"Kupiłem Volvo xc90 2008r. 3.2 .Auto sprowadzono z Kanady. Niestety przed dokonaniem zakupu stało około roku na placu. Po zakupie okazało się, że zaczęły występować problemy z elektroniką. Jeździłem przez prawie rok po różnych warsztatach lepszych, gorszych. Byłem także w autoryzowanym serwisie. Diagnostyka była różna, wymienić to lub tamto.......",
Andrzej, Volvo xc90
Wyjeżdżając z salonu nowym samochodem cieszymy się nie tylko z jego wyposażenia i komfortu jazdy, ale także z pięknie błyszczącego lakieru. Jeżeli chcemy, by zachował jak najdłużej swój wygląd,...