"Polecam wszystko szybko i sprawnie na jak najwyższym poziomie ",
Joanna , Renault Clio II
"Polecam warsztat. Szybko zlokalizowana usterka i szyba naprawa. Fachowa i miła obsługa.",
Luiza W, Opel Corsa
"Warsztat godny polecenia, miła obsługa, Panowie staraja sie jak moga żeby pomóc , doradzić a nie wydać duże pieniądze na niepotrzebne części, w nagłej potrzebie można podjechac i staraja sie pomóc na już jesli to mozliwe.
POLECAM !!!",
klinet, opel zafira
"Zdecydowanie polecam ten warsztat. Przyjechałem z moim autem po sporej kolizji. Myślałem że się nie da ale Pan Adrian jest czarodziejem. Na prawdę fachowa obsługa. Koszta naprawy LUDZKIE . Sam zostawiłem napiwek. Dziękuję i jak będę musiał naprawić auto to tylko u nich ",
Pan z BMW, BMW x5
"Bardzo dziękuje za szybka pomoc moje auto odmówiło posłuszeństwa na parkingu zholowali moje auto i uporali się z awarią. Polecam
",
Patryk , Mercedes W220
"Konkretny fachowiec ,szybkie rozpoznanie problemu bez zbędnych ceregieli ,jeszcze tapicerkę gratis odkurzył! Polecam gorąco ",
Adrian
"Witam. Jakiś czas temu wróciłem z warsztatu na Kokota 75 w Rudzie Śląskiej i jestem mile zaskoczony . Za duży plus uważam krótki czas oczekiwania na części i błyskawiczne wykonanie misji ;) ( w moim przypadku były to tarcze ) . W międzyczasie można było się wiele dowiedzieć i pożartować , tak że kolejny plus za atmosfere . Nie ma się co...",
Marcel, Ford Mondeo Kombi 3
"Mechanicy godni polecenia przede wszystkim bardzo uczciwi jeszcze raz polecam ",
Basia, Mercedes klasy C
Zajmujemy się naprawami mechanicznymi, blacharsko-lakierniczymi (w tym naprawy powypadkowe) oraz elektromechanicznymi. Warsztat istnieje od 2016 roku. Obsługujemy wszystkie samochody osobowe i dostawcze, a także skutery. Zapraszamy do naszego...
"Szybko wymienili stacyjkę, dobra fachowa robota. Warsztat profesjonalny i dodatkowo muszę pochwalić miłą obsługę.",
Pablo
"Gorąco polecam! Naprawili mi usterkę z którą jeździłam od serwisu do serwisu, nikt sobie z nią nie poradził, dopiero oni. Jestem niesamowicie zadowolona, nie spodziewałem się że w takim miejscu znajdę takiego FACHOWCA, którego wiedza daleko wykracza poza modny dziś model wymieniania części zgodnie ze wskazaniem komputera, a jak nie - to 'na...",
Aneta, Nissan Juke
"Sprawnie i profesjonalnie wymienione koła z letnich na zimowe",
jerry, Mazda CX-5
"Bardzo szybka i solidna naprawa w wyznaczonym terminie.Mila obsługa i gratisy od firmy.Jestem bardzo zadowolony z usługi i będę polecał innym. Pozdrowienia do najwiekszego szpeca P.Romana ;) J.",
Jesi ;*, Renault
"Witam ja montowałem gaz w czakramie mysłowice ,powiem wam że długie kolejki choć na warsztacie pustka i jak człowiek nie jest umówiony to nawet nie podejdą,pojechałem do alfy i tak :napewno są warsztatem autoryzowanym,wymienili mi listwę gazową już po gwarancji instalacji (bez ponoszenia kosztów za listwę tylko zapłaciłem za przegląd...",
Tomek, Volkswagen C
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam! Posiadam Skodę Octavię 1 z 2003 r. Silnik 1.9 TDI 90 km. Mój problem: po wyjęciu kluczyka ze stacyjki tj jak chcę wyłączyć silnik -nadal pracuje. Zauważyłem, że ostatnio często przepala się bezpiecznik od włączenia klimatyzacji oraz termometru ( ten sam ). Byłem u mechaników wymienili mi...
Witam, Toyota corolla sedan 2014. Auto było zaparkowane pod sklepem. Żona wysiadła/wsiadła i nie dało się przekręcić kluczyka w pozycję zapłon. Kierownicą można obracać (pierwotnie jak twierdzi była zablokowana). Pytanie co z tą stacyjką może być nie tak, że nie da się jej przekręcić.
Seat Leon 1p cały czas swieci zapłon nawet po wyciągnięciu kluczyka.
Witam mam problem z touranem po włożeniu kluczyka do stacyjki nie reaguje po chwili kiedy ponowie kilka prób normalnie dziala. W czym moze byc problem?