IZA P.H.U. Izabela Duziak

Trawowa 8, Fabryczna, Muchobór Wielki, 54-614 Wrocław

****** 4.9 (13 opinii)

O warsztacie

Trawowa 8, Fabryczna, Muchobór Wielki, 54-614, Wrocław

Poniedziałek od 08:00 do 16:00
Wtorek od 08:00 do 16:00
Środa od 08:00 do 16:00
Czwartek od 08:00 do 16:00
Piątek od 08:00 do 16:00
Sobota od 08:00 do 13:00

Gotówka

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

Firma nasza istnieje od 1991r. Zajmujemy się diagnostyką podwozia, kompleksową naprawą zawieszeń, układów hamulcowych (toczymy tarcze hamulcowe), serwisem i naprawami układu klimatyzacji (naprawiamy przewody klimatyzacji), naprawami bieżącymi (np. wymiany sprzęgła, rozrządów, przekładni kierowniczych, pomp wspomagania), oraz przeglądami okresowymi w samochodach osobowych i dostawczych. Znakujemy lusterka, dokonujemy zmiany przeznaczenia pojazdu, tz. demontaż kratki, wystawiamy odpowiednia dokumenty dla diagnostów i wydziału komunikacji. Świadczymy usługi w zakresie sprzedaży, wymiany i przechowania opon. Przy warsztacie funkcjonuje nasz sklep z częściami zamiennymi, filtrami, olejami (posiadamy m. in. oleje firmy MIDLAND - QUAKER STATE), płynami eksploatacyjnymi, oponami. W razie potrzeby dowozimy na bieżąco wszystkie potrzebne części.

Więcej

Opinie (13)

Dodaj opinię
4.9 ******
Ocena wystawiona na podstawie 13 opinii.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • W
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Nie polecam tego warszatatu, przyjechałem z problemem zwichrowanych tarcz hamulcowych - zwłaszcza przy wyższych prędkościach kierownicą drgała przy hamowaniu.
  Panowie przetoczyli tarczę hamulcowe, zainkasowali 220 złotych. Tarczę po zabiegu wydawały mi się dziwnie chropowate no ale nie znam się. Mechanik powiedział że tarczę muszą się dotrzeć. Podczas hamowania nawet jadąc wolno zamiast być lepiej, było coraz gorzej, wręcz waliło coś strasznie. przyjechałem z reklamacja, jeden z dwuch pracowników przejechał się że mną autem i stwierdził że rzeczywiście coś jest nie tak. Ponownie przetoczyli tarczę i ponownie nic to nie dało. Przyjechałem spowrotem z reklamacja i wówczas nie uznano jej stwierdzając że tak się zdarza. Gdyby mnie ktoś uprzedził,że zabieg może nie pomoc to bym nie przetaczał tarcz. Odmówiono mi zwrotu choćby połowy kwoty, mimo że usloga nie została wykonana należycie. Ponadto, jeden z pracowników był dość niegrzeczny, wręcz werbalnie agresywny, wciąż wtrącając się do rozmowy z drugim pracownikiem.


