"Mam zgoła odmienne odczucia, na badanie przyjeżdż się sprawnym autem a wtedy nie ma żadnych kosztów dodatkowych.Byłem już drugi raz na tej stacji, dużo miejsca można swobodnie zaparkować -jeśli jest kolejka. Panowie diagności swoją prace wykonują w pełni profesjonalnie, zawsze można liczyc na ich poradę jeśli mam jakieś pytania w zakresie...",
tosemja
"Jeden z najlepszych salonów we Wrocławiu. Miły mechanik. Szybko tanio I profesjonalnie.",
Aleksandra , Mercedes
Czynne: pn-pt 8:00-16:00 sb 8:00-13:00
Godziny pracy: pn-pt: 8:00-17:00 sob: 9:00-14:00
"Polecam ,firma godna zaufania , turbina naprawiona ,śmiga jak szalona",
Tomasz, Audi 3.0
"Sprawnie, szybko, korzystnie. We Wrocławiu ciężko o dobrego mechanika od Roverów - a Ci Panowie radzą sobie z tą marką świetnie. Naprawy rzetelne bez ściemniania. Polecam.",
Realista, Rover 214 Si
"Bardzo dobry warsztat polecam !! ",
Witek
"Szybka obsługa i małe koszta naprawy, a auto jeździ bardzo dobrze. Mechanik się patrzy na Ciebie jak człowieka, a nie na osobę z której chce wyciągnąć kasę, jak to bywało w innym zakładach. ",
phii, opel
"Polecam Serdecznie!!!!! Profesjonalizm i rozsądne ceny.",
MiK
"Witam. Dla mnie to jest czysta przyjemność przyjeżdżać do warsztatu Pana Jana i Pawła. Krótko i na temat. W swoim posiadaniu miałem W203, W204, W210, W220, W221. Serwis mega super. Zawsze wszystko wyjaśnione, ceny przystępne i super zrobione. Nie jestem człowiekiem który chciałby mieć mercedesa. Tylko go mam. Różnica polega na tym... że...",
Muzyk, Mercedes s w221
"Polecam . Bardzo solidna firma .",
zadowolony klient, Renault
" Jak się umawiam na konkretną godzinę to mam zrobione tego samego dnia profesjonalnie i mogę sobie popatrzeć co i jak zapytać, nie ma z tym problemu. Obecnie serwisuję skuter tam, zero problemów. Wiem, że płącę za wiedzę oraz profesjonalny serwis.",
Dj2011
Koszt wykonania usługi wymiana sprzęgła we Wrocławiu: od 586,27 PLN do 1.677,18 PLN
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Po wymianie sprzęgła docisku i wysprzęglika oraz dwumasy B 180 CDI wchodzą wszystkie biegi ale gdy włączę silnik Ciężko wbić jedynkę i wsteczny dopiero kiedy przy wciśniętym sprzęgle włączę trójkę dwójkę a następnie jedynkę albo wsteczny to wchodzą
ALTEA 2005, 1.9TDI Nie wskakuje pierwszy bieg. Zamiast niego "wbija się" trójka. Na "zimnym" nie ma problemu. Pojawia się on po rozgrzaniu się samochodu, po przejechaniu parunastu kilometrów. Coś poważnego czy wystarczy jakaś regulacja?
Dzień dobry. Corsa C nie odsprzęgla do końca i ciągle jedzie. Biegi można zmieniać tylko na wyłączonym silniku. Co może być przyczyną? Czy to już czas na wymianę sprzęgła.
Witam serdecznie. Mam problem, padło sprzęgło w renault scenic 1.9 d.czy wymienić tylko sprzęgło, czy muszę także dwumase że sprzęgłem? Proszę o opinie. Z góry dziękuję.
Audi Q3 to kompaktowy crossover SUV klasy premium. Jego produkcja rozpoczęła się w 2011 roku i trwa do teraz. I generacja modela produkowana była w latach 2011-2018, a II generacja jest na...
Hyundai ix20 to auto segmentu B kategorii minivan. Jego produkcję rozpoczęto w roku 2010 i zakończono w 2020. Model przeszedł facelifting w 2015 roku. Hyundai ix20 zastąpił model Matrix...
Honda City to mały miejski sedan z segmentu B. Jego produkcja zaczęła się w 1981 roku i trwała do 2011. City to alternatywa dla modelu Jazz, która produkowana jest do dzisiaj. W modelu City...
VW Tiguan II generacji to auto produkowane od 2017 roku. Należy do segmentu Crossover i jest mniejszym autem uterenowionym od modelu Touareg. Auto dostępne jest z silnikami benzynowymi o...