DAKAR S.C.

Sękocińska 19, 05-500 Piaseczno

****** 3.5 (2 opinie)

WARSZTAT ZAMKNIĘTY

Opinie (2)

3.5 ******
Ocena wystawiona na podstawie 2 opinie.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • m
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Byłem u nich 3 razy z Audi A4 B6 - za pierwszym arzem cieknący płyn z chłodnicy - zdiagnozowane uszkodzenie obudowy termostatu - wymiana z częściami 650 zł czy mało czy dużo - nie wiem. Fakt że było lepiej, ale płyn dalej wycieka, auto sprzedaję więc już mi to obojętne.

  Za drugim razem wymieniałem żarówkę ksenonową - tu plus za uczciwość bo mechanik zadzwonił do hurtownika po czym, ze śmiechem powiedział mi żebym może sam ją gdzieś kupił bo jego dostawca ma je w absurdalnych cenach.

  Za trzecim razem robiłem pełby serwis - filtry, oleje świece - wszystko ok, krótki czas oczekiwania.

  Serwis raczej na plus nie zauważyłem ani wielkich minusów ani wielkich plusów, ceny w miarę ok, trudno mi powiedzieć czy gdie indzieje byłoby drożej. Wyposażenie warsztatu porządne.


  Audi A4 B6

 • O
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Odradzam, jeden z tych mechaników który zrobi więcej bo i tak klient zapłaci. Wykorzystuje pozycję "specjalisty" do forsowania swoich pomysłów w naprawach.
  Panowie postanowili bez mojej wiedzy umyć silnik, bo pobrudził się przy wymianie płynu w chłodnicy. Później zażyczyli sobie zapłaty za usługę. Po wymianie nalepki, na szybie pojawił się odprysk - warsztat stwierdził, że tak było. Ba - pan mechanik powiedział, że dobrze, że on się tym zajął, bo jeżeli by użyli suszarki do zdejmowania na ciepło, to by jeszcze cała szyba poszła!
  Zastrzeżenie "proszę o telefon z wyceną" mają za nic, dostałem jeden telefon, z informacją że samochód do odbioru. Wymienili część za 200 zł bez informacji o tym. Niby mała rzecz, ale skoro proszę o kontakt to wypadałoby zadzwonić.
  Jakościowo nie jest źle, bo jak już zrobią to działa, ale przy okazji wymienią parę innych części, niewymagajacych interwencji.
  Ogólnie odradzam, w samym Piasecznie jest kilku innych mechaników wartych uwagi.


  Lancia Kappa

Podobne warsztaty