Warsztat zajmuje się kompleksową naprawą samochodów dostawczych (każdego gabarytu). Czynne od poniedziałku do soboty w godz. 9.00-19.00 tel 71 351 73 86, [email protected]
"Konkretny, rzeczowy w przystępnej cenie.",
abyss, VW Golf 5
"CAŁY BOK ZOSTAŁ ROZERWANY PRZE SŁUPEK...PIĘKNIE WYKLEPALI I NAPRAWDE DOBRZE POMALOWALI A W DODATKU W KABINIE BEZPYŁOWEJ...GORĄCO POLECAM",
lswkt
"Wreszcie kierownica jest prosto i nie ściąga.",
Michał - Wrocław
"Rzetelne podejście do usterki z którą inne warsztaty miały problem. Trafna diagnoza i szybka naprawa. Szacun za wiedzę i doświadczenie.",
Marek, Audi A4
Zapraszam Państwa na profesjonalną obsługę aut osobowych, dostawczych i cieżarowych. W zakresie : NAPRAWY GŁOWNE I BIEŻĄCE, SILNIKÓW, AUTOMATYCZNY SKRZYN BIEGÓW, MANUALNYCH SKRZYŃ BIEGÓW, ZAWIESZENIA, DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA, ELEKTROMECHANIKA
"Super warsztat. Profesjonalna załoga. Bardzo pomocni i rozumiejący klienta. Wysłuchują co mam do powiedzenia. Ceny umiarkowane. Baardzo polecam.",
Asowski, Volvo V40
"Zdecydowanie polecam. Panowie zrobili mi pięknie blacharkę, malowanie - fachowo, w miarę szybko, po korzystnej cenie - jestem bardzo zadowolona. Miły szef. Szkoda tylko, że nie myją samochodu po wykonaniu usługi ale to "pikuś" przy cenie usługi.",
Z.W., VW Polo
"Tego lakiernika polecil mi ostatnio znajomy i jestem pozytywnie zaskoczony (pozytywnie, bo partaczy jest wiecej niz fachowcow - a moze dotychczas mialem pecha?). A moze dlatego gosc nie odwala fuszerki, bo przez kilkanascie lat malowal w Niemczech auta z gornej polki a wlasciciele porsche i podobnych zabawek raczej maja wymagania... W kazdym...",
Andrzej
"Polecam ten serwis w 100%. Panowie z ogromnym doświadczeniem. Oddałem do nich swoją mazdę 5 na przegląd. Wymieniono mi olej i resztę pozycji jakie z nimi ustaliłem, sprawdzając przy tym całą resztę tzn: zawieszenie, hamulce itp. Zawsze można liczyć na pomoc oraz fachową poradę.",
Gość, Mazda 5
"Witam wszystkich, chciałbym polecić wszystkim ten warsztat samochodowy. Znajdziecie tam naprawde profesjonalną obsługę a jakość napraw oraz czas naprawdę na wysokim poziomie. Co do cen to powiem szczerze że jestem przyzwyczajony do niższych ze względu na fakt iz nie jestem mieszkańcem Wrocławia. Porównując jednak z innymi warsztatami we...",
Pawel K, Ford Mondeo MK2 1,8 Turbo Diesel
"To jest najlepszy warsztat samochodowy, ze wszystkich, z których korzystałam w moim 60-letnim życiu. Wszystkie pracujące tam osoby są uprzejme, kulturalne, wyczulone na potrzeby klienta – jak chce pogadać to nie zbywają, pytani o poradę – udzielają jej, kiedy trzeba – trzymają dystans. Na początku byłam nieufna z powodu mnóstwa oszustw w innych...",
Edvige, seicento, hyundai i10
"Ja tam już jakiś czas przyjeżdżam i jakoś nikt mnie na kasę nie wrobił. No pewnie wynika to z tego że po prostu się nie daję i zawsze wymagam żeby było dokładnie powiedziane za co płace. Tak samo żeby bez mojej wiedzy nie było robione nic dodatkowego. Ogólne nie mam co na nich narzekać. ",
Błażej, Citroen
Koszt wykonania usługi wymiana uszczelki pod głowicą we Wrocławiu: od 399,50 PLN do 549,50 PLN
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam Mam Pegueota 206 1.4 75 Km SW benzyna 2002 Samochod rano jak odpalam to czasem lubi zgasnac i znow odpalam i jest dobrze zachowuje sie a nie raz jak by chodzi na 3 cylindrach ale jadac juz wszystko sie normuje i zero wyciekow plynu chlodniczego zero w oleju plynu korek wlewu oleju...
Witam, ubywa plynu chłodniczego w kia ceed 2008. Wymieniona zostala uszczelka pod glowica jednak plynu dalej ubywa. Pod korkiem oleju nie widac osadu. Przy odpalonym silniku nie widac rowniez bąbelkow w zbiorniku wyrownawczym. Widac delikatne kapanie po zaparkowaniu auta. Poziom oleju rowniez...
Witam,mam problem z samochodem Toyota Corolla hatchback v-vti 1.6 , rok 2002. Ostatnio jadąc na trasie właczyla mi sie kontrolka oleju ,a wzkażnik plynu chlodniczego podniosl sie do maksimum. Sprawdziłem stan oleju i byl bliski minimum. Odczekalem dwie godziny i i dolalem oleju na zimnym...
Mam mercedesa c200 kompresor z 2001 roku i musze wymienic usczelke glowicy wiem juz ze potrzeba klucza dynamometrycznego ale nie wiem gdzie znalesc zapiske ile i jak mam ustawic ten klucz tak zeby pasowal idealnie przy zamknieciu glowicy no i ogulnie jakies porady jak najlepiej to zrobic ?? Ps...