"Najlepszy mechanik w okolicy, serwisuję tam bardzo dużo samochodów, nowe, stare, służbowe busy, osobówki. Profesjonalna obsługa, po wykonanej pracy mechanik, który ją wykonywał bierze klienta do auta i pokazuje stare części, opowiada co zrobił, z czym były problemy, na co trzeba będzie zwrócić uwagę w przyszłości. Samochód przy odbiorze jest...",
Łukasz , Audi a4 b5, mercedes sprinter, kia rio, audi 80, b
Zajmujemy się regeneracją rozruszników i alternatorów do samochodów osobowych i ciężarowych. W sezonie letnim napełniamy i odgrzybiamy klimatyzacje.Zakuwamy węże do klimatyzacji. W Oświęcimiu prowadzimy sklep z alternatorami i rozrusznikami...
Oferujemy: ^ Naprawy samochodów osobowych i dostawczych; ^ Diagnostyę komputerową; ^ Naprawy bieżące; ^ Remonty silników i zawieszeń; ^ Naprawy układów hamulcowych, wydechowych i napędowych; ^ Wymiana olejów, płynów oraz filtrów; ^...
"Wymiana butli LPG,regulacja gazu,wymiana filtrów gazu.Praktycznie kompleksowa obsługa samochodu przy dobrym kontakcie i wycenie usług.",
Mirosław, Laguna 2 1.8 16v
"Szybko sprawnie i pewnie polecam .W wymianie opon nie mają sobie równych na Oświęcimskim rynku . Jako jedyni w okolicy myją koła.",
E318i, BMW
"Jechałem rowerem do sklepu.Po drodze złapałem kapcia.Potrzebowałem klucza do odkręcenia koła,bez problemu go od Państwa dostałem.Nawet na koniec Pan mnie się spytał,czy podpompować rower.Także miła obsługa Polecam Wszystkim naprawdę warto.",
Marcin
"Pełny profesjonalizm, naprawa o czasie, bardzo przystępna cena.",
Marek, Audi Q5
"Gorąco polecam ten warsztat jako jedyni w okolicy podjeli się tak szybkiej naprawy pompki spryskiwacza oraz naprawy tylnego światła, świetni fachowcy, naprawa przebiegła szybko i sprawnie i oczywiście najważniejsze w rozsądnych pieniążkach. Naprawdę polecam bo warto tam jechać !!!
",
Andrzej, Mercedes Sprinter 413
"Jakość obsługi oraz jakość wykonania na 110%.
Swietny kontakt, pomoc i doradztwo. Szczerze polecam bo jeszcze się nie spotkałem z tak świetnie zorganizowanym zakładem. ",
Jan , Cx5
"Jestem bardzo zadowolona.
Rzeczowa i uprzejma komunikacja z klientem oraz bardzo szybkie dokonanie naprawy przy zachowaniu rozsadnej ceny.
Auto dokladnie umyto.",
Ala, audi
"Przed nimi byłem u dwóch "fachowców" w Oświęcimiu. Skasowali mnie, ale nie naprawili auta. Polecam Polmozbyt, bo to skuteczni i dobrzy mechanicy.",
WoJ, VW Passat
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Radio nie łapie żadnej stacji a jak już się uda to trzeszczy jakby było spięcie
W momencie próby przyspieszenia zapala się komunikat awaria wtrysku i gaśnie silnik, wtryski sprawdzone, pompa dobra, czujniki sprawne, jaka moze byc tego przyczyna mój mechanik posprawdzał wszystko i zgłupiał chodzi o espasa 4 z 2011 r. 2.0 150 km
Witam Proszę o informację gdzie się znajduje czujnik termiczny wentylatora chłodnicy w Kia Sorento 2.4 2005 r. Nie załącza wentylatora Dziękuję
Nie załącza się wyświetlacz radia w peugeot 3008 nie widać obrazu z kamery cofania
Jeśli posiadasz auto, prędzej, czy później dojdzie w nim do usterki. Czasem niewielkiej, innym razem poważnej. Samochód z reguły daje nam znak, że coś jest nie tak. Większość z nas jednak nie...