyczyna?
Witam. Pojawiła się informacja. Usterka AWD. Czy ktoś miał taki problem. Kuga 2010 2.0 TDCI? Bardzo proszę o pomoc
Problem polega na tym ze gdy jadę 100 km na godzinę puszczam gas zapalają się kontrolki 4WD SYSTEM SERVIS REQUIRED i traci moc moze ktoś miał podobny problem z góry dziękuje za wskazówki