"Profesjonalna obsługa. Szybko i skutecznie samochód naprawiony. Jestem pewien że będę korzystał z usług tego mechanika. Szczerze polecam.
Mariusz",
Mariusz, Toyota Yaris
"Ja ze swojej strony moge się tylko w samych superlatywach wypowiedzieć na temat warsztatu i usługi, gdyż ten warsztat usunął usterkę z która zmagało się 4 poprzedników a sprawa nie była łatwa i typowa. Profesjonalny i rzeczowy kontakt, przystępna cena, bardzo profesjonalnie wykonana usługa. Na bank polecam wszystkim innym użytkownikom tak jak...",
TomP, VolkswagenGolf IV 1,6 benz
* Mechanika pojazdowa * Elektronika i elektryka * Klimatyzacja samochodowa * Naprawa pomp wtryskowyc i wtryskiwaczy * Wyciąganie zapieczonych wtryskiwaczy
"Polecam.Zawsze mogłem na nich liczyć.Są terminowi i profesjonalni",
Andrzej
"Warsztat, który zna się na samochodach a nie tylko udaje. Naprawiłem u nich elektrykę, gdzie wcześniej w dwóch warsztatach nie mogli sobie poradzić z ustawieniem wysokich obrotów. W końcu silnik pracuje tak jak powinien. Rzeczowo wytłumaczą, doradzą i co najważniejsze nie boją się amerykańskich aut :)",
pablo, Ford Probe v6 USA
"Miła obsługa,chętnie doradzą,ceny w normie ( E klasa W210 okular GWE 38939 )",
Andrzej
Specjalizuję się w restaurowaniu motocykli radzieckich - iż, m 72, k750, Ural, Dniepr, także simsony serii SR. Inny model - zadzwoń. Od drobnych regulacji po generalne remonty skrzyń i silników, regeneracja zawieszenia, naprawa instalacji...
"Muszę przyznać, że to jeden z lepszych warsztatów,które odwiedziłam w swoim życiu.
Jestem kobietą i wiele placówek próbowało to wykorzystać naciągając mnie na naprawy ,które były NIE potrzebne. Tutaj jest inaczej. Szef jest konkretny i rzeczowy pokazuje co jest popsute.
Samochód jest gotowy do odbioru bardzo szybko, a to dla mnie ważne gdyż...",
Kaśka, ford fiesta
"Fantastyczne podejście do klienta, wszystko dokładnie wyjaśnione, każdy szczegół omówiony i pokazany. Naprawa wykonana fachowo i solidnie a przy tym bardzo szybko - coś co w innym warsztacie zajęłoby tydzień, tu było gotowe nazajutrz. Zarówno szefowa jak i panowie mechanicy bardzo sympatyczni i pomocni. Ceny bardzo adekwatne do jakości i czasu...",
Dorota, Ford Ka
"Po walce z silnikiem który palił olej i wizytach z tym problemem w różnych warsztatach w Gdańsku i wydaniu kilku tysięcy łącznie na wymianę chyba wszystkiego co się dało przy silniku problem powracał. Kolega polecił mi warsztat w Rumi i okazało się że było warto mimo że daleko. Rafał, chyba główny mechanik, nic nie obiecywał tylko powiedział że...",
Grzegorz, VW Polo
Zapraszamy na wymianę opon, bez kolejek, szybko, tanio. Znajdujemy sie na ul. Sobieskiego 22 w Rumi, po tej samej stronie ulicy co Galeria Rumia, tuż za stacja Mila. Zapraszamy!
Specjalizujemy się w instalacjach LPG, naprawach powypadkowych, blacharstwie, lakiernictwie, serwisie klimatyzacji, serwisie opon.
"Naprawie był poddany lewy zamek od drzwi kierowcy oraz niedziałające gniazdo zapalniczki z przodu w Audi A6.
Usługa wykonana wzorowo, chociaż ogólny czas realizacji trochę długi. Samochód oddany do warsztatu w sobotę rano - odebrany w czwartek po południu. Miłą niespodzianką było naprawienie zacinającej się szuflady na popielniczkę.",
Adrian BOKA, Audi A6
"Zakładałem tam instalację gazową latem zeszłego roku, jak narazie odpukać chodzi jak brzytwa. Więc nie zgadzam się z przedmówcami. Panowie bardzo mili i pomocni- zresztą dwa Michały, pozdrawiam, Paweł z Hondy Accord.",
Paweł Accord
"Profesjonalna naprawa i obsługa jestem bardzo zadowolona polecam",
Dorcik
"Absolutnie polecam. Od lat korzystam z ich usług i nigdy nie zawiedli. Warsztat godny polecenia.",
Nordstal, Mercedes Sprinter
"Polecam w 100%, po raz pierwszy spotkałem naprawdę uczciwego fachowca, który w 200% poświęca się temu co robi, a robi to bardzo dobrze. Miłym zaskoczeniem był rabat no i roczna gwarancja na wykonaną pracę.",
wolu, Daewoo/Lanos
"Załatwiam tu wszystkie bieżące naprawy - zawsze szybko, profesjonalnie i uczciwie.",
asdfg, Audi TT
"Bardzo przykry jest fakt, że w Polsce konkurencja zamiast podwyższać swoje kwalifikacje zawodowe, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie umieszcza na profilach innych firm negatywne komentarze. Szanowna konkurencjo- proszę sie zastanowić, wszystkie komentarze zostały wystawione w krótkim odstępie czasu , a poza tym jako jedyne maja opinie...",
właściciel
"Bardzo fachowo wykonana praca, szybki termin i bardzo mili ponowie mechanicy. Pozdrawiam",
majster
"Obsługa w warsztacie bardzo miła
Samochód naprawiony bardzo szybko także jestem zadowolona",
Klient, Toyota
"Opinię wystawiam na prośbę warsztatu. Z dotychczasowych usług - przeglądów i napraw jestem zadowolony, brak zastrzeżeń. Serwisuję tutaj swoje auta od kilku lat, a chodzi o Suzuki Grand Vitara 2.0 2009 i Mazda 2 1.4 2006. O kosztach i czasie byłem zawsze informowany na początku lub telefonicznie więc miałem możliwość rezygnacji z naprawy i...",
Piotr, Suzuki Grand Vitara
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Radio nie łapie żadnej stacji a jak już się uda to trzeszczy jakby było spięcie
W momencie próby przyspieszenia zapala się komunikat awaria wtrysku i gaśnie silnik, wtryski sprawdzone, pompa dobra, czujniki sprawne, jaka moze byc tego przyczyna mój mechanik posprawdzał wszystko i zgłupiał chodzi o espasa 4 z 2011 r. 2.0 150 km
Witam Proszę o informację gdzie się znajduje czujnik termiczny wentylatora chłodnicy w Kia Sorento 2.4 2005 r. Nie załącza wentylatora Dziękuję
Nie załącza się wyświetlacz radia w peugeot 3008 nie widać obrazu z kamery cofania
Jeśli posiadasz auto, prędzej, czy później dojdzie w nim do usterki. Czasem niewielkiej, innym razem poważnej. Samochód z reguły daje nam znak, że coś jest nie tak. Większość z nas jednak nie...