"Warsztat godny polecenia ,od kontaktu z klientem po serwis i naprawę aż po odbiór samochodu gdzie otrzymujemy wyczerpujące info na temat usterki i naprawy. Polecam jak Najbardziej.",
Tomasz
"błyskawiczna trafna diagnoza, sprawnie zorganizowane części zamienne i wymiana w uzgodnionym czasie! na czas naprawy bez problemowo samochód zastępczy ! czysta przyjemność ! serdecznie polecam ten serwis ! pełna "profeska" będę bardzo mile wspominał udzieloną mi tutaj pomoc!",
Rafał, AUDI Q5
"Pełny profesjonalizm, naprawa o czasie, bardzo przystępna cena.",
Marek, Audi Q5
"Sondy wymienione,olej i filtry też Samochód nie do poznania.Z czystym sumieniem polecam.",
Róża, Toyota Avensis
"Samochód oddany do mechaników popołudniową porą z długą listą rzeczy do wymiany, naprawa szybko przebiegła, samochód mogłem już odebrać następnego dnia. Polecam
",
Opel Meriva, Opel Meriva
Oferujemy naprawę samochodów osobowych w zakresie układów hamulcowych, zawieszenia, układów wydechowych, rozruszniki, sprzęgła, wymiana silników, alternatory i inne.
"Bardzo dobry warsztat. Naprawa wykonana dokładnie i szybko. Jestem klientem od ponad dwóch lat i polecam.",
Walduś, Opel Astra
"Jechałem rowerem do sklepu.Po drodze złapałem kapcia.Potrzebowałem klucza do odkręcenia koła,bez problemu go od Państwa dostałem.Nawet na koniec Pan mnie się spytał,czy podpompować rower.Także miła obsługa Polecam Wszystkim naprawdę warto.",
Marcin
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam serdecznie mam pytanko czy pompa paliwa od audi a4 1.9 tdi 90km będzie pasować do audi a4 1.9 tdi 110km
Gdzie znajduje się elektryczna pompa paliwa ? Ford mondeo mk3 2002r. 2.0 Tdci
Dzień dobry. Mam problem, ponieważ od jakiegoś czasu jak jade (najczęśniej jak dodaje gazu) rzuca mi całym autem jakby się dusił wcześniej tylko na czwórce jak miałem za małą prędkość a teraz na każdym biegu a jak dodam tego gazu za dużo to mi się wydaje że coś w nim zaraz eksploduje. Auto...
Auto podczas jazdy zgasło i już nie odpaliło. Metoda prób i błędów doszedłem do pompki paliwa w baku i tu jest problem, niema zasilania w tej pomoce. Oczywiście bezpieczniki sprawdzone. Wyczerpałem pomysły co się stało. Będę wdzięczny za pomoc.
Nierówna praca silnika na wolnych obrotach z pewnością jest frustrująca, ale poza tym może prowadzić do poważnych usterek. Za ciężką i nierówną pracę odpowiadać mogą niedrożne wtryskiwacze paliwa,...