"Naprawa wykonana solidnie, lekkie opóźnienie w stosunku do obietnicy, ale wszystko zalatwione grzecznie i sprawnie ",
Jacek , Skoda Fabia 1.2 tsi 2010
"Trzeci rok jak użytkuje jedynkę BMW. Do tej pory serwisowałem w Warszawskich salonach. Po ostatnim "dużym" przeglądzie, stwierdziłem dosyć. Szukałem serwisu poza autoryzowaną siecią, polecono mi BMW w Markach i jestem maga zadowolony. Obsługa super, wreszcie przestało stukać w zawieszeniu. Serwis ma autoryzację BMW a ceny całkiem...",
Andrjej, BMW 118d
"Po wizycie w warsztacie Pana sobczaka auto wreszcie działa jak należy. Wymiana rozrządu, naprawa stukającego zawieszenie i ustawienie geometrii kół. Czas naprawy, cena usługi zgodna z założeniami. Chłopaki zlokalizowali i naprawili zawieszenie gdzie inne warsztaty rozłożyli ręce przy okazji znaleźli wyciek z silnika. Polecam znają się na rzeczy!",
Andrzej R., audi a4
"Jestem zadowolony z wykonanej usługi. W moim polo 9N tylny zacisk został zregenerowany od ręki (akurat byłem w trasie - namiary znalazłem w internecie). Większość nowych części na miejscu. Dziękuję i Pozdrawiam Pana Mechanika.",
Janusz, VW Polo
"Polecam. Szczera, konkretna diagnoza. Super kontaktowy człowiek.",
Dorota, Hyundai I20
"Zdecydowanie polecam ten warsztat. Panowie pamiętali o umówionym terminie, naprawa zacisków z tyłu przebiegła sprawnie - od ręki, fachowe doradztwo, nie naciągają.
Uprzejma obsługa.
Oby jeszcze więcej tak świadczonych usług w Polsce. ",
przemek, AUDI A6 C5
Prócz marek podanych wyżej obsługujemy również samochody: AUDI, SEAT, CHEVROLET, JEEP, CHRYSLER, DODGE.
"Miałem w aucie robione zawieszenie, konserwacje paru elementów, hamulce, światła DRL, układ dolotowy silnika i regulacje zaworów, a teraz opiszę to co myślę o tym warsztacie:
Pasja oraz fach w ręku, w przeciwieństwie do tego co można spotkać na codzień.
Oddałem samochód i jest on zrobiony tak jak należy. Dodatkowo wszystko wytłumaczone co i...",
Robert, Honda Accord
"Doświadczenie, które posiadają pracujący tutaj fachowcy są naprawdę znakomici. Wiem, że wykonane tutaj naprawy są rzetelne i skrupulatne. Mój samochód jest w doskonałym stanie technicznym. Polecam.",
filip
"Serwisuję u Tych Panów samochód swój i mojej żony (Honda Civic i Toyota Yaris). Jest to pierwszy warsztat w którym można poczuć się jak klient przez duże "K". Rzeczowo i profesjonalnie wytłumaczą w czym jest problem i doradzą w celu optymalizacji kosztów naprawy. Nie naciągają na niepotrzebne koszty. Robiłem już u Nich kilka napraw. Wszystko...",
darek, honga civic/ toyota yaris
"Szybka i profesjonalna ocena problemu oraz duże zaangażowanie w jego rozwiązanie. Widać staranność i fachowość wykonania bez przegięć cenowych. Polecam",
Agnieszka, Suzuki
"3- miesiące temu naprawiałem Citroena-C5 benz,2009r.w tym warsztacie a było to: zawieszenie przed. spawanie sanek i kilka drobnych .Wszystko OK. Bardzo miła obsługa ,duża wiedza i umiejętności a cena przyzwoita . Naprawdę polecam.",
Grzegorz, Citroen C 5
Centrum Serwisowe Motoszklarnia to miejsce, gdzie Twojemu motocyklowi, skuterowi, quadowi lub pitbike’owi zapewnisz najlepszą opiekę. Znajdujemy się w Markach pod Warszawą, przy Alei Marszałka Józefa Piłsudskiego 73. W naszym Centrum Serwisowym...
"Współpracuję z Hondą Matraszek już prawie 10 lat. Zarówno w zakresie zakupu nowych samochodów, jak i serwisu. Nid dodać, nic ująć. Sprzedaż i serwis zawsze w pełnej gotowości. Trzymać tak dalej...",
Accord, Accord
"Wszystko naprawione szybko i profesjonalnie. Wymiana elementów zawieszenia.",
lewy538
"Szybko, sprawnie, solidnie - ceny jak na części org. - w porządku - dają dobre rabaty.
