"Problem z przerywaną pracą silnika rozwiązany w sposób profesjonalny, znaleziono uszkodzony przewód powietrzny i wymieniono go na nowy. Problem rozwiązany w sposób zadowalający. Szczerze polecam bardzo miły kontakt, profesjonalne podejście do tematu. Z pewnością pojawię się tam ponownie w przypadku kolejnych problemów.",
BasteK, Opel Astra H - 1.7 CDTI
"U chłopaków zawsze zostawiam swoją 166 na te większe naprawy, jestem dość wymagający jako, że sam jestem mechanikiem (nie wykonującym już zawodu).
Chłopaki robią w pełni profesjonalną robotę, cena/jakość na wysokim poziomie.
Zawsze pomocni. ",
Klaus, Alfa Romeo 166 2.4 jtd '04
"Polecam ten warsztat ponieważ nie ma dla Nich rzeczy nie do naprawienia. Bardzo rzetelnie podchodzą do usterki z jaką odstawia się samochód. Miałem problem z gaśnięciem auta przy dojeżdżaniu do skrzyżowania lub po wciśnięciu sprzęgła. W innym warsztacie po 3 wizytach auto dalej było awaryjne. W tym warsztacie po dwóch regulacjach samochód nie...",
Biała Panda, Fiat Panda
"Zakład znalazłem w internecie, po krótkiej rozmowie telefonicznej umówiłem się na wizytę. To na co zwróciłem uwagę to niewielki warsztat i zespół mechaników zaledwie 3 osoby. Pomimo tego działaja dosyć sprawnie.
Auto zostało naprawione w ciągu 1 dnia i tutaj duży plus w samochodzie mam jasną tapicerkę po naprawie zero brudnych paluchów w...",
Tomasz Spalony, Volksawgen Passat 1.9
"Warsztat naprawdę na najwyższym poziomie. Fachowe podejście w każdym stopniu. Polecam wszystkim! ",
Dariusz
"Dokładna diagnostyka samochodu i sprawna naprawa wszystkich usterek. Polecam warsztat!",
Eustachy z Łabęd
"przede wszystkim uczciwy i rzetelny,jak najbardziej polecam ,",
lelek
"Ostatnio miałem naprawę mojego samochodu u elekromechanika i jestem bardzo zadowolony z jego usług. Fachowiec ten okazał się naprawdę ogarnięty w swojej pracy. Szybko zlokalizował problem z moim autem i jeszcze szybciej go naprawił. Co ważne, cały czas tłumaczył mi, co robi i dlaczego. To było super, bo nie czułem się zagubiony.",
Bartek M, Mitsubishi ASX
"Miałem nie zwykle duży problem z moją Fiesta... byłem w kilku warsztatach wydałem dużo pieniędzy i każdy z mechaników wymieniał mi części ale błąd dalej się pokazywał.
Dopiero Pan Jacek znalazł usterkę i ją naprawił... co najlepsze była to drobna rzecz której poprzednicy nie sprawdzili! ",
Michał, Ford Firsta
"super fachowcy, mimo poważnych problemów i kosmicznych kwot naprawy w innym warsztacie, tu naprawde trafilem na uczciwego mechanika. koszty naprawy okazaly sie w miarę znośne, a auto jeździ bez zarzutów. ",
Beata, Ford galaxy
"Profesjonalne podejście do klienta rewelacyjny warsztat. Właściciel chętnie i przejrzyście wyjaśnia w czym tkwi problem.Bardzo szybki czas naprawy, równie szybka i szczegółowa diagnostyka wraz z wyceną ( wiem za co płacę i dlaczego). Pan Stanisław chętnie dzieli się swoją wiedzą i widać że zależy mu na dobrze wykonanej pracy i zadowoleniu...",
Andrzej, Volkswagen Golf V
"Dzisiaj zaprowadziłem swojego Opla Astra H .Byłem umówiony na 9.Wszystko odbyło się bez problemów.Samochód od razu wzięty na warsztat.Szybka diagnoza.Szybka naprawa.Cena za usługę rozsądna.Kulturalna obsługa.Ja osobiście polecam ponieważ widać duże doświadczenie.",
andrew14107, Astra H Kombi
"Polecam ten serwis. Byłam już wcześniej w kilku innych i na szczesice trafiłam do Art-Mag Gliwice Serwis Samochodowy gdzie kompleksowo naprawiono moją Skodę za przyzwoitą cenę. ",
KSenia , SKODA FABIA 2
"Polecam mechanika, naprawiał moje seicento wiele razy, zawsze kompetentny i relatywnie tani.",
donga
"Konkretny, rzetelny znający się na rzeczy mechanik.
