"solidnie,bardzo szybko bez zbednego czekania widac ze temat motoryzacji nie jest im obcy bardzo nowoczesnie polecam warto sprobowac ;-)",
max, toyota avensis
"szybko , pewnie śnieg nie straszny już dla auta ",
Mati Polska , Honda Civic 1,8 2013
"Jestem bardzo zadowoloy z jakości usług w Leni. Auto serwis na najwyższym poziomie, szybko solidnie i kulturalnie. ",
Maciej, Volkswagen Passat B5 FL
"Od ręki. Musso 3,2kat.
Żarł już 20+na setkę. Pół godziny i było po temacie.
Po prostu zresetowano oprogramowanie dot. sondy lambda.
Cena wysoka, ale zwróciła się podczas pierwszego wyjazdu w Bieszczady.
To zawodowiec, po wydz. Elektroniki PW. Najlepszy w Polsce.
Serdecznie pozdrawiam,
Jan Kunicki",
Jan Kunicki, Musso 3,2 kat
"Polecam wszystkim Pana Marka i jego warsztat samochodowy w Prażmowie. Naprawia szybko i bardzo dobrze. Drobny problem został naprawiony od ręki.",
Urszula Szwed
"Polecam serwisuje tam swoją Skode od dłuższego czasu części od ręki koszty niskie a samochód jeździ jak marzenie.",
Marek_38, Skoda Octavia 2
"Uczciwy facet, nic nie ukrywa tylko takich więcej!",
Daniels, Mercedes CLK w209
"W warsztacie zostawiłem auto na naprawę zawieszenia z przodu i ogólny przegląd samochodu. Usługa została wykonana w ciągu 4 godzin. Podczas przeglądu został wymieniony filtr powietrza i kabinowy. Pracownicy miło nastawieni, potrafią szybko zdiagnozować usterkę i wytłumaczyć klientowi co jest do roboty oraz określić szacowany koszt i czas...",
MAtI, Skoda Fabia
"Toyota E-12 diesel, którą jeździ żona, przerywała, traciła moc i pluła czarnym dymem. Wszyscy "fachowcy" twierdzili, że należy wymienić wtryskiwacze, a to jest bardzo kosztowne. Trafiłem do First Stop'u w Piasecznie i tam od razu szef stwierdził, że trzeba oczyścić przewody paliwowe. Kosztowało 250 zł i Toyota odzyskała młodość. To mnie...",
Andrzej, Toyota Corolla Verso
"Najlepszy warsztat, na jaki dotychczas trafiłam, bodajże 4. Pan Paweł może nie jest wylewny w słowach, za to konkretnie mówi co jest do zrobienia. Nie naciągają klientów, trzymają się terminów i co najbardziej mnie urzeka to jak Pan Paweł mówi że zadzwoni, to dzwoni. W jednym warsztacie jakieś 2 lata temu umówiłam się na na wymianę przycisku...",
Katarzyna, Mitsubishi Space star
"Jak najbardziej polecam, dobrze , fachowo i naprawdę nie windują cen. realizacja nie zawsze szybka tak jak by się chciało ale po za tym naprawdę polecam ",
szmajka
"Polecam całym sercem. Panowie znają się na robocie. Usługa wykonana szybko, nie drogo. W razie potrzeb, będę odwiedzał warsztat za każdym razem.",
Maciej, Peugeot 206
"Ważne:
aktualny adres serwisu MotoOpiekun to Piaseczno, ul. Zeromskiego 39a
https://goo.gl/maps/SNuTKMAyrE2godyi7
Od kilku lat kompleksowo serwisuje tu swoje pojazdy i jestem bardzo zadowolony z obsługi - POLECAM !",
Darek, VW Passat / VW Polo
"Do serwisu trafiłem za poleceniem kolegi i muszę powiedzieć, że warto było zaufać i oddać auto w ich ręce, świetna obsługa i widać, że mechanicy to ludzie z pasją i robią świetną robotę i mimo dalekiej jak dla mnie lokalizacji (30 km) to właśnie tam będę oddawał auto.
Jeszcze raz gorąco polecam.",
Grek, Laguna III babci
"Profesjonalna usługa . Wszystko wykonane w terminie zgodnie z wcześniejszym uzgodnieniem.
Bardzo dobry kontakt z serwisem, który informuje na bieżąco o konieczności naprawy danego elementu samochodu oraz o kosztach naprawy.
Sympatyczna obsługa.Polecam ten serwis.",
Piotr, Mondeo
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam z tej strony Witek. Audi A6 C6 sedan 2.0 TDI multitronik 350 tys nalotu 2007 r problem taki iż na wolnych obrotach bieg N telepie cała buda z przerwami, czasem wcale jak mu czapka spadnie, wtryski robione, turbina robiona, EGR też przepływomierz wyczyszczony, ponoć 2 wtrysk troszkę...
Posiadam Citroena Berlingo DIESEL r.2015.W czasie jazdy nagle samochód stracił moc pojawił się komunikat awaria silnika (ikonka silnika) i komunikat ESP/ASR.Co mogło się stać?
Witam ,mam pytanie odnośnie działania kierownicy w volvo V40 CC 2013r. Pierwszy raz mam auto tej marki i nie wiem czy to normalne że kierownica jest bardzo czuła na każdy ruch, i mam wrażenie że po skręcie nie wraca do punktu wyjścia. Cały czas muszę ją kontrolować . Nie wiem ,czy dobrze to...
Witam,posiadam volvo v60 1.6 diesel 114k/m 2011 rok.Problem polega na tym ,że pojawia się bład wtryskiwacza(wtryskiwaczy)wysterowania górnej dawki paliiwa,ten błąd raz pojawia się na cylndrze 1-2 raz 2-3-4 pozdrawiam Darek
Prawidłowe ustawienie dyszy spryskiwaczy jest podstawą do bezpieczego podróżowania. Warunki atmosferyczne oraz zabrudzenia z jezdni powodują zanieczyszczenia szyby. Sprawne spryskiwacze,...
Nagła głośniejsza niż zazwyczaj praca silnika może sygnalizować jego poważny problem. W większości przypadków niedomagania silnika objawiają się m.in. dudnieniem czy stukami. Spowodowane może być...
Gdy temperatura na zewnątrz spada, temperatura wewnątrz kabiny utrzymywana jest przez układ ogrzewania. Jeżeli ogrzewanie nie działa poprawnie, oznacza to pewne zagrożenie i to nie ze względu na...
Nagły problem z uruchomieniem samochodu to coraz rzadszy widok ze względu na postęp technologiczny. Mimo to, elektronika która z jednej strony czyni auta nowoczesnymi pojazdami, z drugiej strony...