"Bardzo polecam / Wyjechałem zadowolony/ Właściciel konkretny. Pozdrawiam i dziękuję/",
Inwest, Volkswagena Passat i T4
"świetna robota. szybko, profesjonalnie i nie udało mi się we Wrocławiu znalesc taniej dorobienia klucza do mojego seata II... super, zapisałem num, w razie czego wiem gdzie się zgłosić. dorobienie klucza trwało niecałe 40 min z otworzeniem awaryjnym auta, sczytaniem kodu z immobilizera wyrobienie klucza i zaprogramowanie..
naprawdę polecam...",
mattex, seat toledo II
Dobry Warsztat Mechanicy znają sie na rzeczy, dotrzymują słowa i nie naciągają klienta. Moj samochód był w trzech warsztatach i wszyscy rozkładali ręce. Chłopaki zlokalizowali problem i naprawili usterke w trzy...
"W końcu znalazłem warsztat, w którym mogę naprawić swoje auto bez obaw. Panowie są konkretni i od razu widać, że mają fach w ręku. Szybkie rozpoznanie i jeszcze szybsza naprawa przy zachowaniu minimalnych kosztów. Zdecydowanie polecam.",
Marcin, Skoda Fabia
"Warsztat z dużym doświadczeniem i tradycjami (dawny elektryk z ul. Dąbrowskiego) w dodatku widać, że mechanik lubi swoją robotę i nie próbuje wciskać kitu. Diagnoza od ręki, części i montaż na drugi dzień, rachunek i gwarancja. Polecam.",
cezary, Hyundai Santa FE
"Super mechanik. Umówić można się na telefon bez żadnych problemów.
W czwartek wieczorem postawiłem samochód pod warsztat, a w piątek przed południem miałem już do odbioru po wymianie kompletnego sprzęgła. Super szybka naprawa, solidnie zrobiona. Auto śmiga bez zarzutu. Pan Michał nie naciąga na dodatkowe koszty, szczerze mówi jaka jest...",
Mateusz, Seat Cordoba
"Dobry kontakt z właścicielem. Robota wykonana fachowo. ",
Marcin, Honda Civic
"Jestem zadowolona z wykonanej usługi. Samochód został "dopieszczony".",
klientka
"To mój pierwszy warsztat z którego wyjechałam zadowolona. mechanik szybko i trafnie zdiagnozowali problem stukania w zawieszeniu. Po wymianie tulei wahaczy i końcówki drążka wyjechałam z Warsztatu naprawionym autem. Muszę jeszcze podkreślić bardzo dobry kontakt między warsztatem a klientem. O wszystkim byłam informowana , co i za jaką kwotę...",
Siwa , Opel insygnia
"POLECAM SERWIS WYMIANY OPON ,PROFESJONALNA OBSŁUGA NA SAMYM WEJŚCIU DO SERWISU , OBSŁUGA BARDZO MIŁA , SZYBKA WYMIANA OPON. MIEJSCE GODNE POLECENIA. JAK DŁUGO BĘDĘ POSIADAŁ AUTO TO ZAWSZE BĘDE KORZYSTAŁ PAŃSTWA USŁUG .POZDRAWIAM TAK TRZYMAJCIE DALEJ JEST SUPER",
PIOTR, CITROEN C3
"Wyjątkowo uczciwy i solidny zakład. Oby więcej takich. Nie poddają się i nie wykręcają przy trudnościach, tylko walczą do rozwiązania problemu. Trudno się dodzwonić, ale warto próbować.",
Marcin, Fiat Seicento
"Ja zaryzykowałem i oddałem tu mojego Nissana Primerę. Początkowo nie precyzowałem usterek i poprosiłem o diagnostykę. Właściciel warsztatu poinformował mnie o spostrzeżonych usterkach. W ciągu dnia kontaktował się ze mną telefonicznie co zostało zrobione i co jeszcze jest do zrobienia podając orientacyjne ceny pozostawiając mi decyzję . Auto...",
Dzidek, Nissan Primera
"Byłem u nich w sumie 3 razy. Ale pierwszy raz o tym pisze.
Za pierwszym razem pojechałem z awarią skrzyni biegów. Wziąłem 500 w kieszeń a wyszło 120. Mogli śmiało mnie zrobić ale nie zrobili.
Później jakieś opony, oleje.
Ja złego słowa nie powiem. Terminy wg ustaleń, raz nawet z biegu. Obsługa 100% pozytyw.
Przyjechałem starą toyotą a...",
HerrWolf, Toyota Avensis
"Witam
Jestem zadowolona z Państwa usługi, auto jeździ jak nowe ;)
Polecam warto ! :)",
Elżbieta , Skoda
"Bardzo dobry serwis samochodowy. Wymieniłem tam niedawno sprzęgło w moim samochodzie. Naprawa bardzo fachowa szybką i sprawna, do tego cena bardzo atrakcyjna. Szczerze polecam ten serwis. ",
Stanisław , Fiat Diblo
Koszt wykonania usługi wymiana sprzęgła we Wrocławiu: od 586,27 PLN do 1.677,18 PLN
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Po wymianie sprzęgła docisku i wysprzęglika oraz dwumasy B 180 CDI wchodzą wszystkie biegi ale gdy włączę silnik Ciężko wbić jedynkę i wsteczny dopiero kiedy przy wciśniętym sprzęgle włączę trójkę dwójkę a następnie jedynkę albo wsteczny to wchodzą
ALTEA 2005, 1.9TDI Nie wskakuje pierwszy bieg. Zamiast niego "wbija się" trójka. Na "zimnym" nie ma problemu. Pojawia się on po rozgrzaniu się samochodu, po przejechaniu parunastu kilometrów. Coś poważnego czy wystarczy jakaś regulacja?
Dzień dobry. Corsa C nie odsprzęgla do końca i ciągle jedzie. Biegi można zmieniać tylko na wyłączonym silniku. Co może być przyczyną? Czy to już czas na wymianę sprzęgła.
Witam serdecznie. Mam problem, padło sprzęgło w renault scenic 1.9 d.czy wymienić tylko sprzęgło, czy muszę także dwumase że sprzęgłem? Proszę o opinie. Z góry dziękuję.
Audi Q3 to kompaktowy crossover SUV klasy premium. Jego produkcja rozpoczęła się w 2011 roku i trwa do teraz. I generacja modela produkowana była w latach 2011-2018, a II generacja jest na...
Hyundai ix20 to auto segmentu B kategorii minivan. Jego produkcję rozpoczęto w roku 2010 i zakończono w 2020. Model przeszedł facelifting w 2015 roku. Hyundai ix20 zastąpił model Matrix...
Honda City to mały miejski sedan z segmentu B. Jego produkcja zaczęła się w 1981 roku i trwała do 2011. City to alternatywa dla modelu Jazz, która produkowana jest do dzisiaj. W modelu City...
VW Tiguan II generacji to auto produkowane od 2017 roku. Należy do segmentu Crossover i jest mniejszym autem uterenowionym od modelu Touareg. Auto dostępne jest z silnikami benzynowymi o...