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Szanowny Panie pisząc komentarz należałoby napisać go zgodnie z prawdą. Usługę wykonywał Pan prawie rok temu, informowaliśmy Pana wtedy, iż tarcze po przetoczeniu będą przez jakiś czas hałasowały (efekt uboczny toczenia), przy nowych tarczach tego objawu nie ma, gdyż są szlifowane. Przy Pana drugiej wizycie, tarcze były sprawdzone i ponownie wyszło bicie na jednej z tarcz, wskazywać to mogło na uszkodzenie (pęknięcie) jednej z lamelek wentylacyjnych tarczy. Problem polega na tym, że takiego pęknięcia się nie znajdzie jeśli tarcza jest skorodowana w tych miejscach, a tarcza będzie pracowała w zależności od temperatury i w takiej sytuacji nie mamy na to żadnego wpływu.
  Nie wspomniał Pan również o tym, że dzwoniąc do nas z informacją o problemach z drżeniem kierownicy, wyjechał Pan za granicę na dłuższy czas i żądał rozwiązania problemu. Chcieliśmy rozwiązać problem, ale aby to zrobić musimy mieć pojazd na miejscu w warsztacie. Miał Pan się skontaktować z nami zaraz po przyjeździe, tego kontaktu już nie był. Po prawie roku przyjechał Pan do nas zostawił tarcze i zażądał zwrotu pieniędzy, Pan wybaczy, ale reklamacje załatwia się zaraz po zauważeniu problemów, a nie po tak długim czasie.
  I na koniec, gdyby przyjechał Pan w odpowiednim czasie prawdopodobnie szef zwróciłby Panu pieniądze. Niestety, sytuacja uległa zmianie, gdyż szef zmarł w czerwcu tego roku i firma została zamknięta. Obecnie firma działa pod innym szyldem i obecna szefowa nie ma z Pana sprawą nic wspólnego, odmówiła zatem zwrotu jakichkolwiek należności, o które Pan się domaga. Poinformowałem o tym wszystkim przy Pana wizycie u nas, a później również o jej decyzji telefonicznie. Owszem znamy przebieg sprawy jako byli pracownicy firmy Mechanika I Diagnostyka Podwozia, niestety nie mamy wpływu na decyzje obecnej szefowej.

  Ford Mondeo

 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Witam, trafiłam do warsztatu z polecenia, po serwisie klimatyzacji w innym warsztacie, który nie poradził sobie z problemem. Spotkałam się z bardzo miłą, sympatyczną i fachową obsługą. Jakość świadczonych usług oceniam na bardzo wysokim poziomie. Mechanicy w błyskawicznym czasie zdiagnozowali i usunęli usterkę. Bardzo dobrzy i uczciwi fachowcy. Zdecydowanie polecam:)
  Właścicielka Mitsubishi Colt


  Mutsubishi Colt

 • A
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Miałem problem z moją skodą, auto ściągało na lewo. W jednym warsztacie wydałem 1200 zł na rozwiązanie problemu (przekładki kół, sprawdzenie zgrzewania hamulców, geometria, w końcu wymiana przekładni kierowniczej) niestety nic to nie zmieniło, pieniądze w błoto...
  Chciałem sprzedać samochód znajomej w związku z czym jednak czułem się w obowiązku uprzednio rozwiązać ten problem. Przyjechałem do warsztatu Duziak i za 170 zł problem został rozwiązany. Panowie wykonali poprawnie geometrię kół, wymienili sworzeń wachacza, wyregulowali ciśnienie i auto w końću zaczęło jechać prosto. Poza bardzo poprawnie wykonaną usługą są zwyczajnie bardzo przyjemni w kontakcie co nie zdarza się tak często w warsztatach. Czułem, że chcieli ten problem rozwiązać, rozmawiali ze sobą i poinformowali mnie o kosztach i czynnościach. Auto do odbioru tego samego dnia.
  Polecam i na pewno wrócę z nowym autem:)


  Skoda Felicia 1,3

 • T
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Przyjechałem z problemem "po wjechaniu w dziurę - kierownica krzywo stoi i drży kierownica". Mechanicy stwierdzili za pomocą łyżki monterskiej, że winne są końcówki drążków kierowniczych (miesiąc wcześniej robiłem pełną geometrię i wszystko było OK, a na pewno końcówki). Po naprawie sprawdzałem "zużyte" końcówki i według mnie były dobre (bez luzów) - ale mechanik wie swoje. Pożegnano mnie życząc szerokiej drogi. Kierownica nadal krzywo stoi i czuć wibracje. Awaria nie usunięta. Błędna diagnoza. Według mnie - warsztat nie do polecenia.


