POWRÓT

Inne polecane warsztaty

Ponicki Gliwice Specjalizacja...
******
opinie: 72

Chorzowska 50D
Gliwice

Speccar Gliwice
******
opinie: 80

ul.Łużycka 16
Centrum, Gliwice

AUTO-BOX GLIWICE
******
opinie: 46

Wieczorka 17
Śródmieście, Gliwice

POKAŻ NUMER TELEFONU
Wspomnij, że warsztat znalazłeś(aś) w DobryMechanik.pl

Wszystkie Pozytywne (1) Neutralne (0) Negatywne (2)

 • AUTOR: DATA: 2017-07-21 07:52
  Jeszcze nikt nie ocenił tego komentarza. +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Pozytywny

  potrzebowałem wymienić świece w moim samochodzie mechanicy z tego miejsca zrobili o bardzo szybko i sprawnie, pełna profesjonalna usługa, jestem pod wrażeniem myślę że jest to najlepszy warsztat w okolicy, fachowcy z prawdziwego zdarzenia dysponujący doskonałym sprzętem polecam!


 • AUTOR: DATA: 2016-06-10 09:53
  Jeszcze nikt nie ocenił tego komentarza. +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Miałem do czynienie z tą firmą parę razy i za każdym razem byłem z usługi niezadowolony! Po pierwsze- gość kasuje za wszystko ! Nie zdziwiłbym się , że nawet za otwarcie maski silnika. Wymieniali mi centralke ze świateł do jazdy dziennej na jakieś tandetne i światła ledwo co świecą i ludzie mi mrugaja światłami , że jadę bez! A miałem takie, że w dzień raziły z daleka tylko moduł zawilgociał i zaczęły wariowac. Pojechałem potem innym autem , żeby mi nabili klime i łączna ich suma za usługę to koszt 238 zł.!!! Bo gość liczy za wszystko co popadnie! Koszmar z takimi ludźmi mało tego odgrzybianie klimatyzacji polegało na tym ze gościu popsikał sprayem w środku- a szetuńcio skasował mnie za to 30 zł.!!! Jak mi olej wymieniali to za wymianę policzyli 30 ok. Ale dodatkowo policzył za zresetować. 20 zł.! Co przy wymianie nie jest to dodatkowa usługa tylko normalnaeh procedura. Także ja jestem niezadowolony z usług tej firmy, a Państwo jak chcecie być oskubani z pieniedzy to zapraszam do Bunaru.


  Marka/model samochodu:
  golf 4 i insignia

 • AUTOR: DATA: 2013-06-11 20:02
  50.00% (1/2) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Bardzo nieprzyjemna obsługa, samochód z usterką do naprawienia, potrzymali 2 dni i oddali nienaprawiony, ale skasowali za usługę. Ponadto po wizycie w warsztacie przestał działać czujnik temperatury, który do tego czasu działał bez zarzutu. Po sprawdzniu w innym zakładzie okazało się, że czujnik... znikł. Nikogo nie oskarżam o kradzież, ale zdaje się, że części same nie mają zdolności znikania. Pracownik opryskliwy i niechętny do jakiejkolwiek współpracy. Reklamacji nie przyjęli, zaczęli się wykręcać, że mogą ewentualnie zobaczyć, ale kiedy - nie wiadomo. Nie polcam nikomu, chyba, że ktoś chce stracić czas, pieniądze i mieć popsute auto.


  Zalety:
  Niestety nie doświadczyłem żadnych zalet.


  Wady:
  Brak profesjonalizmu, fatalna jakość obsługi klienta, nierzetelność, niesłowność, oszukiwanie klienta, brak prawidłowego wykonania usługi - niewywiązanie się ze zlecenia, które zostało opłacone, narażenie na dodatkowe koszty.


  Marka/model samochodu:
  Skoda

DODAJ OPINIĘ

Godziny otwarcia:  
Poniedziałek od 08:00 do 17:00
Wtorek od 08:00 do 17:00
Środa od 08:00 do 17:00
Czwartek od 08:00 do 17:00
Piątek od 08:00 do 17:00
Sobota od 08:00 do 13:00
Euromaster Bunar Gliwice

Firma została założona w 1991 roku, a w 2009 roku dołączyliśmy do Euromaster - wiodącej na rynku europejskim sieci warsztatów szybkiej obsługi wyspecjalizowanej w kompleksowym serwisie opon oraz lekkiej mechanice. Posiadamy 3 serwisy zlokalizowane w Gliwicach, Lublińcu i Oleśnie. Nasza oferta skierowana jest zarówno do właścicieli samochodów osobowych jak i ciężarowych. Oferowane przez nas produkty obejmują 4 główne segmenty rynku: opony do samochodów osobowych, ciężarowych, przemysłowych oraz rolniczych. Ponadto świadczymy usługi związane z zaawansowaną mechaniką samochodową. 

Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników oraz systematycznie pogłębiana wiedza podczas licznych szkoleń, prowadzonych są przez Centrum Szkoleniowe Michelin, "Akademię Praktycznych Umiejętności" oraz Tip-Topol w zakresie naprawy wszystkich opon, a także warsztaty z zakresu zarządzania personelem bezpośrednio wpływają na jakość świadczonych przez nas usług. Dowodem na to jest przyznany naszemu serwisowi Certyfikat Jakości Michelin. W trosce o bezpieczeństwo i oszczędność czasu naszych klientów uruchomiliśmy w pełni profesjonalnie wyposażony Serwis Mobilny, pozwalający interweniować bezpośrednio w bazie floty klienta. Ponadto w serwisie znajduje się również sklep z akcesoriami samochodowymi oraz częściami zamiennymi.


WYZNACZ TRASĘ INNE WARSZTATY W OKOLICY

Podobne warsztaty


WYKONYWANE USŁUGIDarmowa aplikacja mobilna

Nasza aplikacja działa poprawnie na wszystkich platformach mobilnych.
W celu jej pobrania wystarczy przejść do wybranego sklepu.

Pobierz z App Store

Pobierz ze Sklepu Windows

Wyślij aplikację na Twój telefon

SMS-em otrzymasz link do pobrania naszej aplikacji.