NASZĄ SPECJALNOŚCIĄ JEST: Naprawa elektryki i elektroniki w samochodach marki BMW U nas zrobisz też : KONWERSJE SAMOCHODÓW Z USA DO WARUNKÓW EUROPEJSKICH Zakres naszych usług obejmuje także takie czynności, jak: - konwersja systemu...
"Polecam i tyle... Nie bede sie rozpisywac bo moza dlugo pisac...
- kontakt telefoniczny: natychmiastowy
- wyjasnienie sytuacji: mimo wielu pytan z mojej stroy - idealne
- kasa za naprawe: niemala. ale polecam dziala super i nie ma problemow. W trakcie rozmowy otrzymalem propozycje tanszej naprawy ale tez udzielono mi informacji z czym sie to...",
sheff, Mercedes
"Miałem problemy z moim autem. Ogrzewanie działało w bardzo dziwny sposób. Raz było ciepło w aucie, innym razem zimno mimo włączonego ogrzewania. Kilku speców próbowało to zwalczyć, ale tylko u pana Jacka usterka została wyeliminowana.
Jak dla mnie wszystko zostało załatwione w należyty sposób. Polecam!
Sam - jeśli będę miał problem - na...",
Marian, Fiat Seicento
SERWIS SAMOCHODÓW AMERYKAŃSKICH - mgr inż. Zbigniew Świstek
Kościuszkowców 16, Borek Fałęcki Zachód, Kraków
"Przychylam się do większości i polecam.
Ostatnio za wymianę oleju i kpl. filtrów(miałem wszystko swoje),ogólny przegląd(zawieszenie,hamulce,itp)zapłaciłem 20 PLN.
Promocja jakaś?
",
Tomek
"Super profesjonalna diagnoza i naprawa! Byłem w 3 różnych warsztatach, ale dopiero chłopaki z VAG SERVICE błyskawicznie uporali się z usterką. Serdecznie polecam!",
Mariola, AUDI A4
"Usługa wykonana bardzo profesjonalnie szybko i sprawnie bardzo miła obsługą jak będę w potrzebie to tam wrócę polecam warsztat ",
Paweł, seat Alhambra
"Do Gremaru nie zaglądałem kilka lat, nieco swego czasu zawiedziony. A w międzyczasie ekipa zmieniła się na bardzo fajny młody zespół, moja srebrna strzała została szybko i sprawnie naprawiona, bez naciągania na niepotrzebne wymiany i bez wymądrzania się (częsty grzech mechaników). Po wymianie elementów wszystkie osłony i mocowania wróciły na...",
Szymon, fiat stilo
"Bardzo fajna obsługa polecam będę korzystał często ",
Łukasz , Volvo C30 2.0 2007
"Bardzo duży pozytyw, w razie potrzeby serwisuję u nich 5 samochodów, od grupy VAG po Citroena,Peugeota. Pełen profesjonalizm, fachowe podejście do tematu. Zero "druciarstwa", a to się ceni. Polecam. Wszystko zawsze zrobione dobrze, dokładnie i z głową.",
zrd
"Serwisuję się u chłopaków już kilka ładnych lat :-) Teraz jeżdżę Xsarą II, już mnóstwo się u niej działo - awaria BSI, wymiana skrzyni biegów, kaset zamka centralnego i takie tam... :-DDD I chłopaki na wszystkie bolączki mojej kosiarki znalazły czas i możliwości :-) Serwisuje się u nich także moja mama ze swoją Pandą - i też ich chwali, ile...",
Sylwia, Citroen Xsara II 1.6 SX 16V
"Bardzo dobry zakład. Nie nabijają klienta i szukają rozwiązań. POLECAM.",
Jarek
"Byłam zaskoczona profesjonalnym podejściem, szybką naprawą, a także niską ceną! Gorąco polecam tego mechanika:)",
Magdalena
"Byłem jakiś czas temu stestować skuszony pozytywnymi opiniami na necie. Pierwszym razem przyjechałem na przegląd- na plus na pewno rzeczowo myślący właściciel, a także to że konsultują tel. każdą dodatkową część czy usługę żeby nie było niespodzianek na fakturze.Od tamtej pory byłem jeszcze z kilkoma sprawami i uważam, że ich największym atutem...",
Tomasz, Audi A6
"Fachowo, sprawnie, miła i profesjonalna obsługa. Polecam!",
KSz, VW Polo
"Bardzo kontaktowi ludzie, polecam. Generalnie bardzo solidnie wykonana robota",
Szymon, Volkswagen Golf
"Jestem bardzo zadowolona z obsługi w tym warsztacie, usługa została przeprowadzona profesjonalnie i bardzo sprawnie, w czasie o wiele krótszym niż zakładałam.
