"Polecam ten serwis bez większych zastrzeżeń,sprawnie i skutecznie.
",
Łukasz , Renault
"bardzo polecam, fachowcy w swojej branży, naprawa szybka i profesjonalna",
konjak, A clasa
"Jest to mój mechanik od ponad 4lat i jeszcze nigdy nie było jakichkolwiek problemów.
Szybka robota, bardzo tania i dobrze wykonana.
Polecam ten warsztat. ",
Bakcyl
"Pierdo....nie za przeproszeniem. Nie ma lepszego Mechanika. Ten Pan to specjalista od disla itp. Nie ma dla niego rzeczy nie możliwych. A to że ktoś śrubki nie przykręcił to każdemu się może zdarzyć, chwila nie uwagi. Pozytywnie oceniam !",
Lukas, 1.7 cdti astra g
"Jakość usług dobra, czas realizacji również - diagnostyka CLIP-em w rozsądnej cenie - czujnik położenia wału wymieniony i po problemie. ",
Piotr, Renault Thalia 1.4
"Nie mogłem lepiej trafić! Samochód odmówił posłuszeństwa a do domu 220 km, pomoc otrzymałem od p. Krzysztofa, pełny profesjonalizm, szybka diagnoza i naprawa. Nie mam uwag, bardzo gorąco polecam tego automechanika.",
Krystian , Opel Astra j
"Nigdy się nie zawiodłem na mechaniku, pomógł w trudnej sytuacji. Mogłem liczyć na pomoc i naprawę samochodu od ręki. Ceny usług bardzo dobre. jakość również. Zdecydowanie polecam ",
Leon, Leon
"Dostarczyłem auto o nierównej pracy silnika i braku mocy. Mechanik zdiagnozował problem i usunął inne usterki, którym bym się nawet nie domyślał. Odjechałem sprawnym i umytym autem. Alfa odzyskała moc i dawne brzmienie.
Pełny zakres usług: mechanika, elektryka i diagnostyka komputerowa. Podejście entuzjasty techniki motoryzacyjnej. Nie...",
Alfisti, Alfa Romeo 156
"Naprawa układu wydechowego wykonana bardzo szybko i profesjonalnie. Wymiana łącznika elastycznego + uszczelnienie całego układu zajęło niecałą godzinę. Zaangażowanie pracowników i ich doradzenie co do wykonania naprawy bardzo pozytywne a cena jak na taka naprawę bardzo pozytywna . Oby więcej tak pozytywnie nastawionych warsztatów do klientów .",
Piku, Ford Focus
"Dysponują fachowym doradztwem i bardzo dobrze wykonują swoją pracę. Dziękuję i polecam!",
Michael, Citroen
"Naprawa w przystępnej cenie! Dość szybko została odnaleziona usterka i wymieniony uszkodzony element, a nie tak jak parę razy mi się zdarzyło w innych warsztatach, wymienione pół samochodu. Warsztat godny polecenia.",
Krzysiek, VW Passat B6
"Obsługa na najwyższym poziomie, właściciel jest miłośnikiem motoryzacji, robi to co lubi i robi to dobrze. Nie pierwszy raz dokonywałem u Niego jakichś modyfikacji wydechu i zawsze byłem zadowolony. Ma odpowiedni sprzęt i talent. Polecam!!",
To_Masz, Opel Vectra
"Jestem bardzo zadowolony z usług serwisu. Zarówno naprawy bieżące jak i wymiana opon na najwyższym poziomie. Wszystko na czas. Polecam wszystkim szukającym rzetelnego serwisu i fachowej obsługi! :)",
Tomasz, Toyota
"Nie wiem skąd się biorą negatywne opinie? Jadąc do stacji wskoczył mi checkengine. Nic nie mówiłem na rozmowie wstępnej. Oczywiście auto nie nadaje się do gazowania. Pan z obsługi klienta poprosił mechanika ,do wyceny instalacji ,wtedy poinformowałem ,że auto ma błąd ,aby uniknąć opłat.Mimo tego Pan poświęcił mi jakieś 15 min .,zlokalizował...",
Darek, bmw e87 116i
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam z tej strony Witek. Audi A6 C6 sedan 2.0 TDI multitronik 350 tys nalotu 2007 r problem taki iż na wolnych obrotach bieg N telepie cała buda z przerwami, czasem wcale jak mu czapka spadnie, wtryski robione, turbina robiona, EGR też przepływomierz wyczyszczony, ponoć 2 wtrysk troszkę...
Posiadam Citroena Berlingo DIESEL r.2015.W czasie jazdy nagle samochód stracił moc pojawił się komunikat awaria silnika (ikonka silnika) i komunikat ESP/ASR.Co mogło się stać?
Witam ,mam pytanie odnośnie działania kierownicy w volvo V40 CC 2013r. Pierwszy raz mam auto tej marki i nie wiem czy to normalne że kierownica jest bardzo czuła na każdy ruch, i mam wrażenie że po skręcie nie wraca do punktu wyjścia. Cały czas muszę ją kontrolować . Nie wiem ,czy dobrze to...
Witam,posiadam volvo v60 1.6 diesel 114k/m 2011 rok.Problem polega na tym ,że pojawia się bład wtryskiwacza(wtryskiwaczy)wysterowania górnej dawki paliiwa,ten błąd raz pojawia się na cylndrze 1-2 raz 2-3-4 pozdrawiam Darek
Prawidłowe ustawienie dyszy spryskiwaczy jest podstawą do bezpieczego podróżowania. Warunki atmosferyczne oraz zabrudzenia z jezdni powodują zanieczyszczenia szyby. Sprawne spryskiwacze,...
Nagła głośniejsza niż zazwyczaj praca silnika może sygnalizować jego poważny problem. W większości przypadków niedomagania silnika objawiają się m.in. dudnieniem czy stukami. Spowodowane może być...
Gdy temperatura na zewnątrz spada, temperatura wewnątrz kabiny utrzymywana jest przez układ ogrzewania. Jeżeli ogrzewanie nie działa poprawnie, oznacza to pewne zagrożenie i to nie ze względu na...
Nagły problem z uruchomieniem samochodu to coraz rzadszy widok ze względu na postęp technologiczny. Mimo to, elektronika która z jednej strony czyni auta nowoczesnymi pojazdami, z drugiej strony...