"Pan Jacek pozwolił mi zaoszczędzić ponad 1 000 zł, gdy inny mechanik kazał mi wymienić sprzęglo, a wystarczyło nasmarować pasek. Do tego wykrył oszustwa mojego poprzedniego mechanika, ktory bral kasę, a nie robił tego co mówił ... Pan Jacek wszystko mi wyprostował, za bardzo sensowną cenę, do tego dał się pokazać jako mega fachowiec, który wie...",
AniaB111, Nissan Micra
"solidna i fachowa naprawa korzystałem z usług kilka razy, zawsze usługa była wykonana solidnie i bez dodatkowych kosztów.",
roman.b789, Renault Laguna
"Usługa jak zwykle wykonana solidnie i w przystępnej cenie - piszę jak zwykle bo to niepierwsza moja naprawa u Pana Leszka . Autko chodzi jak żyleta , dziękuję raz jeszcze i pozdrawiam . ",
Lucas, Peugeot 607
"Bardzo fajny warsztat, brakuje kompleksowej informacji o wykonywanych czynnościach (trzeba samemu dzwonić i się dopytywać co z autem, ile będzie kosztowało itd.)
Wszystkie naprawy wykonują dość sprawnie, szybko, ceny przystępne, ceny części również konkurencyjne.
Co roku oddaje do nich auto na przegląd, wymiany płynów filtrów itd. ",
bobinek, Skoda Octavia II
" Sprawna i fachowa obsługa wymiany filtrów i oleju, Pan Jacek też zawsze dobrze doradzi. Zawsze jeżdżę tylko tutaj. Z czystym sumieniem i naprawdę gorąco polecam!",
Kasia
"Jestem bardzo zadowolony z usług. Robiłem tam wcześniej passata B3 a teraz samochód żony i swój. Nie były to wielki naprawy ale jak to jest w starych samochodach rdzy troszkę było. Lakiernik widać zna się na robocie. Autko idealnie zrobione i polecam. Brakowało jakieś kawy ale przecież to nie piekarnia czy cukiernia. Serdecznie polecam i ceny...",
Krzysztof, Mercedes 300 D orac mercedes coupe
"Po wypadku oddałam autko do naprawy i solidnie i w terminie zostało naprawione. Do tego nie musiałam się użerać z Ubezpieczycielem, wszystkie problemy załatwił szef - Pan Jaśkiewicz. ",
Honorata, Honda
"Wyjątkowo pozytywna opinia. Pan od ubezpieczeń, Adam, polecił mi ten Serwis. Szok. Sam kontakt z Klientem powala. Chyba że przyjdzie "szuja" naciągnąć firmę, Ale takich z daleka czuć. Autko było sklepane, (przód tył) teraz jak nowe. Nawet porządnie umyli. Mam nadzieję że nie wrócę do nich. Żal było by tej dobrze wykonanej roboty. ",
Fryderyk, Skoda Oktawia Kombi.
"Bardzo dobry warsztat, chłopaki wiedzą co robią a nie tak jak większość "pseudomechaników" zjeżdziłem parę warsztatów i nikt nie mógł znaleźć co stuka, oni znaleźli, naprawili i wszystko jest ok!!! a co najważniejsze przystępne ceny!!!",
Maro, Audi A6
"Wszystko ok. Polecam jak najbardziej, sprawnie i fachowo.",
Robert Sobczak, Citroen C2
"Trafnie zdiagnozowane usterki w moim fordzie /przednie zawieszenie/ solidnie naprawione , wymienione części /końcówki i łożysko /. Zdecydowanie polecam ten zakładzik. Ceny też nie zwalają z nóg.",
Jan Nowak, ford mondeo mk3
"Samochód nie mial mocy, nie poszli na skróty żeby wymienić wtryski i co dalej, sprawdzili i wymienili wiazke,polecam ",
Badyl, Citroen
"Miałam kolizję ( prawie 100 km od Wrocławia). Auto miało zostać naprawione z OC sprawcy. Serwis zabrał auto i podstawił auto zastępcze na okres naprawy. Do naprawy nie doszło z powodu decyzji ubezpieczyciela o szkodzie całkowitej, ale auto zostało mi odwiezione przez serwis na wskazane przeze mnie miejsce. Dziękuję pracownikom, z którymi miałam...",
Dorota , Mitsubishi colt
"Prawdziwy fachowiec, rzetelny i solidny, z dużym zasobem wiedzy. Można mu powierzyć auto z pełnym zaufaniem - niezwykle uczciwy.",
kobzacz, Fiat 126p, Uno, CC, Opel Corsa B, Mercedes 190, Sk
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Problemik dotyczy sondy lambda przed katalizatorem ,otóż auto nie ma mocy i zalewa je przy mocniejszym deptaniu ale problem jest taki ze założyłem już 4 sondę dedykowana oryginalna denso i dalej nie pracuje jak należny błędy owszem znikają ale auto dalej jeździ tak samo .Na wszystkich...
Witam wszystkich. Pacjent corsa c z10xep. Jakie polecacie sondy lambda? Chodzi o tą co jest w kolektorze jak i również tą za katem. Pozdrawiam
Witam chciałam zapytać która z sad lambd najczęściej siada w Toyota Yaris 2015 1,4 benzyna Dziekuje
Witam mam problem taki ze wyskakuje mi błąd o nr P0134 Obwód sondy lambda - nie prawidłowe działanie (BANK 1 SONDA 1) Mam Opla Vectre 1.8 C w GTS 122km, 90 kw. Auto jest w gazie. Co mam robić? Wymienić sondę czy lepiej sprawdzić?
Obecność spalin w kabinie jest niebezpieczna dla zdrowia oraz wskazuje na problem występujący w samochodzie. Jeżeli kierowca lub pasażerowie odczuwają swędzenie oczu związane z gazami spalinowymi,...