Mam jeszcze parę rzeczy do zrobienia więc umówiłam już kolejną wizytę.
Polecam :)
",
Sylwia, Audi A3, 2l benzyna FSI 150KM, 2003
"Bardzo rzetelny i solidny warsztat. Znają się na rzeczy, doradzą i pomogą w różnych sytuacjach. Jest to mój stały warsztat samochodowy i nie mam zamiaru go zmienić. Polecam wszystkim tym, którym zależy na dobrym i profesjonalnym warsztacie. ",
Krzychus, VW
"Polecam w 100%Najlepszy serwis i bardzo profesjonalna obsługa z uprzejmym i pomocnym podejście do klienta .",
Magda, Volvo XC 40
"Serwisuje już 3 samochód w "ANWIE" , naprawy na czas, efekty bardzo zadowalające, pomimo zmiany pracowników na stosunkowo młodszych nie zaobserwowałem jakoby miało to wpływ na wykonanie prac. Z czystym sumieniem polecam wszystkim!",
Paweł, toyota yaris toyota corolla
"Super chłopaki szybko tanio i solidnie super Pan Menager miły zawsze uśmiechnięty",
Wilu Wilkoszewski
"Bardzo profesjonalne podejście do wykonywanej pracy. Jako klient upierdliwy i dociekliwy, jestem mile zaskoczony cierpliwością. Profesjonalne podejście do klienta. Szczerze polecam.",
Zając, Jeep Grand Cherokee
"Serwisuję u nich mój wysłużony samochód od 5-ciu lat. Natknęłam się na tych panów, kiedy pracowali jeszcze w innym warsztacie. Teraz pracują na własne konto i robią to solidnie i tanio. ",
niedzwiedziczka, Honda CIvic
"Wszystko profesjonalnie.Naprawa szybka,skuteczna i w dobrej cenie.",
Aga, Renault clio 3 ,2008 r, grandtour
"Szybko , sprawnie i fachowo i oczywiście w rozsądnej cenie.
Polecam.",
P.C.
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
renault clio IV 2013R. 1,5 dci--skrzynka bezpiecznikowa w komorze silnika -co zabezpieczają bezpiecznik 40Ai 30A oraz co włącza przekaźnik G.CARTIER 20 240 077 12V 30A Pozdrawiam.
Błąd czujnik zablokowane/odblokowane przerwa w obwodzie/zwarcie W obwodzie do b+ jak to naprawić gdzie szukać??
Witam, mechanik zamontował w moim Peugeocie 407sw radio 2din ,stację multimedialna z androidem jednak po tym montażu przestały działać automatyczne włączanie świateł oraz automatyczne zamykanie auta. W nowym radiu są te funkcje ale nie idzie ich włączyć. Co zrobić ?
Witam mam problem z centralnym zamkiem w reno clio jest inna wtyczka do centralnego ma 5 kabli w wiązce a ja mam z poprzedniego zamka instalacje na 4 kable. Jak mam to połączyć
System ogrzewania szyb jest kluczowym elementem do bezpiecznego poruszania się samochodem w zimie. Jazda z zaparowaną lub zamrożoną szybą mocno ogranicza widoczność, znacznie podnosząc ryzyko...
Awaria świateł stop nie unieruchamia samochodu, jednak powoduje duże zagrożenie dla osób podróżujących i jadących za samochodem. Brak świateł może być spowodowany przepalonym bezpiecznikiem,...
Problemy z elektryką w samochodzie mogą pozbawić kierowcę udogodnień w postaci elektrycznych szyb czy radia, ale mogą tez uniemożliwić dalszą jazdę. Usterki elementów układu elektrycznego...
Światła przeciwmgielne czy dalekosiężne pomagają kierowcy widzieć więcej w sytuacji ograniczonej widoczności. Powodem ich niedziałania może być tak prozaiczna rzecz jak przepalony bezpiecznik,...