Motors

Straconki 72, 43-300 Bielsko-Biała

****** 0 (0 opinii)

O warsztacie

Straconki 72, 43-300, Bielsko-Biała

Gotówka

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

 Firma działając nieprzerwanie od ponad 15 lat ma swoją siedzibę w Bielsku-Białej, jednakże obsługuje klientów z całej Polski, Czech, Słowacji, Niemiec, Białorusi, Rosji, Ukrainy, Republik Nadbałtyckich i Skandynawii. Zajmujemy się sprzedażą części i akcesoriów oraz serwisowaniem, naprawą i diagnostyką samochodów marki: Jaguar, Land-Rover, Aston-Martin, Bentley, Maserati i Ferrari.

Stawiając na jakość i wymogi dynamicznie rozwijającego się rynku motoryzacyjnego, dokonaliśmy licznych inwestycji w wysokiej klasy specjalistyczny sprzęt diagnostyczno-pomiarowy.

Właściciele firmy posiadają gruntowne wykształcenie i doświadczenie w dziedzinie mechaniki samochodowej, są mistrzami mechaniki i techniki samochodowej. Zatrudnieni pracownicy dysponują wiedzą i umiejętnościami opierającymi się na wieloletnim doświadczeniu w branży motoryzacyjnej.

Więcej

Opinie (0)

Dodaj opinię
0 ******
Ocena wystawiona na podstawie 0 opinii.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******

Ta firma nie ma jeszcze żadnej recenzji. Napisz pierwszą opinię.

Podobne warsztaty


INFO

To Twój warsztat?
Przejmij nad nim kontrolę.

Błędne dane warsztatu?
Zgłoś aktualizację

Liczba wyświetleń: 77

Marki samochodów naprawiane przez warsztat

Usługi wykonywane przez warsztat