" Jak się umawiam na konkretną godzinę to mam zrobione tego samego dnia profesjonalnie i mogę sobie popatrzeć co i jak zapytać, nie ma z tym problemu. Obecnie serwisuję skuter tam, zero problemów. Wiem, że płącę za wiedzę oraz profesjonalny serwis.",
Dj2011
"Pan Jacek pozwolił mi zaoszczędzić ponad 1 000 zł, gdy inny mechanik kazał mi wymienić sprzęglo, a wystarczyło nasmarować pasek. Do tego wykrył oszustwa mojego poprzedniego mechanika, ktory bral kasę, a nie robił tego co mówił ... Pan Jacek wszystko mi wyprostował, za bardzo sensowną cenę, do tego dał się pokazać jako mega fachowiec, który wie...",
AniaB111, Nissan Micra
"Umiarkowane ceny, świetni fachowcy i zawsze pełna informacja dla klienta. Zawsze wszystko na czas i bez dodatkowych problemów czy kosztów.",
sailor_breslau
"Usługa jak zwykle wykonana solidnie i w przystępnej cenie - piszę jak zwykle bo to niepierwsza moja naprawa u Pana Leszka . Autko chodzi jak żyleta , dziękuję raz jeszcze i pozdrawiam . ",
Lucas, Peugeot 607
"Bardzo fajny warsztat, brakuje kompleksowej informacji o wykonywanych czynnościach (trzeba samemu dzwonić i się dopytywać co z autem, ile będzie kosztowało itd.)
Wszystkie naprawy wykonują dość sprawnie, szybko, ceny przystępne, ceny części również konkurencyjne.
Co roku oddaje do nich auto na przegląd, wymiany płynów filtrów itd. ",
bobinek, Skoda Octavia II
"U Pana Jacka wymieniam olej od 8 lat we wszystkich autach. Pierwszy raz trafiłem tam przypadkiem, natomiast rzecz, która mi się od razu rzuciła w oczy to czysta podłoga. Jak na serwis olejowy jest to niebywałe - Pan Jacek każdą przypadkową kroplę od razu ściera. Chociaż trzeba przyznać, że przy takiej staranności rzadko się zdarza, żeby coś...",
Radek
"Jestem bardzo zadowolony z usług. Robiłem tam wcześniej passata B3 a teraz samochód żony i swój. Nie były to wielki naprawy ale jak to jest w starych samochodach rdzy troszkę było. Lakiernik widać zna się na robocie. Autko idealnie zrobione i polecam. Brakowało jakieś kawy ale przecież to nie piekarnia czy cukiernia. Serdecznie polecam i ceny...",
Krzysztof, Mercedes 300 D orac mercedes coupe
"Witam, jestem bardzo zadowolony z usług jaki wykonuje Serwis Samochodowy Zibi Auto.
Poznałem serwis już bardzo dobrze, gdyż z ich usług korzystam już prawie dwa lata.
Najbardziej cenię sobie profesjonalizm Pana Tomka, który z taką łatwością diagnozuje wszelkie usterki samochodowe, który potrafi fachowo doradzić w każdej sprawie, który jest...",
Kazimierz Ratajczak
"Naprawa blacharska / wymiana drzwi /i ich lakierowanie + błotnika tylnego. Pełen profesjonalizm w jakości wykonania naprawy i i kultury obsługi. Zakład wart polecenia . Ubezpieczyciel LINK4 - na zlecenie którego była wykonana usługa - powinien być w pełni usatysfakcjonowany w doborze takich zakładów współpracujących. Było również szybko i...",
zbigo, honda HR-V
"Bardzo dobry warsztat, chłopaki wiedzą co robią a nie tak jak większość "pseudomechaników" zjeżdziłem parę warsztatów i nikt nie mógł znaleźć co stuka, oni znaleźli, naprawili i wszystko jest ok!!! a co najważniejsze przystępne ceny!!!",
Maro, Audi A6
"Wszystko ok. Polecam jak najbardziej, sprawnie i fachowo.",
Robert Sobczak, Citroen C2
"Trafnie zdiagnozowane usterki w moim fordzie /przednie zawieszenie/ solidnie naprawione , wymienione części /końcówki i łożysko /. Zdecydowanie polecam ten zakładzik. Ceny też nie zwalają z nóg.",
Jan Nowak, ford mondeo mk3
"Witam. Regularnie od 5 lat korzystam z serwisu okresowego w/w firmy. Zawsze wszystko jest szybko i tak jak umówiliśmy przez telefon. Polecam !",
SheepOwsky
"Miałam kolizję ( prawie 100 km od Wrocławia). Auto miało zostać naprawione z OC sprawcy. Serwis zabrał auto i podstawił auto zastępcze na okres naprawy. Do naprawy nie doszło z powodu decyzji ubezpieczyciela o szkodzie całkowitej, ale auto zostało mi odwiezione przez serwis na wskazane przeze mnie miejsce. Dziękuję pracownikom, z którymi miałam...",
Dorota , Mitsubishi colt
Koszt wykonania usługi wymiana uszczelki pod głowicą we Wrocławiu: od 399,50 PLN do 549,50 PLN
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam Mam Pegueota 206 1.4 75 Km SW benzyna 2002 Samochod rano jak odpalam to czasem lubi zgasnac i znow odpalam i jest dobrze zachowuje sie a nie raz jak by chodzi na 3 cylindrach ale jadac juz wszystko sie normuje i zero wyciekow plynu chlodniczego zero w oleju plynu korek wlewu oleju...
Witam, ubywa plynu chłodniczego w kia ceed 2008. Wymieniona zostala uszczelka pod glowica jednak plynu dalej ubywa. Pod korkiem oleju nie widac osadu. Przy odpalonym silniku nie widac rowniez bąbelkow w zbiorniku wyrownawczym. Widac delikatne kapanie po zaparkowaniu auta. Poziom oleju rowniez...
Witam,mam problem z samochodem Toyota Corolla hatchback v-vti 1.6 , rok 2002. Ostatnio jadąc na trasie właczyla mi sie kontrolka oleju ,a wzkażnik plynu chlodniczego podniosl sie do maksimum. Sprawdziłem stan oleju i byl bliski minimum. Odczekalem dwie godziny i i dolalem oleju na zimnym...
Mam mercedesa c200 kompresor z 2001 roku i musze wymienic usczelke glowicy wiem juz ze potrzeba klucza dynamometrycznego ale nie wiem gdzie znalesc zapiske ile i jak mam ustawic ten klucz tak zeby pasowal idealnie przy zamknieciu glowicy no i ogulnie jakies porady jak najlepiej to zrobic ?? Ps...