",
bogumił, Alfa 147
SHARK CAR SERVICE w Markach to warsztat samochodowy, gdzie kompleksowo zadbamy o Twój samochód. Oferujemy szeroki zakres usług mechaniki pojazdowej, w tym wymianę oleju i rozrządu, naprawę układu hamulcowego (tarcze, klocki), a także naprawę...
"Miałem problem z oponami, wcześniej w innym warsztacie wymienili opony. Ale jak jeździłem to coś stukało, podjechałem do nich i wszystko mi naprawili. a do tego nie musiałem płacić jakiś wielkich kwot. Polecam zdecydowanie",
pawcio
"Mialem bardzo duzy problem z wyciekajacym olejem w Audi A6 model C5/ 2,4 V6 benzyna. Odwiedzilem wiele warsztatow ale w zadnym nie umiano poradzic sobie z tym problemem. Kolega polecil mi warsztat Reno Max w Zabkach. Pojechalem tam chociaz juz bylem zrezygnowany, ze kiedykolwiek przestanie smierdziec mi olejem w aucie. I tutaj wielki plus dla...",
Czarek, Audi A6 C5
"raczej konkretni mechanicy.ceny jak na wawe w miare.podłączenie do kompa paska b5fl 50zł i podpowiedzi jak to usunąć w domu.pozytyw",
daro1984
OBSŁUGA I NAPRAWA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH SPECJALIZACJA MERCEDES-BENZ I INNE MARKI TEL.500-403-222
"Warsztat pełen profesjonalizm dobry sprzęt i przystępne ceny. Na bieżaco byłem informowany co dzieje się w moim aucie wszystko o czasie. Naprawdę polecam!",
Mark, Vw Golf
"nic dodać nic ująć tanio i bardzo dobrze wykonana usługa , możliwość zakupu części po promocyjnych cenach w ich motoryzacyjnym sklepie J.K. Auto Części
polecam !
jedyną jaką wadę ma ten warsztat do długi czas oczekiwania na usługę kolejki do tego warsztatu były zawszę i będą, ale na dobrze wykonaną usługę warto czekać :)",
Kamilek , Opel Astra
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam z tej strony Witek. Audi A6 C6 sedan 2.0 TDI multitronik 350 tys nalotu 2007 r problem taki iż na wolnych obrotach bieg N telepie cała buda z przerwami, czasem wcale jak mu czapka spadnie, wtryski robione, turbina robiona, EGR też przepływomierz wyczyszczony, ponoć 2 wtrysk troszkę...
Posiadam Citroena Berlingo DIESEL r.2015.W czasie jazdy nagle samochód stracił moc pojawił się komunikat awaria silnika (ikonka silnika) i komunikat ESP/ASR.Co mogło się stać?
Witam ,mam pytanie odnośnie działania kierownicy w volvo V40 CC 2013r. Pierwszy raz mam auto tej marki i nie wiem czy to normalne że kierownica jest bardzo czuła na każdy ruch, i mam wrażenie że po skręcie nie wraca do punktu wyjścia. Cały czas muszę ją kontrolować . Nie wiem ,czy dobrze to...
Witam,posiadam volvo v60 1.6 diesel 114k/m 2011 rok.Problem polega na tym ,że pojawia się bład wtryskiwacza(wtryskiwaczy)wysterowania górnej dawki paliiwa,ten błąd raz pojawia się na cylndrze 1-2 raz 2-3-4 pozdrawiam Darek
Prawidłowe ustawienie dyszy spryskiwaczy jest podstawą do bezpieczego podróżowania. Warunki atmosferyczne oraz zabrudzenia z jezdni powodują zanieczyszczenia szyby. Sprawne spryskiwacze,...
Nagła głośniejsza niż zazwyczaj praca silnika może sygnalizować jego poważny problem. W większości przypadków niedomagania silnika objawiają się m.in. dudnieniem czy stukami. Spowodowane może być...
Gdy temperatura na zewnątrz spada, temperatura wewnątrz kabiny utrzymywana jest przez układ ogrzewania. Jeżeli ogrzewanie nie działa poprawnie, oznacza to pewne zagrożenie i to nie ze względu na...
Nagły problem z uruchomieniem samochodu to coraz rzadszy widok ze względu na postęp technologiczny. Mimo to, elektronika która z jednej strony czyni auta nowoczesnymi pojazdami, z drugiej strony...