"Z miłą chęcią mogę polecić warsztat u Pana Mariusza, trafiłam tam z polecenia znajomego i opini na forach. Jestem zadowolona z naprawy :)
Na naprawę nie czekałam długo, fachowa obsługa, wszystko fajnie wyjaśnione mimo iż jestem kobietą:)
Polecam z czystym sumieniem:)",
Modzia
"Usterka została zdjagnozowana pomimo to ze auto odwiedzilo pare warsztatow...",
P.Alexander
"Polecam fachowa obsługa. W miarę przystępne ceny ale jakość wykonania na wysokim poziomie dotyczy zarówno napraw blacharsko-lakierniczych jak mechanicznych. ",
Boluś
"Korzystałem wczesniej z usług "sasiada" pana Mariusza i przez przypadek trafiłem do Niego. Super fachowiec no i nie drogi. Gorąco wszystkim polecam. Bardzo słowny człowiek.",
Artur, Granatowy Matiz