"Dobra firma.Doradzą ,zrobione szybko,częśč sprowadzona błyskawicznie.",
Szczepan, RENAUT SCENIC 1 LIFT 2001 R TDCI
"Poprawnie i szybko postawiona diagnoza usterek. Auto zostało naprawione w krótkim terminie i przystępnej cenie z oryginalnymi częściami. Właściciel warsztatu to człowiek znający się na swoim fachu, rzeczowy i uczciwy - jasno i bez krętactw podał co jest uszkodzone, ceny części jak i koszty robocizny. Po naprawie auto do dziś śmiga bez...",
Janusz, Opel Vectra
"Zgodnie z umową , punktualnie - bez żadnych uwag wykonana usługa",
Michał, Toyota VERSO 2014
Jesteśmy pasjonatami motoryzacji. Od wielu lat zdobywamy doświadczenie, a następnie wykorzystujemy je, aby rzetelnie usuwać drobne usterki i poważne awarie. Zajmujemy się kompleksowymi naprawami mechanicznymi, tuningiem, montowaniem...
"Swietna atmosfera dla osoby "niesamochodowej". Klasa , usmiech i szybka praca. Super. Przestalem sie ac chodzic do warsztatu.",
MiZ, Jeep Liberty
"Dobry, uczciwy warsztat",
Mza
"Naprawa sterownika multitronic przebiegła błyskawicznie!!!!
Polecam!!!!",
audi rob, audi a6
"Polecam wszystkim ten warsztat. Solidny właściciel nigdy się na nim nie zawiodłem.
Korzystam z napraw w tym warsztacie od ponad 10 lat. Ceny napraw bardzo atrakcyjne.
Przez ten cały okres zwracałem się z każdym najmniejszym problemem i nigdy nie zostawiono mnie z informacją, że tego nie wykonamy.",
elektro, Bora
"Ten warsztat i Pana Adama polecił mi znajomy. Termin dostałam praktycznie od ręki, a Pan Adam okazał się osobą kompetentną i pomocną. Zrobił to, co mógł w danym momencie, zdiagnozował co jest do zrobienia oraz doradził w kwestii części i rozwiązań.
Bez naciągania i wyszukiwania do roboty czegoś, co nie jest do zrobienia.
Na pewno, jak będę...",
Beata, Ford Mondeo
"Profesjonalna usługa na wysoki poziomie. Szybko, tanio, polecam serdecznie.",
Piotrek
"Naprawiałem tam dwa swoje samochody, nigdy nic sie nie działo a tych napraw juz kilka było!! Zrobione szybko, rzetelnie i w umowionym czasie. Bardzo polecam!!!",
Ponton
"Polecam warsztat w 110%. Odwiedzilem wcześniej kilka miejsc zanim usterka została poprawnie zdiagnozowana. Trzeba czekać parę dni na termin wizyty, ale warto= Fachowcy.",
Dawid, Audi a3
"polecam warsztat, usługa wykonana szybko i rzetelnie.",
Kacper, Audi a4
"Profesjonalnie wykonana usługa, załoga to faktycznie mechanicy i diagności, którzy pracowali w rożnych serwisach. Toyota Nowakowski, AutoArt Jarmko (Mazda) i Lexus Wrocław. Znają się na rzeczy, robią dokładnie i profesjonalnie. Wymieniałam u nich uszczelkę pod głowicą Yaris 1.4 d 190 tyś. usługa wykonana na wysokim poziomie. POLECAM!",
mychaak, Toyota yaris
"Polecam!!!Super obsługa,bardzo miły i uczynny właściciel.",
Bożena, Nissan Sentra
"Wymieniałem w tym warsztacie uszczelkę pod glowica.Koszt naprawy jak najbardziej adekwatny do jakości usługi porównywalny z większością warsztatów no a podejście do klienta to juz zupełnie inny poziom
Polecam",
Andrzej, Citroen
"Bardzo sprawna naprawa samochodu. Panowie znają się na wykonywanej pracy. Jeden z nielicznych warsztatów, które nie mają wygórowanej ceny za wykonane usługi.
Dodatkowo autko zostało umyte :-)",
Ola, Citroen c2
Koszt wykonania usługi wymiana uszczelki pod głowicą we Wrocławiu: od 399,50 PLN do 549,50 PLN
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam Mam Pegueota 206 1.4 75 Km SW benzyna 2002 Samochod rano jak odpalam to czasem lubi zgasnac i znow odpalam i jest dobrze zachowuje sie a nie raz jak by chodzi na 3 cylindrach ale jadac juz wszystko sie normuje i zero wyciekow plynu chlodniczego zero w oleju plynu korek wlewu oleju...
Witam, ubywa plynu chłodniczego w kia ceed 2008. Wymieniona zostala uszczelka pod glowica jednak plynu dalej ubywa. Pod korkiem oleju nie widac osadu. Przy odpalonym silniku nie widac rowniez bąbelkow w zbiorniku wyrownawczym. Widac delikatne kapanie po zaparkowaniu auta. Poziom oleju rowniez...
Witam,mam problem z samochodem Toyota Corolla hatchback v-vti 1.6 , rok 2002. Ostatnio jadąc na trasie właczyla mi sie kontrolka oleju ,a wzkażnik plynu chlodniczego podniosl sie do maksimum. Sprawdziłem stan oleju i byl bliski minimum. Odczekalem dwie godziny i i dolalem oleju na zimnym...
Mam mercedesa c200 kompresor z 2001 roku i musze wymienic usczelke glowicy wiem juz ze potrzeba klucza dynamometrycznego ale nie wiem gdzie znalesc zapiske ile i jak mam ustawic ten klucz tak zeby pasowal idealnie przy zamknieciu glowicy no i ogulnie jakies porady jak najlepiej to zrobic ?? Ps...