"Pełen profesjonalizm. Faceci wiedzą o czym mówią, znają się na robocie i widać że mają zapał do pracy. Nie ma żadnego wciskania kitu etc. Co ważne - mają sprzęt, nie jest to jakiś budżetowy warsztat, nawet oleju nie spuszczają do wiadra jak większość mechaników. Polecam",
enduro, mazda
"Po długich i pełnych udręki poszukiwaniach mechanika, który rozwiązałby problem z moim Freelanderem trafiłam do Długiej Gośliny. Naprawa nie była od ręki, diagnoza zajęła trochę czasu, ale problem został wykryty i usunięty na dobre. Bałam się kosztów, bo wyrzuciłam w błoto sporo pieniędzy w poprzednich warsztatach, jednak ku miłemu zaskoczeniu...",
Stenia, Land Rover Freelander II