"Dobre podejście do klienta, przyjęty zostałem w dobrym czasie, z informacją o zrobionych rzeczach, oraz o tym, co jeszcze trzeba będzie zrobić ",
Oleksii, Opel Meriva
"Wykonuje wszystkie naprawy w tym warsztacie i nie mam żadnych zastrzeżeń. Miła uczciwa i profesionalna obsługa. Zawsze wycena i konsultacja. Ceny nie wygórowane Polecam ",
ŁUKASZ , Seat
"Super warsztat. wymienione wszystkie zepsute części po dobrych kosztach. Jestem bardzo zadowolona, bo nie czekałam też długo na auto. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do tego mechanika.",
Kalina, Skoda Octavia
"Prosta usługa wyważenia kół ale wykonana ze szczególną starannością niespotykaną w zdecydowanej większości "specjalistycznych" zakładów wulkanizacyjnych a już zupełnym zaskoczeniem była niska cena. Polecam warsztat, warto sprawdzić w poważniejszych naprawach.",
Mazda, Mazda 6 2016
"Gorąco polecam, w pełni profesjonalny warsztat. Ekipa z pasją i zaangażowaniem. Robiłem zawieszenie w priusie 2.0 podnieśli o 6cm! Bardzo przystępnie cenowo, robota wykonana zgodnie z umówionym terminem. Polecam dzwonić, umawiać się i naprawiać auta ",
Adameq, Toyota Prius 2.0
"Bardzo dobry warsztat.Widać bardzo profesjonalne podejście do klienta.Punktualność, czas wykonanej usługi jak i jej terminowość to jedne z zalet tego Serwisu (choć małego).Wybór producenta części należy do klienta i nic właściciel nie narzuca,tylko doradza.Oddane części i wystawiona faktura to kolejne zalety.Gwarancja na usługę i zakupione...",
Andrzej Smyk, Audi A-4 1.9
"nie będę się rozpisywał ale jak chcesz mieć dobrze zrobione auto, hak czy przyczepkę JEDŹ do nich. aż się boję co będzie jak ich tak wszyscy chwalą... OBY NIE BYŁO ZARAZ POGORSZENIA jak to nieraz bywa @!",
VW Maniak, VW Passat
"Mechanicy bardzo kulturalni i robota wykonana jak należy. Polecam.",
Piotr, Opel Astra 1.7 CDTI 2005
"Profesjonalne podejście. Stały kontakt z klientem i obsługa na najwyższym poziomie. Bardzo racjonalne doradztwo pod względem zakresu napraw i doboru podzespołów. Jazda testowa z klientem zarówno przed odstawieniem auta do serwisu, jak i po naprawie. Omówienie zakresu napraw i prezentacja wymienionych podzespołów. Diagnoza i doradztwo w trakcie...",
Piotrek, Seat Leon 1.6 16V 2002r.
"Zarówno diagnoza jak i naprawa mojego Bmw przebiegła bez zarzutu. Odwiedziłem wielu "magików" lecz tylko tutaj rzetelnie postawili diagnozę po czym naprawili mój samochód.
Zalety: Mają pojęcie o czym mówią,Cały szereg testerów w walizkach,czysto i przytulnie
Wady: Spore kolejki",
Bartosz, Bmw E39
"Podoba mi się to miejsce jest bardzo profesjonalnie zorganizowane, nowoczesne bardzo dobre wyposażenie to ważne jak przyjeżdża się z nowszym samochodem. Mechanicy zaangażowani imponują wiedzą i doświadczeniem zdecydowałem się tutaj wykonać przegląd przed wyjazdem na zimowy urlop. Przebiegł bardzo rzetelnie Panowie pozaglądali wszędzie zwrócili...",
Grzegorz P.