Konkurencyjne ceny - duży profesjonalizm.
Bardzo znany warsztat w Gliwicach.",
Mariusz
"Ja również polecam pana Jacka. Już od kilku lat naprawiam u niego w zakładzie samochód i zawsze wszystko jest bardzo dobrze naprawione. A dodam, że inny mechanik nie miałby ochoty podjąć się naprawy, bo automobil już leciwy;)",
lavendel
"wszystko ok polecam Pana Jerzego zna sie na robocie polecam . . . ",
kris
"super fachowiec polecam szybko i tanio",
wincent
"Warsztat ten naprawił sporo moich aut.Mila obsluga która jesli sam nie poradzi sobie to nie naciaga klienta tylko doradzi gdzie jechać jeśli uważa ze ktoś naprawi to lepiej od nich.Polecam ",
Golf mk1, VW Opel Renault Peugeot
"Gorąco polecam serwis!!!!!!
Mechanik konkretny, rzetelny, zna się na rzeczy.
Miły i sympatyczny wobec klientów. Naprawy wykonane profesjonalnie . Najlepszy serwis jaki znam! ",
Oliwia
"Mogę jak najbardziej polecić ten warsztat. Miałem problem ze zgubionymi przez ECU kodami wtrysków. Mają odpowiedni sprzet diagnostyczny i szybko zakodowali wtryskiwacze, które notabene działają po dziś dzień bez zarzutu. I pomysleć , że w pewnym warsztaciku forda z ul. Daszynskiego w Gliwicach chcieli od razu wymieniać wtryskiwacz - koszty...",
Marcin, Mondeo TDCi
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam z tej strony Witek. Audi A6 C6 sedan 2.0 TDI multitronik 350 tys nalotu 2007 r problem taki iż na wolnych obrotach bieg N telepie cała buda z przerwami, czasem wcale jak mu czapka spadnie, wtryski robione, turbina robiona, EGR też przepływomierz wyczyszczony, ponoć 2 wtrysk troszkę...
Posiadam Citroena Berlingo DIESEL r.2015.W czasie jazdy nagle samochód stracił moc pojawił się komunikat awaria silnika (ikonka silnika) i komunikat ESP/ASR.Co mogło się stać?
Witam ,mam pytanie odnośnie działania kierownicy w volvo V40 CC 2013r. Pierwszy raz mam auto tej marki i nie wiem czy to normalne że kierownica jest bardzo czuła na każdy ruch, i mam wrażenie że po skręcie nie wraca do punktu wyjścia. Cały czas muszę ją kontrolować . Nie wiem ,czy dobrze to...
Witam,posiadam volvo v60 1.6 diesel 114k/m 2011 rok.Problem polega na tym ,że pojawia się bład wtryskiwacza(wtryskiwaczy)wysterowania górnej dawki paliiwa,ten błąd raz pojawia się na cylndrze 1-2 raz 2-3-4 pozdrawiam Darek
Prawidłowe ustawienie dyszy spryskiwaczy jest podstawą do bezpieczego podróżowania. Warunki atmosferyczne oraz zabrudzenia z jezdni powodują zanieczyszczenia szyby. Sprawne spryskiwacze,...
Nagła głośniejsza niż zazwyczaj praca silnika może sygnalizować jego poważny problem. W większości przypadków niedomagania silnika objawiają się m.in. dudnieniem czy stukami. Spowodowane może być...
Gdy temperatura na zewnątrz spada, temperatura wewnątrz kabiny utrzymywana jest przez układ ogrzewania. Jeżeli ogrzewanie nie działa poprawnie, oznacza to pewne zagrożenie i to nie ze względu na...
Nagły problem z uruchomieniem samochodu to coraz rzadszy widok ze względu na postęp technologiczny. Mimo to, elektronika która z jednej strony czyni auta nowoczesnymi pojazdami, z drugiej strony...