"Fachowe podejście do klienta - szczególnie do marudnej i upartej baby. Nie przecenia swoich możliwości, otwarcie mówi co jest w stanie zrobić, a czego sie nie podejmie. Gorąco polecam.",
Beata, Ford Galaxy
"ja i moi znajomi serwisujemy auta w tym serwisie i nie mogę złego słowa powiedzieć! fachowa obsługa i sprzęt polecam.
*co do pierwszego NEGATYWNEGO komentarza, byłem świadkiem jak klient przedemną straszył negatywnymi opiniami na internecie...moze to on - poprostu jak sie naprawia auto to wypada zapłacić za usługę mechanikowi.",
Gremlin3, Renault, Audi,
"Świetny fachowiec, od lat serwisuję tu samochód, nigdy jeszcze się nie zawiodłem. Zawsze dobrze zdiagnozują problem, nie naciągają,koszty naprawy są rozsądne. Dobry kontakt i fachowa obsługa. Polecam!
",
Szczerba, OPEL ASTRA G
"Szybka a przedewszystkim bardzo rzetelnie wykonana usługa.Koszt pewnie moglby byc nizszy ale widac ze firma nie montuje taniochy tylko porzadne czesci.",
...
"Pan Fiszer to świetny fachowiec, od lat serwisuję u niego samochód, nigdy jeszcze się nie zawiodłem. Zawsze dobrze zdiagnozuje problem, nie anciąga, koszty naprway są zdroworozsądkowe. Dobyr kontakt i fachowa obsługa. Polecam!",
Alibabka, Toyota
"nowo otwarty ale juz znany dobry mechanik znam od lat i mogę z pewnością polecić każdemu POLECAM !!",
Anna, Toyota
"Warsztat może i nie pozorny ale mechanicy robią naprawde cuda i nie tylko w mechanice ale także w lakiernictwie. Każdemu polecam bo nie dość ze solidnie i długo sie nie czeka a najlepsze w tym wszyskim jest to ze jest tani. opłacam wszyskim wartatu lepszego w całej Polsce nie ma !!!!",
Fiona, Volvo V 50
"Mogę szczerze polecić profesjonalny warsztat jak i miłą obsługę. Naprawa została wykonana niemal 'od ręki'. Przyjechałam i kiedy auto stanęło już w warsztacie Pan mechanik szybko profesjonalnie i skutecznie usunął problem, który martwił mnie już prawie miesiąc. Bardzo dziękuję i na pewno będę korzystać z pomocy i usług w Norauto. Polecam ",
Kasia , Opel
"Pełny i szybki profesjonalizm. Laweta w 20 minut po dwóch godzinach diagnoza awarii,a w następnym dniu odbiór auta. U innych mechaników miałem przywieść auto za trzy dni do roboty. Zdecydowanie polecam.",
bolo, KIA Shuma II
"Pelen profesjonalizm,wiedza co robia, szybko i dobrze!",
Szef, Volvo
"Do tej pory serwisowałem samochód w tym warsztacie kila razy. Wszystkie były wykonane w niedługim terminie i przede wszystkim solidnie. Raz, gdy naprawa wymagała paru minut pracy i potrzebnej wiedzy - mechanik nie wziął pieniędzy. Polecam!",
Piotrek, Renault Clio
"Warsztat rzetelny i godny polecenia.usługa wykonana bardzo szybko a przede wszystkim dobrze.napewno tam wrócę i polecam wszystkim.",
Magda, Ford mondeo
"Pełen profesjonalizm, duża wiedza, mila i szybka obsługa, a to wszystko w dobrej cenie czego chcieć więcej... ?! Bardzo polecam",
Sobson, Audi A3
"Trafiłem do AutoGP przypadkiem, żaden z wcześniejszych warsztatów nie potrafił poradzić sobie z usterka w moim samochodzie ,płaciłem krocie za wymieniane podzespoły w silniku i nic nie pomagało. A tu miła niespodzianka diagnoza komputerowa na poczekaniu i ustalony termin wymiany czujnika temperatury na kolejny dzień :) Zapłaciłem 80zł i od tej...",