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Z całym szacunkiem do Pana i wiedzy jaką Pan posiada o mechanice, łyżką nie sprawdza się drążków i końcówek kierowniczych, łyżką sprawdzamy jedynie tuleje wahacza. Jak Pan sam napisał, wjechał Pan w dziurę, następstwem tego mogło być uszkodzenie końcówki drążka kierowniczego, na co wskazał mechanik. Pan sprawdzał miesiąc wcześniej drążki i geometrię, a było to jak Pan opisał przed wjechaniem w dziurę. Reasumując, po wjechaniu w dziurę jest źle, ale Pan twierdzi że jest dobrze, bo przed wjechaniem w ową dziurę było wszystko sprawdzone i ustawiona prawidłowo geometria.
  Trudno jest odnosić się do tego typu zarzutów i opinii, gdyż na logikę coś tu nie gra. Naturalnie mogliśmy ustawić Panu geometrię na uszkodzonych elementach układu kierowniczego i skasować od Pana za usługę, ale to nie w naszym stylu i chyba nie tak to się powinno robić! Najpierw usuwamy usterki, a później ustawiamy geometrię w pojeździe.

  Rover 45

 • w
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Pojechałem, żeby mi sprawdzili układ hamulcowy to stwierdzili, że trzeba tarcze przetoczyć. Pomogło na chwilę, bo zlikwidowali skutek a nie przyczynę. Dodatkowo przy ozonowaniu klimatyzacji uszkodzili (połamali) mi mechanizm ustawiania kratki nawiewu po stronie drzwi pasażera. Niestety zorientowałem się parę tygodni później, bo tego często nie ruszam, a na bank wcześniej działało.
  Za tą "nieprzyjemność" wzięli bodaj 400zł, paragonu oczywiście nie dostałem. Nie polecam.


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Muszę się odnieść do Pana zarzutów, w pierwszej kolejności zacznę od odgrzybiania klimatyzacji. Do wykonania tej usługi używamy ozonatora, urządzenie umieszczane jest we wnętrzu pojazdu, włączone do prądu wytwarza i wydmuchuje ozon do wnętrza pojazdu. Nie wkładamy nic do kratek wentylacyjnych w samochodzie, gdyż nie ma takiej potrzeby, jedyne co robimy to uruchamiamy silnik i włączamy dmuchawę z ustawionym wewnętrznym obiegiem powietrza. Zarzut uszkodzenia (połamania) mechanizmu sterowania kratki nawiewu uważam zatem za bezpodstawny. Co do problemów z hamulcami, toczenie tarcz odbyło się po sprawdzeniu układu i uzgodnieniu tego z klientem. Klient zawsze informowany jest o wszystkim i to do niego należy podjęcie decyzji o tym co mamy zrobić w celu usunięcia usterki. Samo toczenie nie oznacza, że problem z hamulcami, a dokładnie mówiąc drżeniem kierownicy przy hamowaniu nie powróci. Tarcze ulegają odkształceniu w wyniku nagłego schłodzenia, np. po wjechaniu w kałużę, lub wizycie na myjni samochodowej, to najczęstsze przyczyny tej usterki, a na te czynniki nie mamy wpływu w dalszej eksploatacji pojazdu. Klient wykonujący u nas usługę serwisową po zauważeniu jakichś nieprawidłowości powinien się z nami skontaktować w celu zdiagnozowania i usunięcia ewentualnych problemów z pojazdem. Każda usługa, oraz zakupione w naszym sklepie części objęte są gwarancją, jedyne co trzeba zrobić to skontaktować się z nami w cel rozwiązania problemu.

  Audi A4

 • G
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Z usług warsztatu korzystałem pierwszy raz z polecenia. Najpierw b.dobry kontakt telefoniczny i już na dzień dobry wyjaśnienie na pozór prostych spraw (że rurki od klimatyzacji się nie lutuje w 5 min lecz spawa oraz że trzeba ją wymontować bo jest pewien proces i nie zaleca się tego robić na miejscu). Później już tylko lepiej bo na umówioną naprawę zaplanowane było sporo czasu jednak udało się zakończyć dużo szybciej. Atmosfera również OK także czas naprawy można dobrze spędzić.
  Na koniec cena: Miłe zaskoczenie bo policzone tak że obie strony zadowolone :)


  Ford Focus Kombi MK3

 • K
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Szybka i profesjonalna naprawa na miejscu. Same pozytywy.


