"Jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi
Szybko, nie drogo i przy okazji zdiagnozowano kolejna usterkę o której nie wiedziałam
Polecam ",
AniaC, Opel Zafira 1.8 benzyna 2000r
"Mechanik godny polecenia, usługa wykonana solidnie przy stosunkowo umiarkowanych kosztach",
Wojciech Włoch , Ford fiesta
Magirex to warsztat samochodowy działający na rynku od 1998 r. Posiadamy bogate doświadczenie w naprawie samochodów osobowych oraz dostawczych prawie wszystkich marek. Zaufało nam tysiące klientów. Dzięki doświadczonym pracownikom,...
"solidnie,szybko tanio i bez naciagania.goraco polecam!!!",
dakdpd
"Jestem bardzo zadowolony z usług warsztatu,profesionalne podejście do klienta,wszystko wytłumaczenie ,części wymienione pokazane i omówione.Polecam",
Tomasz, Ford
AUTO-SERWIS WILCZAK & BRODOWSKI Jesteśmy na rynku od lat zapewniając naszym klientom najwyższą jakość usług. Każde auto obsługujemy jak swoje, przykładając maksimum wysiłku i zaangażowania w zlecone przez Państwa prace.
Warsztat zajmuje się mechaniką samochodową głównie grupy VAG (Audi, Volkswagen, Seat, Skoda) i świadczy usługi w zakresie: - diagnostyki komputerowej - wymiany oleju silnikowego i przekładniowego - naprawy i remonty silników - naprawy...
Fachowa wiedza poparta kilkunastoletnim doświadczeniem sprawia, że świadczone przez nas usługi są najwyższej jakości. Potwierdza to ciągle wzrastająca liczba nowych Klientów. Nasz autoserwis dynamicznie się rozwija. Pracujemy, wykorzystując...
Warsztat samochodowy Magirex prowadzimy od 1998 roku. Serwisujemy samochody osobowe i dostawcze niemal wszystkich marek i modeli. Zatrudniamy doświadczonych mechaników, inwestujemy w wyposażenie i używamy oryginalnych części. Dzięki temu...
"Wszystko ok sprawianie i dokładnie , wymiana nagrzewnicy nie była dla nich problemem. na dzień dzisiejszy śmiało mogę polecić w 100% zarówno cenowo jak i szybkościowo usługa jaka najbardziej dobrze oceniona , świetny kontakt z mechanikiem/właścicielem ",
Roman, Renault Megane 1 lift
"Super mechanik pozytywny, zawsze doradzi, za każdym razem rozwiąże problem i przede wszystkim na każdą kieszeń ",
Grzegorz. S, Audi a6 c6, opel vectra c
"Bardzo fachowe podejscie do sprawy pelen kosztorys.Polecam",
Krzysztof, Audi
"Bardzo profesjonalne podejście. Wymiana żarówek - dla mnie problem w nowym samochodzie, dla Pana który mnie obsługiwał żadna trudność. Wrócę na pewno. W najbliższym czasie na wymianę opon. Zyskaliście klientkę. Pozdrawiam. ♥",
Barbara
"Korzystałam z tego warsztatu kilka razy. Za zawsze jestem zadowolona. ",
Joanna, VW Golf V, rocznik 2005, SDI 2,0
"Ostatnio wykonana naprawa to regeneracja skrzyni biegów i dużo innych napraw w ciągu prawie 10 lat w VW T -4. Właściciel zakładu bardzo dobrze się zna na swojej pracy. Jest miły , zawsze doradzi jaka naprawa jest konieczna a co może jeszcze poczekać nie naciąga na zbędne koszty. Nie znam lepszego zakładu w naszej okolicy.Polecam.",
Grażyna, VW - T-4
"Gorąco polecam! Naprawili mi usterkę z którą jeździłam od serwisu do serwisu, nikt sobie z nią nie poradził, dopiero oni. Jestem niesamowicie zadowolona, nie spodziewałem się że w takim miejscu znajdę takiego FACHOWCA, którego wiedza daleko wykracza poza modny dziś model wymieniania części zgodnie ze wskazaniem komputera, a jak nie - to 'na...",
Aneta, Nissan Juke
"Sprawnie i profesjonalnie wymienione koła z letnich na zimowe",
jerry, Mazda CX-5
Czerny-Serwis posiada 27-letnie doświadczenie. Przez 15 lat był autoryzowanym serwisem grupy FIAT w związku z czym spełnia wszystkie wymagania techniczne wszystkich współczesnych producentów pojazdów. Doświadczenie w naprawach...
"naprawiaja to co konieczne nie naciagaja na dodatkowe koszty jezdze tam juz z drugim samochodem",
krzysiek, opel meriva
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Dzień dobry! Czy w Corsie C 1,7 DTI nagrzewnica jest w tym samym miejscu, co w 1,3 CDTI? Jak się do niej dobrać w aucie DTI z silnikiem o oznaczeniu Y17DT? Czy trzeba demontować całą deskę rozdzielczą?
Jest problem z nadmuchem. Podczas włączania auta nawiew przez kilka sekund działa mocno, następnie niknie i nie działa. Nie działa przycisk sterujący mocą nawiewu. Podłączono nową dmuchawę oraz rezystor , bez rezultatu. Proszę o pomoc
Brak ogrzewania w kabinie, temperatura silnika 90 c wentylator chłodnicy się załącza. Gdzie może leżeć problem?
Witam mam problem dotyczacy Audi A4 B5 1.9 tdi 115km z 2001r. mianowicie słychac zza wylotów powietrza dzwiek tak jakby przelewania sie wody. Co to moze byc?
Obecność spalin w kabinie jest niebezpieczna dla zdrowia oraz wskazuje na problem występujący w samochodzie. Jeżeli kierowca lub pasażerowie odczuwają swędzenie oczu związane z gazami spalinowymi,...