Firma "KLOS.NET.PL" jest częścią istniejącej od 1984 roku firmy Z.P.U.H. "ALU-ŻAL" (http://aluzal.com.pl) i zajmuje się branżą informatyczną. Oferujemy szeroki wachlarz towarów i usług, co pozwala na dostosowanie się do bieżących potrzeb klientów...
"Jestem mieszkańcem Bielska-Białej, korzystam z usług Pana Krzysztofa od kilku lat i zawsze jest profesjonalnie, kompleksowo, nie drogo i szybko. Polecam!!!",
Łukasz, Skoda Fabia
"Bardzo dobry warsztat, pomimo, iż jestem kobietą nigdy nie dano mi odczuć, że "baby to się nie znają", zawsze wszystko rzetelnie tłumaczono, jestem jego klientką już ładnych parę lat i nie mam żadnych negatywnych doświadczeń, obsługa fachowa, szybka i co najważniejsze - w rozsądnych cenach, gorąco polecam, zwłaszcza kobietom:)",
bina, fiat punto II
Firma działając nieprzerwanie od ponad 15 lat ma swoją siedzibę w Bielsku-Białej, jednakże obsługuje klientów z całej Polski, Czech, Słowacji, Niemiec, Białorusi, Rosji, Ukrainy, Republik Nadbałtyckich i Skandynawii.
Zajmujemy się...
"Zgłosiłam się z małą usterką mojej Audiczki ( w moim mniemaniu) niestety podczas serwisowania wyszedl jeszcze jeden problem. Szybki kontakt i ekspresowe sciagniecie czesci pozwolilo mi odebrac auto jeszcze przed wyajzdem w delegacje co bardzo mnie satysfakcjonuje.",
Monika, Audi
"Skodą jezdze juz 4 lata, nigdy nie bylo jakis wiekszych usterek az do czasu. Czekala mnie wymiana rozrządu i skrzyni. Poszło nawet sprawnie, termin nie długi, cenowo tez ok. Dla mnie super
",
Sebek, Skoda
witam volvo XC90 2004 rok stoi koło mojego domu i same włączają się światła awaryjne migają około 10 sekund i przestają na 5 sekund i potem to samo cały czas.
Mam problem z alarmem zamykam auto a oni po jakimś czasie zaczyna wyc. Od pewnego momentu doszło do tego że ciężko jest mi go zamknąć i otworzyć z kluczyka. Auto to dodge journey 2009 2.0 crd
Witam mam problem z alarmem w Quadzie 125 atv jestem prawie pewny że wyładowuje mi akumulator odłączyłem kostkę od alarmu i chyba zdalnego zapalania to nie mogłem wgl odpalić Quada tak jagby nie było prądu nie wiem jak ten alarm wyłączyć prosze o pomoc?
Witam,
Mam problem z alarmem. Rozładował mi się akumulator w honda accord 2.2 ctdi 2007 więc podłączyłem pod prostownik. Teraz gdy już się naładował akumulator i zakładam klemy od razu włącza mi się alarm i wyje cały czas nawet gdy odpalę samochód dalej nie przestaje. Jak wyłączyć ten alarm?...