"Zregenerowali mi magiel, jezdze juz 6 miesiac i nic sie nie dzieje z nim zlego takze moge polecic smialo.",
Matieu, A4B7
"Jeśli dwóch mechaników mówi, że coś naprawili i nadal nie działa - jedzie się do pro-car i w końcu będzie "zrobione"",
gładki
Teraz 20 litrow LPG GRATIS lub inny upominek
"miałem dziwny problem w x5 poodpaleniu przez minutę pracowała równo a póżniej pływały obroty przez kilka miut, i znowu pracowała równo.przez 6 miesięcy objechałem 8 warsztatów łącznie z bestauto wymieniłem prawie wszystko i wydałem ok.7 tysi . w końcu mechanik z krochmalnej wysłał mnie ma warszawską. zostawiłem auto i po dwóch dnia dostałem...",
jarek, bmw e70
"Personel naprawdę profesjonalny godny polecenia trudno teraz o takich mechaników. Niestety jak w poprzednim komentarzu nie wszystko zrobią od reki trzeba się umawiać ale warto poczekać te dwa trzy dni gdyż mamy pewność rzetelnego wykonania naprawy.",
zibilbn
"Bardzo szybko i sprawnie został wymieniony olej w moim samochodzie. Nie musiałam też długo czekać w kolejce do serwisu.",
Fighterka, Renault Scenic
"Z pełnym zaufaniem zawsze zostawiam swoje samochody. Polecam",
Korwex, X5 X1
"Praca wykonywana przez kompetentnych ludzi. Czas naprawy zadowalający. Zakres świadczonych usług bardzo szeroki, do wszystkiego podejście jak najbardziej profesjonalne . Jedyny serwis samochodów któremu jestem w stanie zlecić naprawy swojego samochodu . Odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu. ",
Jakub Janasz, Audi 80 B4
"Szybko, sprawnie, bez naciągania. Warsztat godny polecenia. ",
Mateusz , Audi A4 2.0 TDI 136KM 2015
Witamy w 2brodetailing – miejscu, gdzie Twoje auto odzyskuje blask i elegancję! Jesteśmy pasjonatami motoryzacji, którzy zamienili swoją miłość do samochodów w sztukę.
"Wielokrotnie naprawiałem różne samochody, Zawsze profesjonalizm i solidność. Kompleksowe naprawy- wszystko można naprawić czy wymienić w jednym miejscu. Obsługa bardzo miła, a Pan Janusz (właściciel) dba o swoich klientów. W warsztacie zawsze czysto i panuje nienaganny porządek. Wszechstronne wnętrze uniemożliwia przypadkowe uszkodzenie pojazdu...",
Marek
"Mi naprawił moje Polo bardzo szybko,i nie drogo
po konsultacji telefonicznej,z marszu wjechałem na podnośnik i i od razu Pan przystąpił do do diagnozy i naprawy
Jestem bardzo zadowolony",
bolszoj
DK12 Car House to profesjonalny serwis wulkanizacyjny dla wszelkiego rodzaju pojazdów mechanicznych oferujący szeroki wachlarz usług związanych z ogumieniem. W naszym serwisie, oprócz podstawowych usług związanych z wymianą opon, świadczymy...
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
W czasie jazdy przeskok kierownicy w lewo, minimalnie. Kolo kier. idzie na lewa strone, nie wraca i nie obraca sie w kolo. Pojazd nie skreca. Porusza sie prosto. Jaka przyczyna. Skret kola wyczuwalny i slychac stukot. Uklad szczelny.
Dzień dobry Przy mocnym hamowaniu pojawiają się drgania kolumny kierowniczej. Na co zwrócić uwagę ? Pozdrawiam
Witam. Mam opla vectre c 2006 w ostatnim czasie wymienione kompleksowo hamulce i zawieszenie przód tył. Problem to ściąganie auta w prawa stronę. Przed wymianami nie było to tak odczuwalne jak teraz. Geometria wykonana i wychodzi poprawnie. Opony wymienilem na zimowe ale problem pozostał. Nie...
Witam jestem posiadaczem auta Land Rover Freelander I. Auto posiada silnik 1.8 Turbo (Benzyna+gaz). Od pewnego czasu podczas pełnego obrotu kierownica (360stopni) czuć "strzelanie" pod siedzeniem pasażera i także jest odczuwalne w nogach siedząc z tylu na środku.
Skoda Citigo to najmniejsz model produkowany przez czeskiego producenta. Jego produkcja rozpoczęła się w 2011 roku i trwa do dziś. Tym samym jest on bezpośrednim konkurentem w swojej klasie...
Wibracje i drżenie samochodu podczas skręcania jest ściśle powiązane z układem kierowniczym i układem zawieszenia. Za generowanie drgań może odpowiadać niski poziom płynu hydraulicznego w...