  Ford Fiesta

 • e
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Terminowo przyjechalem i terminowo zostalem przyjety.Widac,ze panowie znaja sie na swojej robocie,toczenie tarcz z kontrola geometrii zajelo 2 godz.Moim zdaniem usluga wykonan fachowo i dobrze. Polecam.


  Kia Sorento

 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Do wymiany miałem 2 amortyzatory, nowe opony i małe usterki które wyszło po corocznej kontroli. Auto dostałem po 2 dniach, jakość usług fantastyczna. Poleciłbym tego mechanika każdemu komu zależy na szybkiej i taniej naprawie samochodu. Na pewno jeszcze nie raz tam przyjadę!
  Pozdrawiam.


  Chevrolet Kalos

 • T
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Szybko sprawnie i fachowo. Sympatyczna i kompetentna obsługa. Warsztat godny zaufania i warty polecenia. Wycena naprawy, zakres, jakość i czas zachęcają do dalszego korzystania.


  Skoda Fabia

 • J
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Zostałem fachowo obsłużony, poinformowany o zakresie potrzebnej naprawy, usługa wykonana bardzo solidnie


 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Trafiłem do tego warsztatu z polecenia znajomego mechanika. Miałem problem z klimatyzacją, mechanik sprawdził cały układ i znalazł problem w postaci uszkodzonego przewodu. Okazłao się że zamias wymieniać na nowy, który kosztuje kilkaset złotych, w warsztacie naprawiają takie przewody ciśnieniowe. Panowie zajęli się moim autkiem, po trzech godz. zadzwonili z informacją, ze auto jest gotowe do odbioru. Koszt naprawy z nabiciem klimy i odgrzybianiem wyszedł tyle co sam nowy przewód. Przy okazji przekazali mi kilka cennych uwag odnośnie konserwacji i używania klimatyzacji. Ja ze swojej strony mogę powiedzieć, ze jestem bardzo zadowolony z ich pracy, czas i koszty naprawy ok. Polecam tych magików.


  Ford Fokus

 • s
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  bardzo solidnie wykonana diagnoza .bardzo dobrze wykonano naprawę .Wszystko wykonano szybko i sprawnie .Zdecydowanie polecam


  opel astra

Nasze porady (4)

Peugeot 206 + 2011 r
Nie działa klimatyzacja mimo że załącza się sprężarka. W zeszłym roku w o tej porze była sprawdzana szczelność i była napełniana . Działała -po zimie przestała chłodzić. Peugeot 206 plus 1,4 8v 2011r .
wypracowana tuleja wahacza prawa tylna strona. Czy można naprawić tylko jedną stronę czy potrzebna jest wymiana kompletu? pozdrawiam, Magdalena
po wymianie wahaczy z lewej strony kierownica jest lekko przekrzywiona w lewo przy jezdzie na wprost
Fiat Panda 2006 1,1
witam.Fiat Panda 2006rok ,62 tys.kilometrów,pracuje bez zarzutu ,czy muszę już wymienić rozrząd ?

Podobne warsztaty

 • Kierowcy Polecają.
  AMG Gawron Lisowice Mercedes Serwis

  Warsztat Godny Zaufania

  Lisowice 9,  powiat średzki,  Wrocław

  ******   5.7  (30+ opinii)

  Jesteśmy serwisem specjalizującym się we wszelkiego rodzaju naprawach samochodów marki Mercedes. Usuwamy usterki mechaniczne, elektroniki oraz elektryki. Zajmujemy się również naprawami zawieszenia pneumatycznego i automatycznych skrzyń biegów...

  Zarezerwuj wizytę
 • Auto-Serwis Maciej Gawlik

  Warsztat Godny Zaufania

  Wrocławska 36 Kiełczów,  Psie-Pole,   Wrocław

  ******   5.3  (7 opinii)

   Zapraszamy do kontaktu klientów indywidualnych oraz firmy. Zajmujemy się diagnostyką i naprawą usterek w samochodach osobowych oraz dostawczych wszystkich marek. Działamy w zakresie: Diagnostyka Mechanika ...

