"Polecam serdecznie ten warsztat. Krótkie terminy oczekiwania,usługa wykonana bardzo starannie,szybko.Panowie bardzo profesjonalnie podchodzą do każdego klienta.Swoją pracę wykonują z pełnym zaangażowaniem i pasją.Usługa przełożenia całych kół z wyważeniem.",
Jacek, Opel Vectra C 1.8 140KM 2006
"Wymienione zestaw hamulcowy przód, sprężyny tył, rozrząd, wyjęta pompa paliwa i wysłana na regenerację, filtry i płyny i kilka uszczelek na przodzie. W dodatku sprawdzone co jeszcze można by zrobić przy następnej wizycie.
Mechanik dzwoni uzgadnia, pyta i podsyła foty zużytych części.
Czas wymiany części jak najbardziej spoko.
Cena zwala z...",
Jakub, Opel Insignia
"BARDZO DOBRY FACHOWIEC . POLECAM !!!",
KRIS, HONDA CIVIC
"Zdecydowanie polecam ten warsztat. Przyjechałem z moim autem po sporej kolizji. Myślałem że się nie da ale Pan Adrian jest czarodziejem. Na prawdę fachowa obsługa. Koszta naprawy LUDZKIE . Sam zostawiłem napiwek. Dziękuję i jak będę musiał naprawić auto to tylko u nich ",
Pan z BMW, BMW x5
"Polecam warsztat samochodowy , bardzo miła i profesjonalna obsługa , Naprawa bardzo szybka i nie drogo ;) ",
Sylwia, Wolkswagen
"Krótko i na temat polecam naprawdę każdemu 100% zadowolenia :) ",
Seba , Ford mondeo mk4
"Zakładałem gaz obsluga na bardzo dobrym poziomie. Szybko sprawnie i rzetelnie.
Polecam",
Seb Gl, skoda octavia
"Fachowo ,szybko i solidnie. Miła obsługa w przystępnej cenie.",
Basia, Renault clio III
"Porządny i godny polecenia zakład. Czas pracy "na wczoraj". ",
Hasder, Audi A3 8L ASZ
"Witam. Jakiś czas temu wróciłem z warsztatu na Kokota 75 w Rudzie Śląskiej i jestem mile zaskoczony . Za duży plus uważam krótki czas oczekiwania na części i błyskawiczne wykonanie misji ;) ( w moim przypadku były to tarcze ) . W międzyczasie można było się wiele dowiedzieć i pożartować , tak że kolejny plus za atmosfere . Nie ma się co...",
Marcel, Ford Mondeo Kombi 3
"Godny polecenia warsztat jestem b.zadowolona z usługi i podejścia do klienta miałam problem z lewym powietrzem auto gasło na drodze i zapalała się kontrolka ESP panowie fachowo podeszli do problemu i jak na razie wszystko jest ok.I ważna rzecz po tyg.zadzwonili i zapytali czy wszystko jest w porządku to było dla mnie b.duze zaskoczenie .Mam...",
Rozalia, Golf IV
"Sprawnie i profesjonalnie wymienione koła z letnich na zimowe",
jerry, Mazda CX-5
"Witam ja montowałem gaz w czakramie mysłowice ,powiem wam że długie kolejki choć na warsztacie pustka i jak człowiek nie jest umówiony to nawet nie podejdą,pojechałem do alfy i tak :napewno są warsztatem autoryzowanym,wymienili mi listwę gazową już po gwarancji instalacji (bez ponoszenia kosztów za listwę tylko zapłaciłem za przegląd...",
Tomek, Volkswagen C
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
benzyna skrzynia automat na zimnym silniku bardziej dynamiczny i szybszy niż przy ciepłym, poza tym przy dodawaniu gazu wszystko jest ok po puszczeniu stukot jakby zawory do regulacji tak nam powiedział mechanik inny znowu, że niby nie...
Witam.Mam problem z głośną pracą zaworów na zimnym silniku. Po zagrzaniu problem znika. Silnik 16v ti 1.6 benzyna. Stosuję olej 5w30 ford formula.
Czy trzeba wyjąć silnik aby przeprowadzić regulację luzów zaworowych? Na tym portalu znalazłam informację dotyczącą silnika DOHC że bez problemu można bez https://dobrymechanik.pl/zapytaj-mechanika/czy-trzeba-wyjac-silnik-aby-przeprowadzic-regulacje-luzow-zaworowych.html Co do SOHC sama...
Witam. Pierwszy problem zużycie oleju około 1L na 10-12tyś kilometrów. (przebieg 125 tyś. km) Wcześniej nie musiałem nic dolewać od wymiany do wymiany. Wycieków nie widać. Nie dymi .Co jakiś czas widać czarny nalot na końcówce wydechu ,ale nie jest tłusty w dotyku. To normalne czy lepiej udać...