"poprzedni komentarz to typowe działanie konkurencji. użytkownik pisze o zdarzeniach, które ponad wszelką wątpliwość nie miały miejsca i są nieprawdziwe
ceny wyssane z palca nie mające nic wspólnego z przyjętym cennikiem napraw",
serwis, serwis
"Mechanik zna się na fachu, rzeczowe i solidne podejście do naprawy, cena ok. Polecam w 100%",
Romek
"Nigdy nie wpisywałem opinii bo zadowolony klient rzadko komentuje ale ta negatywna opinia bardzo mnie poruszyła!!!
Od lat korzystam z usług tego warsztatu. Moja opinia-warsztat jest super, pani Kasia przemiła osoba bardzo sympatyczna nie wierze w to co napisane w negatywie. Tam nikt nie naciąga. A klient sam udowodnił jakim jest człowiekiem!!!...",
Jacek, Opel Astra
"Pan Maciej jest moim nowym idolem. Poradził sobie z usterkami, wobec których niestety inni błądzili co generowało moje koszty. Naprawiałam u p.Macieja swoje auto dwa razy w przerwie sześciomiesięcznej . Usterki były trudne w diagnozie i po bezsilności innych mechaników Pan Maciej rewelacyjnie temu zaradził. Wniosek nasuwa się jeden. Jest...",
IZABELA, Nissan Primera Kombi
"Zakład polecił mi znajomy. Lakiernik na najwyższym poziomie. Wszystko elegancko i w dobrej cenie. Warto odwiedzić ten zakład.",
WiktorCh567, Skoda Fabia
"Mila obsluga Fachowe doradztwo i rzetelnie wykonana usluga Cena za wykonane zlecenia naprawde nie duza ",
Malgorzata, Audi
"Usługa wykonana w sposób profesjonalny, rzetelny i bardzo szybki. Obsługa bardzo miła i uśmiechnięta. Usługa polegała na wymianie kół",
Zbigniew, Toyota RAV4 2.0 TSI 2015
"W końcu porządny warsztat w tym mieście! Usterka została zdiagnozowana oraz prawidłowo naprawiona. Nie naciągają, uczciwie podchodzą do klienta oraz zapłaty. Mechanicy kompetentni, widać, że wiedzą co robią. Napewno w razie potrzeby wrócę!",
Karko, Renault Clio
"Naprawiają szybko i solidnie.Co ważne: Nie naciągają na dodatkowe koszty!!! Zanim coś wymienią dzwonią i podają koszty.To klient podejmuje decyzje.Bardzo dobre podejście do klientów które budzi zaufanie.Przyjeżdżając tam nie ma się wrażenia, że ktoś chcę Cię oskubać ( jak to często się zdarza w warsztatach)..Polecam..",
Krzychu
"Jestem naprawdę bardzo miło zaskoczony poziomem obsługi i profesjonalizmem. Udałem się do tego warsztatu na diagnozę usterek w zawieszenie - słyszalne były wyraźne puki na wybojach. Diagnoza była darmowa i trafna! Tydzień później odwiedziłem warsztat i wszystko wymieniono, co było potrzebne. Naprawa, jak dla mnie błyskawiczna i fachowa, a przy...",
Karol M., Ford Mondeo MK4
"Jestem szczerze zadowolony z szybkości naprawy, jak i kosztów, oraz efektów. Corsa wymagała pełnej wymiany amortyzacji z tyłu (amortyzatory+sprężyny), oraz bębny wraz z linką hamulca ręcznego. Dodatkowo zostały naprawione klamki u drzwi, oraz wyczyszczona tapicerka. Wszystko wydarzyło się tego samego dnia, na który była umówiona wizyta, również...",
J. Kilanowski, Opel Corsa B
"super profesjonalna obsluga!Zaklad godny polecenia!!!A Pan z Wasem bardzo sympatyczny i konkretny!!!Nieprawda jest,ze nie ma tam kolejek ze wzgledu na slaba jakosc wykonywania obslugi..Odwrotnie,jest mase klientow.Firma Bosch wymieniala mi swiece zarowe bez sciagania glowicy.Koszty tez nie wysokie.Swiece udalo sie wyjac bez wiercenia!Maja...",
Dorota, audi a4 b6
"Trafiłem do warsztatu dzięki portalowi i opiniom wielu użytkowników. Gdy dzwoniłem rozmowa była miła, mogłem liczyć na poradę oraz rzetelną informację o czasie wykonania naprawy. Pojechałem na umówioną wymianę oleju, wymianę miski olejowej oraz końcówek drążka i geometrie. Samochód dostarczyłem po 16, a wycena była gotowa rano. Bardzo dobry...",
Michał, Renault Clio
"Zdwcydowanie polecam warsztat szef sam tez naprawia a nie jak to najczesciej bywa kasuje kase a auta klepia uczniowie co do ceny zawsze mozna sie z nim dogadac po pracowniku zawsze sprawdzi czy wszystko ok naprawiam auta i motory w tym serwisie od lat i naprawde nie bylo jeszcze nic negatywnego co mozna by opisac mila obsluga wywiazuje sie w...",
zichermarek, wszystkie
"Godny polecenia, wie co robi ma pojęcie , szybka diagnoza miła obsługa i rozsądną kasa wielki szacunek. ",
kris_h2, VW caddy
"Posiadałem holenderską instalację, która wyeksploatowała się i nastąpił wyciek gazu z przewodu od wlewu do butli. Dodatkowo butla traciła przegląd. Właściciel bardzo miło przywitał mnie, zobaczył co jest zepsute i zostałem umówiony z racji wycieku gazu na najszybszy termin. Po odebraniu samochodu zobaczyłem dużą różnicę w jeździe, płynnie...",
JayJa, Skoda fabia
"Korzystając tylko i wyłącznie z opinii na stronie i z polecenia znajomych jestem pod ogromnym wrażeniem naprawy samochodu. Trzeba przyznać ponad wszystko, że wykonana usługa w pełni profesjonalna, z poświęceniem i dużym zaangażowaniem. Co najbardziej mnie zaskoczyło to świetny kontakt z klientem. Zostałem wysłuchany, cały czas informowany o...",
Łukasz, Ford Focus MK 1 1.6 2000 r.
