"Polecam. Naprawa nierównej pracy silnika, jakieś problemy z elektroniką. Polecam jeszcze raz. ",
Zen, Audi
Auto Naprawa Bogusław Jura usługi stacjonarne i mobilne
Chopina 94 Jaworzno A zot Biznes Park, Jaworzno, Jaworzno
"Bardzo wysoka jakość napraw,dużo sprzętu do obsługi samochodów ,mechanik wie oco chodzi w naprawach samochodów ",
spajki
"Szybka i fachowa naprawa.Tak trzymac! Juz niedlugo kocur znowu u was zawita.",
Kriss70, Ford Cougar
MECHANIKA POJAZDOWA "MACIO" Maciej Porczak Niskie ceny, szybkie terminy oraz fachowa obsługa! Świadczymy usługi w zakresie napraw samochodów osobowych i dostawczych. PODSTAWOWY ZAKRES USŁUG: przygotowanie do przeglądu technicznego ...
"Pan Mirek bardzo komunikatywny człowiek a co najważniejsze dobry fachowiec z moją leciwą fufunią poradził sobie w godzinę. Warsztat zaraz koło domu na razie bez szału ale w trakcie prac, ale do wakacji ma być już wyszykowany także na prawdę serdecznie polecam",
qgt, Ford Fiesta mk3
wARSZTAT CZYNNY OD 9 DO 17 W NAGŁYCH PRZYPADKACH NA TELEFON W SOBOTY DO 13
"Zna się na rzeczy i bez naciągania klientów wielki pozytyw",
Jaś, Passat
RS AUTO Sylwia Krajewska to zaufany warsztat samochodowy w Jaworznie, który od lat pomaga kierowcom w utrzymaniu sprawności i bezpieczeństwa pojazdów. Oferujemy pełen zakres usług – od diagnostyki komputerowej, przez naprawy mechaniczne i serwis...
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
witam volvo XC90 2004 rok stoi koło mojego domu i same włączają się światła awaryjne migają około 10 sekund i przestają na 5 sekund i potem to samo cały czas.
Mam problem z alarmem zamykam auto a oni po jakimś czasie zaczyna wyc. Od pewnego momentu doszło do tego że ciężko jest mi go zamknąć i otworzyć z kluczyka. Auto to dodge journey 2009 2.0 crd
Witam mam problem z alarmem w Quadzie 125 atv jestem prawie pewny że wyładowuje mi akumulator odłączyłem kostkę od alarmu i chyba zdalnego zapalania to nie mogłem wgl odpalić Quada tak jagby nie było prądu nie wiem jak ten alarm wyłączyć prosze o pomoc?
Witam, Mam problem z alarmem. Rozładował mi się akumulator w honda accord 2.2 ctdi 2007 więc podłączyłem pod prostownik. Teraz gdy już się naładował akumulator i zakładam klemy od razu włącza mi się alarm i wyje cały czas nawet gdy odpalę samochód dalej nie przestaje. Jak wyłączyć ten alarm?...