  Zarezerwuj wizytę
 • Kierowcy Polecają.
  Auto Na Kawę

  Warsztat Godny Zaufania

  Tyska 1,  Krzyki,  Wrocław

  ******   5  (30+ opinii)

  Jesteśmy warsztatem specjalizującym się w naprawach usterek mechanicznych. Serwisujemy automatyczne skrzynie biegów oraz układy klimatyzacji. Najważniejsze jest dla nas przestrzeganie procedur producentów układów. Korzystamy z nowoczesnych...

  Zarezerwuj wizytę
 • JapanTech

  Warsztat Godny Zaufania

  Karkonoska 39,  Krzyki,  Wrocław

  ******   4.7  (30+ opinii)

  Jesteśmy serwisem specjalizującym się w naprawach mechaniki, elektroniki, elektryki oraz klimatyzacji w samochodach japońskich i koreańskich. Dysponujemy również profesjonalnym sprzętem do ustawiania geometrii zawieszenia w 3D. Wykonujemy też...

  Zarezerwuj wizytę
 • Warsztat samochodowy Planet Serwis Adam Dydyński

  Warsztat Godny Zaufania

  Działdowska 34,  Psie Pole,  Wrocław

  ******   6  (1 opinia)

  Specjalnością naszego warsztatu jest mechanika samochodowa, a także elektromechanika. Ponadto zajmujemy się diagnostyką, wulkanizacją czy serwisem klimatyzacji. Dysponujemy dużym wyborem części samochodowych, sprowadzamy także części na...

  Zarezerwuj wizytę
 • Kierowcy Polecają.
  AR&F Serwis

  Warsztat Godny Zaufania

  ul. Tęczowa 79/81,  Wrocław

  ******   5.8  (30+ opinii)

  „Samochody to nasza pasja od dziecka, a teraz i sposób życia” Jesteśmy pasjonatami motoryzacji. Chcemy, żeby każdy klient mógł cieszyć się bezawaryjną jazdą przez długi czas. Usuwamy awarię i przyczynę jej wystąpienia. Jesteśmy w stałym...

  Zarezerwuj wizytę
 • FIRST STOP Latex Serwis Wrocław

  Warsztat Godny Zaufania

  Krakowska 54A,  Południe,  Wrocław

  ******   5.5  (11 opinii)

  Pierwszy serwis oponiarski pod marką LATEX powstał w 1958 roku w Opolu, jego założycielem był Maksymilian Groehl. W początkowym okresie działalności serwis specjalizował się w regeneracji i naprawie opon używanych. W 1976 roku prowadzenie firmy...

  Zarezerwuj wizytę
 • Auto Serwis Peters Sp. z o.o.

  Warsztat Godny Zaufania

  ul. Klimasa 4 ,  Tarnogaj,  Wrocław

  ******   5.6  (16 opinii)

   Firma Peters Auto działa na wrocławskim rynku od 2004 roku. Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści w branży auto-mechaniki. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w naprawie samochodów. Wciąż rozszerzamy swoje kompetencje i wiedzę na...

  Zarezerwuj wizytę
 • Kierowcy Polecają.
  BatMan Premium Service

  Warsztat Godny Zaufania

  Swojczycka 150,  Psie Pole,  Wrocław

  ******   5.6  (30+ opinii)

  Jesteśmy serwisem, który specjalizuje się w naprawach mechanicznych oraz elektronicznych aut luksusowych takich marek jak: Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Lamborghini, Ferrari, Maserati oraz Aston Martin. Wymiany filtrów, oleju i inne proste...

  Zarezerwuj wizytę
 • Kierowcy Polecają.
  Auto plus garage

  Warsztat Godny Zaufania

  Al. Wiśniowa 81,  Krzyki,  Wrocław

  ******   4.9  (30+ opinii)

  Auto Plus Garage mieści się we Wrocławiu przy ul. Wiśniowej 81. Posiadamy duże doświadczenie i od lat świadczymy pomoc w zakresie naprawy elementów mechanicznych auta. Świadczymy szereg usług, takich jak: wymiana opon, wulkanizacja, geometria...

  Zarezerwuj wizytę

Usługi wykonywane przez warsztat