"Kolejny raz jestem bardzo zadowolony z usługi. Panowie profesjonalni, zawsze dzwonią jak są dodatkowe rzeczy do zrobienia, mam do nich pełne zaufanie. Oszczędzili mi kosztów, kiedy inny warsztat zidentyfikował konieczność wymiany amortyzacji, a konieczna była wymiana przekładni kierownicy (nie musiałam płacić za jedno i drugie). Robiłam też...",
Użytkownik, Mercedes B
"Warsztat pełna profesja widać że znają się na autach. Mazda była już w każdym warsztacie bydgoskim a Osielsko jako jedyne dało rade,mazdunia już nie szarpie i biega równiutko. ",
Piotrek, mazda6
Pomoc Drogowa Bydgoszcz Laweta Mechanika Pojazdowa Łukasz Trojan
ul. Łomżyńska 53, Wyżyny, Bydgoszcz
"Super dobra i szybka obsługa. Pomogą człowiekowi w każdej naprawie. Polecam ten warsztat wszystkim. Przede wszystkim solidni i mili mechanicy. ",
Anna M
"Wymiana łożyska i wahacza. Zrobione w ciągu jednego dnia, koszt naprawy przystępny. Obsługa wzorowa - dobry kontakt telefoniczny i bardzo przyjazne podejście. Serdecznie polecam",
mieszkaniec błonia, daewoo
"Michała poznałem zaraz po tym jak przeniósł się do Inowrocławia, miałem przyjemność powierzyć mu swoje autko do naprawy mimo iż sam jestem z podobnej branży.Michal to gość który jest mega zaangażowany w pracę czy może raczej pasję którą wykonuję.Myślę że nie jeden warsztat może mu pozazdrościć takiego podejścia do sprawy i że Inowrocław długo...",
MayaMoto, Volkswagen
"Jak sięgnę pamięcią, to chyba od około 15lat korzystam z usług warsztatu Pana Tomasza. Nie będę się rozwodził po markach i zakresie usług. Mogę z czystym sumieniem polecić tego mechanika...ceny pozytywne, podobnie jak jakość wykonanych usług",
Leszek, ostatnio Citroen C8
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam z tej strony Witek. Audi A6 C6 sedan 2.0 TDI multitronik 350 tys nalotu 2007 r problem taki iż na wolnych obrotach bieg N telepie cała buda z przerwami, czasem wcale jak mu czapka spadnie, wtryski robione, turbina robiona, EGR też przepływomierz wyczyszczony, ponoć 2 wtrysk troszkę...
Posiadam Citroena Berlingo DIESEL r.2015.W czasie jazdy nagle samochód stracił moc pojawił się komunikat awaria silnika (ikonka silnika) i komunikat ESP/ASR.Co mogło się stać?
Witam ,mam pytanie odnośnie działania kierownicy w volvo V40 CC 2013r. Pierwszy raz mam auto tej marki i nie wiem czy to normalne że kierownica jest bardzo czuła na każdy ruch, i mam wrażenie że po skręcie nie wraca do punktu wyjścia. Cały czas muszę ją kontrolować . Nie wiem ,czy dobrze to...
Witam,posiadam volvo v60 1.6 diesel 114k/m 2011 rok.Problem polega na tym ,że pojawia się bład wtryskiwacza(wtryskiwaczy)wysterowania górnej dawki paliiwa,ten błąd raz pojawia się na cylndrze 1-2 raz 2-3-4 pozdrawiam Darek
Prawidłowe ustawienie dyszy spryskiwaczy jest podstawą do bezpieczego podróżowania. Warunki atmosferyczne oraz zabrudzenia z jezdni powodują zanieczyszczenia szyby. Sprawne spryskiwacze,...
Nagła głośniejsza niż zazwyczaj praca silnika może sygnalizować jego poważny problem. W większości przypadków niedomagania silnika objawiają się m.in. dudnieniem czy stukami. Spowodowane może być...
Gdy temperatura na zewnątrz spada, temperatura wewnątrz kabiny utrzymywana jest przez układ ogrzewania. Jeżeli ogrzewanie nie działa poprawnie, oznacza to pewne zagrożenie i to nie ze względu na...
Nagły problem z uruchomieniem samochodu to coraz rzadszy widok ze względu na postęp technologiczny. Mimo to, elektronika która z jednej strony czyni auta nowoczesnymi pojazdami, z drugiej strony...