"Z miłą chęcią mogę polecić warsztat u Pana Mariusza, trafiłam tam z polecenia znajomego i opini na forach. Jestem zadowolona z naprawy :)
Na naprawę nie czekałam długo, fachowa obsługa, wszystko fajnie wyjaśnione mimo iż jestem kobietą:)
Polecam z czystym sumieniem:)",
Modzia
"Pełen profesjonalizm w swojej dziedzinie może nie jest najtaniej samochód po naprawie Blacharsko-Lakierniczej wygląda jak NOWY
",
Czarny, mercedes
"Naprawa przebiegła szybko i sprawnie. Koszt usługi adekwatny do wykonanej pracy. Plusem jest wystawienie faktury, co w wielu warsztatach jest sporym problemem. Polecam.",
Mariusz, Mercedes Benz 190 D
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Jak przymrozi to trzeszczy mi przednia szyba jakby pękała. Gdy się temperatura podniesie w ciągu dnia, to przestaje, ale rano jak jest zmrożony lekko samochód to tak trzeszczy. Czy to wina uszczelki? Na szybie nie zauważyłem żeby było coś nie tak. Pozdrawiam
Jakis czas temu zorientowałem się, spada mi uszczelka przedniej szyby, przy podszybiu. Robi się wtedy taka szczelina, że mam pewne obawy jak to się skończy w przypadku deszczu? Czy mozna to jakoś zakleić silikonem, czy tylko pogorsze sprawę?
W okresie jesienno-zimowym zmorą kierowców jest parowanie szyb. To efekt zwiększonej wilgotności powietrza i dużej różnicy temperatur we wnętrzu samochodu i na zewnątrz. Jest na to kilka sposobów,...
Szyby samochodowe myte są porządnie z reguły podczas wizyty na myjni, a przez pozostały okres użytkowania spryskiwane są płynem do szyb i myte przez wycieraczki. Jeżeli kierowca bywa na myjni raz...