"Ja się nie znam ale samochód jeździ prosto i zostawia tyle śladów na śniegu ile trzeba więc chyba jest ok, Panowie bardzo sympatyczni szybko wykonali swoją robotę a cena za nią nie powaliła na kolana. Polecam i sama pewnie jeszcze kiedyś skorzystam z usług bo w końcu jeżdżę laguną:)",
Weronika, Laguna2, 2.0t, 2006
Nagła awaria, wypadek? Kompleksowa obsługa i pomoc przez 24/h. Poprostu zadzwoń. Dobry Serwis - uzyskał rekomendacje w programie produkcji TVN Turbo - Projekt Warsztat. Należymy do sieci naprawczej ProfiAuto...
"Jestem bardzo zadowolony z usługi tego warsztatu. szybko i dokładnie przeprowadzona naprawa bez zbędnych formalności i dokładnie. Korzystałem z innego warsztatu i w skali 1 do 10 ten jest rewelacyjny. Polecam będącym w podróży, wrazie awarii śmiało możecie korzystać z usług tegoż warsztatu, jest naprawdę bardzo dobry",
Marek
"Jestem bardzo zadowolony.Szybko usunięty wyciek z pokrywy silnika.",
MP78, Opel Zafira
"Jestem zadowolony z usługi. Prawidłowa diagnoza problemu, który polegał na konieczności wymiany uszkodzonego rozrusznika. Usterka oczywiście została wyeliminowana. Dobry kontakt, miły mechanik i niedługi czas naprawy. Z czystym sumieniem polecam.",
Karol, Opel Astra J
"Rzeczowo, szybko i na poziomie ASO.
Serwisujemy dwa samochody od trzech lat i polecam zdecydowanie.
",
ahsjue, MERCEDES GL, AUDI A7
"Adres się zmienił, obecnie to ulica Wschodnia.
Polecam ze względu na szybkość, fachowość i rozsądne ceny.",
Darek M., Renault Clio
"Witam,
jestem całkowicie zadowolona z naprawy mojego samochodu, krótkie terminy, fachowa obsługa. Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami, jestem stałą klientką serwisu, i zauważyłam same postępy. Polecam!",
zadowola klientka, Fiat
"Panowie zdiagnozowali i wymienili uszkodzoną część błyskawicznie i za nieduże pieniądze. Gorąco polecam! ",
Karolina L., Renault Thalia 1,4
"Wsywtko wykonane zgodnie ze zleceniem temin dotrzymany, a na tym mi akurat zależało",
Klamkarz, Fiat grande punto
"Serdecznie Polecam ten warsztat . Pracują tam ludzie którzy maja odpowiednie doświadczenie ,oraz umiejętności by każdy klient był zadowolony.! Miłe i szczere podejście do klienta! to się ceni Panowie ! Poleciłem już kilku znajomym ,oraz Teściowi .Polecam i Wam ",
PrzemEk, Honda Civic VIII 1.4 100 Km 2011r.
"Polecam serdecznie
Konkretnie
Diagnoza szybko
Elastyczny termin ",
Asik, Seat
"Cały serwis auta przeprowadzony bardzo rzetelnie. Wszystko zrobione jest na tip top. Super, że są chętni zawsze do pomocy, służą dobrą radą i mają ludzkie podejście do swoich klientów. ",
Mateusz L
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam serdecznie mam pytanko czy pompa paliwa od audi a4 1.9 tdi 90km będzie pasować do audi a4 1.9 tdi 110km
Gdzie znajduje się elektryczna pompa paliwa ? Ford mondeo mk3 2002r. 2.0 Tdci
Dzień dobry. Mam problem, ponieważ od jakiegoś czasu jak jade (najczęśniej jak dodaje gazu) rzuca mi całym autem jakby się dusił wcześniej tylko na czwórce jak miałem za małą prędkość a teraz na każdym biegu a jak dodam tego gazu za dużo to mi się wydaje że coś w nim zaraz eksploduje. Auto...
Auto podczas jazdy zgasło i już nie odpaliło. Metoda prób i błędów doszedłem do pompki paliwa w baku i tu jest problem, niema zasilania w tej pomoce. Oczywiście bezpieczniki sprawdzone. Wyczerpałem pomysły co się stało. Będę wdzięczny za pomoc.
Nierówna praca silnika na wolnych obrotach z pewnością jest frustrująca, ale poza tym może prowadzić do poważnych usterek. Za ciężką i nierówną pracę odpowiadać mogą niedrożne wtryskiwacze paliwa,...