Andrzej, Volvo s40
"witam wszystkich zainteresowanych opinią tej firmy.Jestem klientem kilkuletnim i bardzo sobie chwalę współpracę z panem Łukaszem gdyż jest naprawde uczciwym i dobrym mechanikiem,nie naciąga klienta dobrze doradzi trafnie usuwa usterkę,z czystą przyjemnością polecam wszystkim",
kasia, golf,honda,lanos,opel signum
"Usługe wykonano szybko, w przyzwoitej cenie oraz w sposób , który pozwolił usunąć wcześniejszą usterkę skutecznie i trwale. ",
Lis, Audi A4
"Bardzo miła i fachowa obsługa. Panowie poważnie traktują każdy problem, z przyjemnością polecam ten warsztat. ",
Sylwia
"Kontakt super cenowo bez zastrzeżeń, wymiana złącza elastycznego, wymiana filtra gazu, itp. Polecam Profi27 Garage ",
Wiktor, Thalia
"Po raz drugi korzystam z usług firmy Auto-Warwas i po raz drugi jestem BARDZO ZADOWOLONY. Specjalnie przyjeżdzam do tej firmy z innego miasta bo naprawdę warto.
Precyzyjne naprawy, dobry i grzeczny kontakt, szybki i porządny serwis. Po prostu konkret. Solidnie i cenowo bardzo optymalnie. Póki co nie mam do czego się przyczepić. Na plus także...",
Ireneusz Miler, Citroen Xsara Picasso
"Wymiana opon przebiegła szybko i sprawnie. Polecam serdecznie. ",
Paweł, Volkswagen Golf 2019
"Konkretkie. Bez naciagania. Wymieniono gumy wahacza. Bez zbednych kosztow.",
Zofik, Seat cordoba
"Wymiana szyby właściwie po 30 min od wykonania telefonu. Usługa od ręki.",
Mariusz
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
wypracowana tuleja wahacza prawa tylna strona. Czy można naprawić tylko jedną stronę czy potrzebna jest wymiana kompletu? pozdrawiam, Magdalena
Skrzypi przednie zawieszenie zwłaszcza przy pokonywaniu progów zwalniających. Co może być powodem?
Po skręcie w czasie jazdy zabuja klika razy całą karoserią i słychac jakby stuki delikatne .Po wyjściu na prosta dalej idzie autko bez kolebania i bez stukania. Wrażenie jakby tył tak sie zachowywał. Czy tak powinien zachowywać sie pojazd?
Tylne koła od pewnego czasu pochylały się dołem na zewnątrz -kupiłem wszystkie simendbloki wymieniłem ale nic się nie poprawiło,nie bardzo da się jechać-co zrobić można by problem zlikwidować?
Mazda 2 to japońskie auto osobowe klasy aut miejskich produkowane od 1996 roku do dnia dzisiejszego. W tym czasie powstały 4 generacje modelu. Samochód produkowany jest w nadwoziu sedan oraz...
Mazda 6 to japońskie auto osobowe klasy średniej produkowane od 2002 roku do dnia dzisiejszego. W tym czasie powstały 3 generacje modelu. Samochód produkowany jest w nadwoziu sedan, liftback...
Mazda 3 to japońskie auto osobowe klasy kompaktowej produkowane od 2003 roku do dnia dzisiejszego. W tym czasie powstało 5 generacji modelu. Samochód produkowany jest w nadwoziu sedan oraz...
Honda CR-V to japońskie auto osobowe typu SUV klasy kompaktowej produkowane od 1995 roku do dnia dzisiejszego. W tym czasie powstało 5 generacji modelu. Samochód produkowany jest w nadwoziu...