"Siadły mi wtryski w Toyocie, podobno nie do naprawy tylko nowe... Cana masakra 1600 od sztuki!
Znajowy mi powiedział jedź do Adamczyka. rzeczywiście naprawili mi te wtryski po 650 od sztuki. Efekt osiągnięty, autko jeździ super:)",
Kazik z Katowic, Toyota/Avensis
"Niedawno otwarty warsztat, lecz znają się na rzeczy. jestem mile zaskoczony.
Naprawdę doświadczony mechanik. Polecam.",
gogo, VW Golf IV
"Polecam usługi warsztatu Time car. Obsługa klienta bardzo miła i profesjonalna. Naprawiam w tym warsztacie Forda Mondeo, jestem zadowolona z jakości oraz z ceny, która zawsze była dokładnie taka, jaką ustaliliśmy przed naprawą. Nigdy nie musiałam reklamować usług. Polecam na 5",
Natalia N., Ford mondeo
"Bardzo dobrzy fachowcy wstawiłem im mojego Fazera do regulacji i bardzo się zdziwiłem że ten motocykl może mieć jeszcze takiego kopa .Wszystkim zainteresowanym tym warsztatem bardzo ich polecam robią dobrze i dokładnie a przy tym nie kasują zbyt wiele ja na pewno będę jeszcze korzystał z ich warsztatu.",
Bita, Yamaha FZS 600 Fazer
"Wszystko super, sprawnie i szybko. Obsługa bardzo uprzejma. ",
rammaq, Renault Clio Silnik 898cm3 66KM Benzyna 2016
"Usługi przeprowadzane szybko i sprawnie. Porównując inne warsztaty-na duży plus obowiązujące ceny. Obsługa przemiła, sympatyczna, zawsze pomocna. Polecam",
miśka
"Tanio
Rzetelna diagnoza
Fachowa pomoc
Profesjonalnie
Mila obsługa
Szybka naprawa
Polecam!!! ",
Joanna, Skoda octavia 2
"Długo szukałem dobrego warsztatu i......znalazłem i to po nosem. MIROMAG w pełni mnie satysfakcjonuje zarówno pod względem ceny, jakości naprawy oraz czasu naprawy. Najważniejsze że nie próbują naciągnąć klienta jak to bywa w większości warsztatów, a wręcz doradzą co należy zrobić a co jeszcze może poczekać. Jeśli będą tak dalej pracować ciężko...",
rom, Peugeot 407 sw
"Wszystko zgodne z ustaleniami. Szybko i sprawnie polecam ",
Asia, Toyota
"Zdecydowanie należę do grona zadowolonych klientów warsztatu. Większość mniej i bardziej poważnych usterek (również elektrykę) naprawiałem u tych Panów i nigdy nie miałem zastrzeżeń. Co więcej ceny są naprawdę konkurencyjne ( a mam porównanie, bo jeździłem też do innych fachowców, gdy ci Panowie nie mieli wolnego terminu). Jedynym nazwijmy to...",
imo, Renault
"Mają odpowiednie zaplecze do tego, aby skutecznie ogarniać osobówki i dostawczaki. Naprawa z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi i zgodnie ze sztuką",
Marek
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Uporczywy lecz drobny wyciek płynu chłodzącego z okolic pompy wody. Pytanie: czy jest możliwe wymienić/lub uszczelnić samą pompę wody bez konieczności robienia/rozbierania/wymiany całego rozrządu (pasek, napinacze, rolki itd) ?
Passat b5 fl, problem z "odpowietrzeniem" układu chłodzenia. Wstawiony nowy termostat, temp na liczniku 90 stopni, podczas postoju dmucha ciepłe powietrze z nawiewu ale podczas jazdy dmucha zimne. Po przetrzymaniu na obrotach podczas jazdy zaczyna przegrzerzewac silnik. Chłodnica cały czas...
Która jest lepsza INA, DOLTZ czy ZKF? Myślałem o ZKF ale tych Firm INA, DOLTZ nie znam. Prosze o rade.